Zeehondje, mag ik vragen waarom jullie maar 1 cryo tp. Is dat om er nog een te hebben als deze niet lukt? Mss dat je lichaam de volgende ronde "beter "is?? Of is het meer het risico op een tweeling?
Sammie@ Succes met spuiten meis!! duim duim, hoe komt het dat je misselijk bent dan meis? Zeehondje@ Spannend ik hoop en duim dat er gauw weer een tp is meis. Ik voel me goed op af en toe wat pijntjes na , en harde tepels maar dat komt denk ik van de utragestan bollen.
Bij eerste poging doen ze liever maar eentje terugplaatsen. Bij tweede verse poging mogen we kiezen. Ik vind het wel goed zo. Heb dan inderdaad nog een kans als die nodig blijkt te zijn. Als er straks eentje wordt ontdooit waarvan ze niet zeker weten of hij weer gaat delen dan ontdooien ze ook gelijk de ander. Als ze dan toch beide gaan en blijven delen dan worden ze wel allebei teruggeplaatst. We wachten weer af.
Ik dacht gewoon dat ze per 2 ( in ons geval) ontdooit zouden worden. Dus dan natuurlijk 2 als dat mogelijk is. Maar ja zeker nu met dat nieuwe regeerakkoord, denk ik als het per 1 kan. Dan ga ik toch maar voor 1 per keer. Ik vind het op het moment echt een doolhof. Maar dat zal de volgende echte IVF ( als we die nog mogen krijgen van de regering ) anders zijn.
@Marnat: Joehoe, wat fijn dat je twee emmy's hebt! Hoop ook dat ze blijven zitten en dat je lekker zwanger het nieuwe jaar in gaat @all: Hier weer de welbekende buik en rugpijn, dus verwacht dit weekend nog ongesteld te worden. Hoop alleen niet dat dit morgen is, want moet op cyclusdag 2 naar het ziekenhuis voor echo en prikles en we zouden zondag naar de dierentuin gaan met mijn nichtjes. Heb er zo'n zin in, dus hoop dat het vandaag of zondag komt Liefs, MIsty
Krijg net een brief binnen van het ziekenhuis dat ze geen ontdooiingen doen vanaf 20 december. Dus als je tussen 3 en 17 dec. ongesteld wordt kan je die maand geen cryo tp krijgen. Dus als deze cryo tp ook niet slaagt moeten we een maandje overslaan. Want ik denk dat ik dan net een paar dagen ná 3 dec. ongesteld ga worden. Ach, niet zover vooruit kijken eigenlijk. Ik word ook gewoon helemaal niet meer ongesteld, haha!
Dancer, hoe gaat het met jou? spotting nog doorgezet of ? Hier nog niks te merken, temp was vanmorgen weer 0,2 lager, dus ik wacht de ongie af . Geen vroege testen dit keer. Geloof dat ik echt aan het afkicken ben... Enne, Zeehondje, ik duim dat die andere tp niet nodig is!!! Laat het maar raak zijn... Misty, geen bloed... houd moed ! xxxx
Hey Juulzon, hihi, er is nog geen bloed, maar weinig moed haha. Geloof niet meer zo in een natuurlijke kans, maar goed, wie weet Liefs, Misty
Zeehondje@ Wat hadden we nauw afgesproken ! zwanger het jaar uit, dus deze gaat hem worden gewoon!! KNUF Misty@ duim duim lees mijn onderschrift meis!! Juulzon@ Trek je het nog meis? Dancer@ Trek je het nog meis? Zonnetje@ Trek je het nog meis? Weet je al wanneer je mag beginnen? Spannendetijden en brabbel @ Hoe gaat het met jullie? Hier alles goed , goed geslapen , nog geen pijntjes vandaag. Ik doe rustig aan vanaaf manlief zijn verjaardag nog vieren! De boodschappen zijn al in huis nog wat kleine dingetjes halen zo. En nee ik heb niet zwaar getild!! er staat ook nog wat beneden in de schuur. En samen met manlief het hier klaar maken voor vanaaf , ben niet veel op forum vandaag waarschijnlijk. Ben benieuwt naar buikje van mijn zusje die komt vanaaf ook!! Je kon het al wat zien zij ze me aan de foon.
