Goedenavond. Zit even te dubben hier. Ik heb vorige week een kast op MP gezet .gratis op te halen . De eerste die reageerde kon pas na het weekend omdat ik had gezegd dat ze wel wat groter vervoer moest hebben ivm maat. Maandag berichtte ze nog dat ze bepaalde tijd kwam. Maar 2 uur na afgesproken tijd reageerde ze dat ze niet kwam en er vanaf zag . Daarna een man die hem graag wilde hebben . Die vroeg wanneer het uitkwam en heb gezegd dat het doordeweeks savinds vanaf 18.00 eigenlijk altijd wel kon. Prima dag erna ,vandaag dus zou hij komen vanaf 18,00 . Maar jullie raden het al ,nog niks gezien . Heb al wel een berichtje eerst gestuurd om 19,30 hoe laat hij ong wilde komen ivm hond uitlaten maar wel gelezen geen reactie. Net een berichtje of hij wilde doorgeven of hij nog kwam vanavond . Nu is het zo dat er gister net nadat ik met die man had afgesproken er iemand reageerde die hem echt graag wilde. Gezegd dat hij morgen(vandaag dus ) afgehaald werd maar mocht niet doorgaan ik het zou doorgeven aan haar . Nu heeft ze vandaag al 2 x bericht of het al opgehaald is en zonder ze hem heel graag komt halen. Zouden jullie almbericht sturen dat ze kan komen aangezien de andere nog niks heeft laten horen . Of nog even de kans geven ? Niet dat de eerste alsnog hier morgen op de stoep staat aangezien ik had geschreven dat ik doordeweeks eigenlijk altijd wel vanaf 18,00 thuis ben . Ben mischien wel te voorzichtig hiermee
Als jij vandaag hebt afgesproken dat hij hem zou komen halen en hij laat niks weten, dan heeft ie lekker pech en gaat ie naar de volgende hoor. Ik zou tot 21-21.30 uur wachten en bij geen gehoor, lekker de andere berichten En dan die man vertellen dat hij nu naar een ander gaat omdat hij niet is komen opdagen en ook niks laat horen.
Ik zou hem berichten dat als hij voor 21 uur vanavond de kast niet heeft opgehaald, de kast naar de volgende gegadigde gaat. En die gegadigde zou ik een berichtje sturen dat die andere koper tot 21 uur heeft en dat je daarna laat weten of en wanneer ze de kast kan halen. Edit: dan heeft hij dus nog 20 min. Maar aangezien eerdere berichten genegeerd zijn, laat je iig weten dat vanaf die tijd zijn kans helemaal bekeken is, zodat hij niet morgen alsnog op de stoep staat.
Pre precies! Ik heb er echt zo’n hekel aan. Gratis en dan nog geen fatsoen. Ben echt een stuk makkelijker geworden. Niet reageren is door naar de volgende
Heeft hij toegezegd vanavond te komen? Zo ja zou ik nog heel even wachten maar vanavond wel de volgende laten weten dat hij de kast op mag halen. Komt hij morgen toch nog of laat hij wat wat weten nadat je de volgende hebt bericht is het jammer voor hem je hebt de hele avond gewacht en nog bericht geen reactie dus doe gegaan naar de volgende
Ik zou hem ook aan die andere aanbieden hoor. Hij heeft zijn kans gehad. Aangezien hij je berichten gewoon negeerd. Pff. Ik heb zo'n hekel aan zulke mensen.
Ik geef meestal een deadline van een tijd (eigenlijk meer voor mijn eigen geruststelling ). Dat er meerdere gegadigden zijn en als ik voor die tijd geen reactie van u ontvangen heb, ik ervan uit dat u geen belangstelling meer hebt.
