In het begin liep het niet helemaal lekker met borstvoeding. En na 2 weken bleek dat ze idd totaal niets bij was gekomen. Ik had dus blijkbaar te weinig voeding (kolfde 40 uit twee borsten terwijl ze er maar één aangeboden kreeg op advies van kraamzorg, en ze kreeg 100 in haar fles dus veel te weinig borstvoeding!) Toen zijn we begonnen met flesvoeding omdat ze gewoon bij moest komen, en toen na 4 dagen bleek dat ze bij was gekomen kreeg ze weer afgekolfde borstvoeding, want dat ben ik wel blijven doen. Ze drinkt nu af en toe bij mij, 's nachts alleen borstvoeding en de rest krijgt ze flesjes (dus ook afgekolfde melk) Zou het nu nog mogelijk zijn om haar helemaal terug te krijgen op borstvoeding? En hoe pak ik dit aan?
ik denk dat je deze vraag beter kan stellen in het borstvoedingsgedeelte. de mama's daar kunnen je daar beter mee helpen. Groetjes, Miranda.
lekker samen een weekendje thuis blijven haar om de 2 uur aanleggen, tussendoor kolven etc etc. zolang ze nog weet hoe ze uit de borst moet drinken is dat helemaal niet moeilijk, moeilijker zou zijn als ze helemaal aan de flesjes gewend zou zijn en je zou moeten relacteren. maar inderdaad kun je dit het beste onder het bv gedeelte plaatsen want daar weten ze precies wat je allemaal nog meer kunt doen behalve vaak aanleggen en tussendoor kolven om je productie weer op peil te brengen. belangrijk is dan ook wel dat je de flesjes toch even achterwege zou moeten laten denk ik, maar in ieder geval heel veel succes meid ik hoop voor je dat het snel goed komt en je straks weer volledig over bent.
Ik denk dat als ze 's nachts bij jou kan drinken ze overdag ook bij jou kan drinken. Trek je samen met haar terug op momenten dat ze anders de fles zou krijgen en laat haar bij je drinken. Als ze niet wil ook goed krijgt ze een flesje. En probeer je het de volgende keer weer.
Hoe kolf je nu? Met een enkele of een dubbele? Wellicht is het een optie tijdelijk een krachtige kolf te huren om zo je productie op te krikken? Succes!