Hallo dames, Onze kleine man sliep met een week of 12 door tot 6 uur 's ochtends. Heel af en toe kwam hij nog wel eens om een uur of 3 maar dit waren uitzonderingen. Maar sinds een week of 2 komt hij weer iedere nacht rond 4uur... Op zich niet een heel groot probleem behalve dat hij nu vaak boven de liter kunstvoeding uitkomt. Hij krijgt overdag 5 flessen, 3 van 180ml en 2 van 200ml. 's nacht vaak 165 ml ofzo anders is meneer niet tevreden en gaat niet slapen. Ik heb nu 2 flessen naar 165 gezet overdag maar dan gaat hij er nog over de liter heen en met minder is meneer niet tevreden Bijvoeding nog niet mee begonnen i.v.m KMA. Hij lijkt echt honger te hebben 's nachts. Geef nu sinds een week wel 1 lepel rijstebloem in de laatste fles om 22.00-23.00u maar dit helpt niet. Jullie nog tips om hem weer onder die liter te krijgen en dus evt. zonder nachtfles? Speentje oid helpt niet. Hij wordt wakker en gaat dan heel hard kletsen en gillen wat overgaat in huilen als je hem te lang laat liggen. Dit wil ik enigszins voorkomen anders wordt mijn andere zoontje van 2 wakker.Hij heeft het qua gewicht niet nodig, hij is 4.5 maand en 7 kg.
Vervelend is dat, wij hebben onze dochter vanaf 4 maanden een papfles gegeven van 180+6x6 (rijstebloem en voeding), lijkt heel veel en zwaar maar daardoor sliep ze wel lekker door. Het kan een groeispurt zijn hoor, in de avond dus gewoon meer pap proberen te geven, ze geven zelf aan of ze genoeg hebben. Succes en slaap lekker..hoop ik
Als hij KMA heeft, krijgt hij dus dieetvoeding? Die is sowieso lichter verteerbaar, dus is het niet onlogisch dat hij sneller honger heeft. Mijn dochter had dat ook rond die periode. Ze zat ook boven de liter, maar ik heb haar gewoon gegeven wat ze nodig had. Van 4,5 maand tot 7 maand heeft ze uiteindeljk die nachtvoeding weer gekregen. Het scheelt natuurlijk dat die 1 literregel in België niet bestaat, dus eigenlijk maakte ik daar ook helemaal geen punt van.
Je kan proberen de voedingen meer te verdunnen, dus bijv 170/5. Op deze manier kan je net dat flesje extra geven. Opzich is het niet heel erg om tijdelijk iets over de liter te gaan. Dieetvoeding is vaak gewoon ook wat lichter verteerbaar en gewicht zegt niets over wel of niet nodig hebben.
Ok bedankt voor de snelle reacties!! Hij krijgt inderdaad dieetvoeding Hero allergy care. Ga even kijken of ik nog een 1.2.3.speen heb liggen. Krijgt nu met de M speen van difrax amper 1 schepje rijstebloem erdoor gezogen. En hem dan vanavond wat extra rijstebloem geven. Hij verdraagt dit gelukkig tot nu toe erg goed!
Mijn zoontje heeft dit vorige maand gehad tot vorige week. Ging vaak net / net niet over een liter voeding heen. Was hier tijdelijk (tandjes 2 stuks haha) maar nu sinds een week is die weer in zijn normale ritme. Hij sliep normaal van 18.30 tot 6 uur. De 5e fles ging er snel af want hij drinkt hem gewoon echt niet op. Daarbij is het om 18 uur echt gedaan met hem , dus later naar bed ging ook niet. Nu kwam die dus steeds snachts meestal rond 2 uur maar ook wel eens 00.30 en 4 uur. Ik weet dat ze in België niet moeilijk doen qua hoeveelheid kunstvoeding maar hier in NL wel. Ik denk als het tijdelijk is dat het niet zo'n vaart loopt. Hier was het in iedergeval een fase.