Bah meid bij mij was het ook zo lang wachten de eerste keer. Dan wil je dat het zo snel mogelijk voorbij is. De 2e keer was ik binnen en 10 minuten later werd ik geholpen, dat was zoveel beter! Balen dat je terug moest voor die spuit. Ik heb hem niet gehad. Sterkte met het herstel. Ja emotioneel wordt het een achtbaan, sommige dagen gaan goed andere dagen wil je in bed blijven liggen. Hele dikke knuf!
Kacheltje wat n verhaal! Gelukkig heb je t achter de rug Nu goed de tijd pakken om er emotioneel bovenop te komen en het tzt n plekje te kunnen geven.... Heel veel sterkte dikke knuf
Kacheltje... Wat is er veel gebeurd in een paar dagen tijd. Fijn dat het allemaal zo snel kon, maar het is wel heftig. Neem nu ook de tijd om dit allemaal te verwerken!!! Het leven gaat zo snel weer verder, het lijkt soms alsof mensen er helemaal niet meer aan denken, maar voor jezelf is dit juist niet zo. Ik hoop dat je er rust over zal krijgen... klinkt misschien raar, maar het is ook een rouw proces waar je in zit/komt. Heel veel sterkte meis voor jou en je partner!!
Wij morgen op vakantie... en in mijn tas zit van alles om ongi te worden. Zal ergens volgende week zijn denk ik??? Een eventuele test neem ik NIET mee, ik reken er toch niet op. Mocht het toch nodig zijn, dan zullen ze die vast ook wel in Oostenrijk hebben.
Als ik ga testen is het pas de 2e van augustus. NOD ligt op 31e denk ik. Maar kan ook zomaar later zijn. Dus op wachtbankje, maar de tijd gaat nu zo rap!
Zo Mickey gewoon over heen gelezen. Veel plezier op vakantie! @kacheltje nee ik vind het niet spannend...heb er toch een hard hoofd in.
@kacheltje hoe voel je je? Hoe is het met het vloeien?emotioneel zal nog een slagzzijn. Dacht aan je. Dikke knuf!
De eerste 2 dagen heb ik bijna geen pijn gehad en sinds 2 dagen heb ik echt veel buikpijn. Misschien teveel gedaan ? Emotioneel...tjsahh. ..nog steeds hel
Ja dat zal nog een tijd duren voordat het emotioneel wat beter wordt. En rustig aan hoor, het kan inderdaad zijn dat je te veel gedaan hebt. Hou het in de gaten en hele dikke knuf meid. Het blijft verschrikkelijk
hey dames, sinds gisterenavond terug van vakantie. dus zal hier terug wat meer komen posten @kacheltje: nog heel veel sterkte...ik heb (gelukkig) geen idee waar je nu doorheen moet maar het moet verschrikkelijk zijn. @mickey: voor onze vakantie had ik ook alles voorzien voor ongi te worden maar dan toch ook testjes voor het geval dat . Dus hoop voor jou dat je in oostenrijk op zoek mag naar een test @meijtje: heel normaal dat je er een hard hoofd in hebt. Ik hoop toch voor jou ook snel een plakbeeb.
Nou hier opeens een weeën aanval. ...niet normaal! Toch maar ff naar gyn gebeld en ik moest langskomen. Nu blijkt dat mijn baarmoeder nog vol zit met stolsels. Door middel van de weeën doet mijn lichaam een poging om ze af te stoten. Hier wilden ze echter niet op wachten en ben ik meteen moeten starten met cytotec. ..Woensdag weer terug. Er zou ook eens wat goed gaan. ...
Kacheltje wat balen zeg, dat is een enorme stap terug! Wat erg. Dat is nog eens dubbel zo zwaar. Alsnog aan de cytotec, meuk! Denk je er van af te zijn komt dit om de hoek kijken, het zit je echt tegen! Dikke knuf!