Nou de man is uiteraard niet gekomen, toen die andere bericht gestuurd. Wilde heel graag. Maar moest enkel van 150????km afstand komen. Maar schoonvader was in de buurt vanwege werk. Nou prima. Maar ze wilde weten of ik alleen was dan . Vind beetje een vage vraag maar oké. Gezegd dat vriend wel eens thuis komt lunchen maar ook niet altijd . Nou kreeg de vraag of hij dan thuis kon zijn ivm tillen . Want die schoonvader had slechte rug. Gezegd dat ik dat niet kon beloven en dat ik ivm rugklachten ook niet zo zwaar kan tillen. Toen zei ze dat hij dan wel iemand van de straat zou plukken . Heb maar gezegd dat ik dat geen goed plan vind en ik niet zo zie zitten dat ze daarvoor buren lastig vallen . Dus die word het ook niet. Wat een gedoe om een gratis kast
Irritant zeg! Wij gaven vorig jaar een bank weg en ook meerdere malen niemand komen opdagen. De kringloop wilde 'm ook niet hebben dus toen maar de stort gebeld.. Echt jammer dat mensen zo zijn.
Ja wat een gedoe. Ik zou de kringloop bellen. Probeer zelf ook dingen te verkopen op mp, maar zo asociaal dat mensen kunnen zijn! Gewoon niet opdagen en dan een week later opnieuw berichten of ze het nog kan ophalen. nou ik breng mijn spullen voortaan wel naar de kringloop. Scheelt een boel ergernis.
MP is momenteel een verschrikking. Deze week al 3x zitten wachten op mensen. Ben er zo beu van dat ik mijn account soms wil verwijderen. Als je interesse toont, dan reageer je toch netjes op de verkoper? Kan je niet, of zie je er vanaf; even goede vrienden, maar stuur dan op z’n minst een berichtje. Dit geldt ook voor die verkoop- en weggeefhoeken op FB. Mensen die niet op komen dagen noteer ik ook in een lijstje en dingen bij mij niet meer mee.
Heb zo vaak voor niks gewacht op mensen die zonder bericht niet op komen dagen, en ook als je gratis spul aanbiedt. Ik erger me er dood aan.
Ik zou nu de kringloop gaan bellen. Dan heb je een duidelijke afspraak, je weet vooraf dat ze vervoer en mankracht hebben om die kast mee te nemen.
Wij zijn een paar maanden geleden verhuisd en moesten toen een koelkast, vaatwasser en kast kwijt. Mocht ook gratis weg. We hebben het toen in de voortuin gezet, plastic erover en stuk karton erop met koeienletters: Gratis mee te nemen!! Ook nog erop geschreven wat het was en dat iemand het echt direct mee mocht nemen. Binnen 1,5 dag was het weg. En anders hadden we na 2 dagen het naar de kringloop gebracht. Weet niet of dat bij jou een optie is, maar ik zou het zo weer doen. Geen gedoe met afspraken en niet op komen dagen. Hadden we ook geen tijd voor ivm klussen.
Het schiet niet op zo he Zou inderdaad dan de kringloop bellen, dan ben je er zeker te weten vanaf. Over je vraag: als iemand écht geïnteresseerd is, dan reageert die persoon zeker te weten terug. Zou iemand dus én niet op komen dagen én niet meer reageren, dan sluit ik het af met 'Gezien u niet bent komen opdagen en niet meer reageert, ga ik er vanuit dat u niet meer geïnteresseerd bent en gaat (x) naar de volgende op de lijst. Met vriendelijke groet, naam'. Dan is het voor mij netjes afgedaan en dan hop op naar de volgende. Zo irritant als mensen niet meer de moeite nemen om even fatsoenlijk te melden dat het niet meer hoeft. Succes nog verder!
Ik zet bijna nooit iets op MP, maar als ik het doe, en vooral met gratis artikelen, zet ik er bij: wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Met andere woorden: degene die als eerste langs kan komen krijgt het. Nou, ik heb ze hier wel eens binnen een kwartier op de stoep gehad hoor, super handig als je de schuur op ruimt .
Hier zoveel gezeur met MP gehad, mensen die niet op komen dagen, of die als ze toch komen ineens besluiten iets gratis te willen en anders niet, of die ineens willen dat ik het naar hun toe ga brengen etc. Hier komt nu bij gratis dingen meteen de kringloop, echt zoveel fijner!