Veel plezier vanavond! Hier net terug van kraamvisite bij hele goede vriendin. Ze was zo lief, 10 dagen oud. Ik kon nog niet niet eerder op visite, voelde niet goed, vond het nog te moeilijk. Maar achteraf had het toch niet gekund want ze voelde zich helemaal niet lekker. Had veel te veel gedaan gelijk na de geboorte, dus ze moest zelf even een pas op de plaats maken. Had zelfs koorts gekregen. Gelukkig ging het vandaag weer beter. De kleine doet het wel helemaal goed. Zo licht als je d'r oppakt, weegt echt nog niks. Ga denk ik snel weer langs. Alhoewel ik toen we weggingen het er wel even moeilijk mee had.
Veel plezier vanavond Marnat! Hoop dat je gauw zo'n mooi buikje als je zusje krijgt Zeehondje, begrijp je gevoel heel goed. Hebben jullie deze maand weer een terugplaatsing? Hoe het hier is? Tja... Niet echt, ik wacht op mijn ongie zullen we maar zeggen. Nog steeds snotverkouden, hoofd zit echt vol. En ik had dus besloten echt niet eerder te testen maar af te wachten. Had dus ook geen tests in huis, op zo'n dure clearblue na die je toch pas gebruikt als het al raak is met een kv-testje . Nou had een vriendinnetje me met de de post een testje gestuurd die ze over had (is in april bevallen van haar 3e), dus ik dacht, waarom niet. Was een gewone Etos-test. Nou: omowit weer. Story of my life. Dus wachten maar weer.... En dan IVF-poging 2... Beetje een down op het moment, sorry meiden... xxxx
marnat: meid mijn duimen draaien overuren voor je. Dit gaat hem gewoon worden. Het moet gewoon. Weet dat je het moeilijk hebt met de zwangerschap van je zus en dat je daarvoor ook met iemand hebt gepraat. Heeft het je geholpen het een plek te geven? Hoop dat je een leuke verjaardag hebt gehad vanavond. juulzon: heb al gereageerd op je eigen topic. Kop op meid. Ik begrijp hoe je je voelt. Probeer je helemaal te focussen op je volgende ivf. Dat gaat hem gewoon worden. Het moet gewoon!!!Dikke knuf van mij hier alles beetje rustig, maar ook weer niet. Ik wil nu gewoon dat mijn ongi komt. Wordt een beetje ongeduldig. ik wil nu gewoon beginnen met ivf. Het duurt me allemaal te lang. Verwacht het binnen nu en aankomende week............... hoe eerder hoe beter.
Juulzon, balen elke keer weer hè als je je niet in kan houden. Dan toch maar een testje doet en die weer nega is. Herken het heel erg. Heel veel sterkte met uit dit dalletje klimmen en er dan weer vol voor gaan! Ik had er deze week twee daagjes last van en nu gaat het weer een stuk beter. Deze maand inderdaad weer een cryo tp. Dancer, hoop dat je ongi snel komt en jullie echt kunnen gaan beginnen!!!
