Na 7 maanden volledig BV afkolven ben ik gestopt met kolven voor mijn zoon. Heb de overstap gemaakt naar fles voeding maar er is zoveel verschil in prijs en samenstelling dat ik door de bomen het bos niet meer zie. Momenteel heb ik de keus gemaakt voor Hipp Bio opvolg melk. Hoe zit het met de goedkopere voedingen, zijn die vergelijkbaar? Zijn er nog betere keuzes dan de keus die ik gemaakt heb?
De keuze die je nu hebt gemaakt heeft puur te maken met de achtergrond van de voeding (bio). Ik gaf deze kunstvoeding ook als ik er keer niet genoeg had gekolfd. Maakt deze achtergrond je niet uit, dan kun je kiezen voor een huismerk. Alle merken op de Nederlandse markt moeten voldoen aan bepaalde eisen.
Je hoeft niet perse over te stappen op opvolgmelk, je kan ook gewoon nr. 1 geven. In opvolgmelk zitten meer suikers dan in nr. 1. En inderdaad, het maakt niet zoveel uit op welk merk je overstapt.
Ik geef een 'merk' (nutrilon) omdat dit ook gegeven wordt op het kdv en ik het liefst wil dat ze overal hetzelfde krijgt. Vooral toen ik overstapte had ze wel last van darmpjes. maar ik denk dat alles ok is.
Het is niet alleen de achtergrond van de voeding (bio), de samenstelling is wel degelijk anders. In de Hipp bio zit bijv omega 3, prebiotica en er zijn geen maltodextrine (suikervervanger) toegevoegd. Mijn voorkeur gaat dus ook wel uit naar de Hipp bio. Het is redelijk vergelijkbaar hoor allemaal, maar toch zijn er kleine verschillen die voor sommigen belangrijk zijn.. Daarnaast vind ik het dierenwelzijn ook gewoon erg belangrijk
Hier ook hipp naast de borstvoeding nu op dit moment. Ook vanwege de redenen wat mijn voorgangster al schreef geen maltodextrine enz. Ik bestel bij drogisterij.net daar is de nr 2 het voordeligste 12,50 en als je vaste klant wordt betaal je alleen de 1e keer verzendkosten.