Nathalievk: hoe gaat tie eigenlijk bij jullie? Al een beetje een ritme gevonden? Hoe gaat t met de kleine??
Hoi allemaal, hier gaat het goed hoor! We hebben langzaam aan een ritme te pakken hihi twee mannetjes is toch wel even zoeken/wennen hoor! Siem kwam de eerste twee weken haast niet aan en poepte héél veel(10x per dag) kinderarts vermoedde koemelkallergie en heeft speciale dieetvoeding voorgeschreven en nu gaat het super! Meneer is al ruim over de 5 kilo en was bijna drie weken terug 58 cm dus hij heeft z'n 'achterstand' weer ingelopen 😊 Het is aan de ene kant weer heel er wennen zo'n kleintje, maar aan de andere kant is het ook alsof het nooit anders is geweest...heel gek 😊 Ik lees en leef nog steeds erg met jullie mee hoor dames! Ook al heb ik niet altijd tijd om echt te reageren 😊 ik hoop op allemaal mooie baby's, voorspoedige bevallingen, positieve testen en plakbeebs binnenkort! 😊
@ Noamy wat fijn dat je een datum hebt en dat je gauw beter mag zijn! @ Natalie wat leuk om van je te horen. Kan me heel goed voorstellen dat het even wennen is. @ Mickey ik hoop echt dat gauw je ongi door mag breken en een nieuwe cyclus kan starten. Ik heb goede hoop voor jou hoor ook al is dat soms moeilijk te geloven. Hier heb ik morgen voor de vijfde en hopelijk de laatste keer een CTG, controle navelstreng en controle vruchtwater. Ze gaan morgen ook weer meten dus als de baby goed gegroeid is mag ik terug naar de verloskundige. Als ik heel eerlijk ben heb ik goede hoop: mijn buik is behoorlijk gegroeid en ook de weegschaal liegt er niet om (3 kilo aangekomen in 14 dagen) Ik laat het jullie morgen weten!
@natalie : wat een knapperd!! @jori: klinkt goed! Hopelijk kan je terug naar vk! @mamasmeisje: ook al in 2 de trimester! Gaat toch snel hè. En 2 feb hebben wij ook weer devolg echo. Kijken hoe groot ons beebje is. Dochter was altijd p90 en 3 kg 900 bij geboorte dus even afwachten of de tweede ook zo stevig gaat zijn. Ben ook benieuwd hoe hij/ zij er voor ligt want voel soms overal in m'n buik stampen of boksen
Nathalie... wat leuk om wat van je te horen!! Wat een wijs mannetje al zeg!! Geniet ervan!! Magnolia... was jij de week erna dus al helemaal goed schoon?? Fijn hoor!! Het is inderdaad stil bij droppie drie... zal het strippen dan toch geholpen hebben?? Misschien is ze nu wel bezig. Spannend hoor!! Noamy... en mogen wij ook de datum weten?? Of houd je dat voor jezelf? Beterschap verder!!
Noamy beterschap, zo vlak voor de ks is het nog spannend want je zit er niet op te wachten dat ze het nog eens verzetten. Beterschap en succes Droppie drie wie weet.... Ben benieuwd. Hopelijk horen we snel wat. Natalievk, wat een heerlijk manneke om te zien. Geloof het best dat het in ene heel anders met 2 kleintjes, die schakeling zal ik straks ook moeten zoeken. Mamasmeisje wat fijn dat de 20 weken echo goed was. Toch weer een hele opluchting als de apk weer goed is. En nog even en dan weet je het geslacht, spannend Hier net nieuwe kast binnen en bijna in elkaar gezet. 29 weken al weer nog even en dan heb ik verlof, raar idee. Beetje freubelen. Ik vermaak me wel nesteldrang is aanwezig hihi
Hoi Dames, Ik wil jullie het allerbeste wensen met de zwangerschappen en het zwanger worden voor Mickey. Ik ga dit groepje verlaten. Ik voel met niet meer zo op mijn plek. Mickey: mocht je het gezellig vinden, ik heb een clubje aangemaakt met als titel 'zwanger worden na een miskraam'. Er wordt daar door een heel stel dames al druk gekletst. Als je het leuk vind om met ons mee te kletsen ben je van harte welkom. Er zitten daar een aantal dames met ook een lange nasleep. Nogmaals de allerbeste wensen voor jullie allemaal dames!
Oh wat jammer Magnolia! Maar begrijp je keuze hoor. ..Laat je wel nog eens wat van je horen? Hopelijk met goed nieuws... Ik wens je veel sterkte en succes. Mogen jouw dromen ook snel uitkomen!
