Ha Ha Jori... Je zou het bijna denken hè. Maar volgens mij was mijn ei ongeveer rond 11 oktober (ik weet het eigenlijk niet precies, want ik snapte er deze cyclus niet zoveel van). Meestal merk ik het wel aan het slijm wanneer m'n ei ongeveer is, maar deze keer lukte dat niet zo goed. Dus daarom houd ik het weekend maar ongeveer aan... m'n gevoel zegt namelijk nog niet dat ik eventueel zwanger ben. Meestal merk ik dat wel aan m'n (.) (.), maar nu nog niets. Wel heb ik last van m'n darmen . Dus ik praat mezelf ook gewoon in dat ik tot eind van de week wacht . Manlief zei gisteren alleen wel dat hij een hoop had op deze cyclus. Dus het enige is geduld. Kacheltje. Weet jij zeker wanneer je NOD is? Oh ja jij hebt nu ovulatietesten gebruikt toch?? Wel handig, dan weet je tenminste hoe je cylus loopt. Dus nu ook op het wachtbankje... spannend hoor!! Als het nu wat is... is het wel leuk om te vertellen met 5 - 12.
Ohh wat spannend allemaal! Mijn NOD is 29 of 30 oktober. Ik had namelijk de 14de een positieve ovulatietest en de 15de echt een knaller. Weet niet of ik nu die 24- 48 uur moet tellen vanaf de 14de of de 15de. Sommige zeggen vanaf het begin van de piek en anderen zeggen weer vanaf de piek...
@kacheltje hou je de 15e aan, zit je altijd goed. Spannend toch weer meiden. Het blijft een martelbankje! Hier 16 weken maar nog steeds niet geruster op pffff. Nu voel ik de kleine wel dagelijks, vandaag 3 min lang van het gevoel achter de broekband van de kleine die aam het draaien was. Magisch voor het eerst zo lang. Na al die missers een beetje hoop
Spannend meiden! Ik ga ook op het martelbankje voor jullie! Meijtje wat fijn dat je de baby voelt! Het komt goed hoor!
Ohh Meijtje. ..wat vervelend dat je nog steeds zo ongerust bent! Wel heerlijk dat je de kleine voelt bewegen! Probeer van deze magische momenten te genieten !
meijtj ik was ook pas wat minder ongerust na de 20 weken echo dus wel herkenbaar hoor alleen jij voelt m al en ik dus pas rond de 20 weken echo duidelijk!!!
@noamy ik denk dat ook. Ik voel elke dag een plopje en dan weer niets, dan begin ik te twijfelen of het de kleine is.Hopelijk wordt het snel sterker. Succes op martelbankje meiden, ik denk aan jullie, ik hoop het zo!
ik duim ook voor jullie meiden!! @meijtje ja het word ook steeds sterker en weet idd dat het niet snel genoeg kan gaan....dat had ik ook ben nu ook erg blij dat ik m meerdere malen per dag lekker voel en t kan mij niet druk genoeg zijn! sommige meiden zeggen dan pffff de baby is zo druk! nou heerlijk!!!! ik kan daar alleen maar van genieten!
Idd genieten van die drukke baby! @ mamameisje @ mickey. ...Ik ben toch zo nieuwsgierig meiden! Jullie NOD is al geweest toch ?
Ik word een deze dagen ongesteld... al donkere afscheiding en buikpijn. Dus zoals ik dat had verwacht eind van de week. Dan heb ik dus ongeveer wel door gehad wanneer m'n eisprong was. Helaas. .. Doe maar de volgende ronde. .. ben de tel inmiddels kwijt:x Mamasmeisje... ik ben inderdaad ook benieuwd! ! Kacheltje hopen bij jou op andere afloop. .. ben je al een gevoel??
Ik ben benieuwd! @noamy ik weet bij mn eerste dat ze voetje ging wrijven met mn ribben. Dus steeds tenen achter de rand en af laten glijden heel vervelend was dat. Nu is ze 2 en doet ze dat nog met eigen voeten haha
Mijn NOD is pas 11-11. Ben de laatste ronde op 8dpo al ongesteld geworden. LF van 7 dagen dus. Heb de gyn gebeld maar die ziet geen probleem. Ik maak me zorgen. Zei zegt dat mijn progesteron waardes goed was toen ze dat destijds gingen meten (tijdens OFO in juli). Waarde was 31 op 4 of 5 dpo. Ik weet niet of dit goed is. Dan lees ik weer van wel en dan lees ik weer iets over dat 30 de ondergrens is voor een zwangerschap. De gyn blijft zeggen dat t goed is en dat de korte LF geen nadelig gevolg heeft. En toch denk ik van wel dus denk over een second opinion bij een ander...
@ mickey Dat meen je niet! Shit ! @ Mamameisje Oh sorry dat wist ik niet ! Als je twijfelt zou ik zeker een seconde opinion vragen !
@mamasmeisje, ik zou voor een second opinion gaan. Sommige maken het zich heel makkelijk. Zou het gewoon doen! Dat weet je het zeker elke gyn kijkt er weer anders tegenaan.
mamasmeisje... 8 dpo is wel heel snel hoor!! Mijn gyn had het ook over dat als het maar langer is dan 5, want dan nestelt het zich meestal in. Maar ik snap jouw helemaal, want voor je gevoel is het al naar buiten voordat het tot ontwikkeling kan komen. Op deze manier heb je wel snel een cyclus doorlopen zeg... Wijsheid gewenst bij het beslissen voor een second opinion!! Al hoop ik voor je dat het helemaal niet nodig is Hier nog geen rood, maar wel alle tekenen... Kom dan AUB... dan kunnen we tenminste weer verder met de volgende cyclus!!
@mickey83: Flink balen toch weer! Ik duim hier ook elke keer heel hard mee want jullie wachten nu allemaal echt wel lang genoeg! @mamasmeisje: heel vreemd dat de gyn er zich zo makkelijk van af maakt. Zou ook 2nd opinion vragen en als die dan ook zegt dat het ok is dan zou ik het al eerder kunnen geloven.
Vind het alleen zo moeilijk he. Wil de gyn ook niet passeren of wat dan ook maar mijn gevoel zegt gewoon dat t niet goed is. Heb wel eens vage streepjes geplast ook. Denk dan wel eens, zou t zo zijn geweest maar door die korte LF of tekort aan progesteron ofzo wordt t misschien wel afgestoten. Had afgelopen ronde op 8 dpo ook weer een hele lichte streep op zwanger en kids. Binnen de tijd enz en dan savonds toch ongesteld. Was heel licht die streep maar op een app groepje zag iedereen hem. Zal de foto nog eens opzoeken.