Vandaag de tweede groeiecho gehad en mijn gevoel is bevestigd! De baby is bijzonder goed gegroeid! 500 gram in twee weken!! Het hoofdje loopt precies op schema en de benen zelfs aan de lange kant. Alleen het buikje zit nog op 34 weken maar dat is samen met het andere gegeven prima! Ik mag dus per direct terug naar de verloskundige! Dinsdag heb ik daar weer een afspraak staan. @ Magnolia ik begrijp je keuze en wens jou ook het allerbeste toe! Laat je nog wel wat van je horen mocht het raak zijn? @ Natalie: wat een prachtig kereltje!
Uit m'n werk ff snel kijken of er nieuws is van Droppie drie... maar nee. Het wordt wel spannend zo hoor!! Magnolia... jammer dat je ons verlaat. Ik snap je keuze... ook omdat je nog niet heel lang hier meeschreef. Misschien zoek ik je nog eens op. Maar ik denk dat ik, als ik weer mag proberen om zwanger te worden, een groepje zoek/maak met mensen die al langer dan één of twee jaar bezig zijn. Ik hoop dat je wel hier goed nieuws komt melden ?!?
Jaa, daar ben ik hoor! Niels is gisteren geboren! Maandagavond kreeg ik voorweeen. Omdat ik daarbij bloed verloor heb ik dinsdagochtend de vk gebeld. Die vertelde dat het bij het 'tekenen' kon horen. Ik had toen 2 cm ontsluiting na een nachtje (voor)weeen. Maar om 15.00 stroomde het er uit dus ik vertrouwde het niet en heb nogmaals de vk gebeld. Toen ze het zag stuurde ze ons door naar het zkh. Daar arriveerden we om 16.00 en ik moest een nachtje ter observatie blijven. Henk ging terug naar de kids. Om 22.00 vroeg ik om een slaapmiddeltje want had geen zin in nog een doorwaakte nacht. Toen dat een kwartiertje later werd gebracht had ik net een paar pittige weeen. Dit was het omslagpunt, ik voelde gewoon dat ik snel zou bevallen. Ontsluiting gecheckt, toch nog steeds 2 cm. Ik wist het toch echt zeker en belde Henk. Die arriveerde om 23.00 uur. Om 00.15 werd de ontsluiting gecheckt want ik wi.de dat devliezen zouden worden gebroken. Al 9 cm! Vliezen braken spontaan en om 00.30 is niels geboren! Maar liefst 56 cm lang en 4295 gram schoon aan de haak. En dat zonder kleerscheuren Het is een heerlijk mannetje met een flinke bos haar. Bv komt al goed op gang dus ik ben echt volop aan het genieten!
Fantastisch nieuws! Gefeliciteerd en geniet ervan! Stevig kereltje wel idd en wat goed gedaan vd mama! Mooie naam trouwens
JAAA op dat bericht zaten we te wachten!!! VAN HARTE GEFELICITEERD!!! Wat fijn om te horen dat het zo goed is verlopen!! Ga je nu maar lekker laten verwennen in dat kraambed!! Lizanne... hoezo leuke naam met een knipoog?? Staat hij ook op jouw lijstje?? (Weet ff niet uit m'n hoofd wat het bij jou is). Maar inderdaad een erge leuke naam hoor voor Droppie drie. Wij hebben een neefje wat zo heet.
Ohhh gefeliciteerd! !! We hadden al zo een gevoel Geniet lekker van deze tijd! Wat super dat alles zo goed gaat!
Droppie 3 eindelijk is die kleine man er en wat een gewicht. Knap dat je het zonder kleerscheuren heb gedaan. Heerlijk genieten van Niels. We hebben allemaal met je meegeleefd. Super leuk en ging wel heel vlot op het einde hihi. Nu lekker van de kraamweek genieten, het gaat te snel voorbij. @Mamasmeisje dat bedoelde ik. De combinatie test. Pfff dikke vingers dementie, maar je komt over een paar weken ook bij de 20 weken echo haha. 12 weken is en blijft ook een mijlpaal. @magnolia jammer dat je weg gaat. @Mickey ik snap heel.goed dat je een eigen clubje op gaat richten. Hopelijk schrijf je hier ook af en toe updates. Want we hebben veel met elkaar meegemaakt. @Jori top meid, ben echt super blij voor je. @hier slapen en morgen ochtend naar de gynaecoloog en groeiecho.