Hier weer een dipje na een verjaardag, waar alle aandacht naar kleine neefje ging. Had op een gegeven moment zin om een potje te gaan janken, want het blijft pijn doen bij mij dat het niet lukt bij ons. En dan zie je zo lief klein mannetje. Dan denk ik waarom is het toch voor ons niet weggelegd. Heb tranen ingehouden daar. En dan ook nog eens wat onenigheid met manlief. Moeten dinsdag weer voor gesprek en bloed prikken naar het mck toe. Wordt denk ik pas jan dat we gaan starten. Want heb ook niet zoveel zin om te stessen of het allemaal optijd gaat lukken. Zou misschien net kunnen een behandeling voordat ze een weekje dicht zijn. Alleen als het niet lukt, heb ik dus een poging weggegooid. Maar zie wel. Dus hier een dipje, lees vaak mee, maar reageer weinig. Heb veel gewerkt, wat ik ook merk. En dan nog de spanning die weer duidelijk te voelen is hier ivm onderzoeken (man zou het liefst gewoon stoppen, zodat we alle rompeslomp niet meer hebben). En gisteravond na verjaardag waren er een paar dingen die man dwars zaten wat betreft gevoelens en ik was moe en emotioneel. Dus ja, dan gaat het hier meestal wat minder. Moet zeggen dat het bij ons niet helemaal soepeltjes verloopt voor de verandering. Hebben we elke keer als we rond de ziekenhuisbezoeken zitten. Voor iedereen een dikke knuffel en veel sterkte. Lees wel mee en denk aan jullie hoor. Ook al reageer ik haast niet of alleen ego. Maar kan het even niet opbrengen, ben veel op pad voor werk
Lief zonnetje, Als eerste, een hele dikke knuffel. Herken wat je schrijft. Helemaal als ik gespannen ben (zoals nu, wachtend op ongie, negatieve test en weer voor het prikken), ben ik verdrietiger en stil. Mijn vriend zou het liefst een rustpauze inlassen, maar voor mij klinkt dat heel onlogisch. Neem een maand als deze, echt wel dat ik ovutesten heb gedaan, stel dat we een spontane kans hebben, die wil ik niet laten liggen! En daarna, toch weer even tempen om te kijken of ik mijn ongie al kan verwachten. Somehow zit dat in mijn systeem. We hebben als compromis dat we we nu als deze 2e IVF niet lukt een tijdje rust inbouwen: dwz zou dan rond 10 december weer mijn NOD hebben, je moet verplicht een rustmaand na IVF-behandeling, dan zouden we januari en februari ook rust nemen. Tenzij er cryo's zouden zijn. In maart dan weer verder. Maar rust wil zeggen; niet spuiten! Echt wel dat ik ovutesten ga gebruiken. Je weet maar nooit... En wat je schrijft over zo'n verjaardag, ook herkenbaar. Als ik naar zijn familie ben geweest, ben ik altijd hartstikke moe op de terugweg. Het zijn schatten van mensen, maar het is ánders dan bij ons thuis. Veel drukker, muziek harder, de gespreksonderwerpen heel anders (over mensen die ik niet ken, uit de buurt of verre oom zus, of lokaal voetbal etc.). Als mijn vriend dan op de terugweg vraagt waarom ik zo stil zo ben en ik probeer het uit te leggen, ontstaan er geheid woorden! Dus dat doe ik niet meer. En andersom is het soms een beetje hetzelfde. Gelukkig komen we er wel altijd uit, maar het roept wel spanning en verdriet op het moment zelf met zich mee. Daarnaast voel ik me zo vaak schuldig dat wij door mij dat babygeluk maar niet kunnen ervaren. Afin, hoop dat jullie het inmiddels weer uitgeknuffeld hebben lieverd! Zeehondje, hopelijk wordt deze cryo jullie kindje!!! Mrnat, hoest met jou? Dancer, hopelijk komt de ongie gauw of helemaal niet!!!! Als jij nu twee weken terug je ei hebt gehad en je bent dinsdag echt nog niet ongie, dan eh.... Is er echt een kans hoor!! Hier, gaat ook met de ups en downs. Ben ook erg emotioneel en dan die regen. En kijk eerlijk gezegd nu al enorm op tegen de feestdagen: Sinterklaas met de drukte van de familie van mijn vriend en de kleine nichtjes worden dan overladen met cadeautjes (schattig hoor, maar oh zo confronterend..) en de kerst... We zitten nu al zo lang in de MMM... Zou het liefst met kerst naar een tropisch eiland waar ze niet aan feestdagen doen vertrekken met een stapel leesvoer, blauwe zon en mijn laptop en dan ga ik wel lekker van me af schrijven en ontspannen... Maarja, nu weer even werken en huiswerk maken Oh ja, temp was vanmorgen 37,3, maar zal wel door de verkoudheid komen. Geen spotting meer, maar dat kan ieder moment ook weer opduiken. Mijn lichaam is niet betrouwbaar... xxxxxxxxxx
Dank je juulzon. We hebben het er nog minimaal over gehad, man zei vanmorgen alleen sorry voor gisteravond half slaperig. Ik moest dus zelf werken vandaag. Ben net klaar. Maar vanmorgen vroeg was hij wel al wat beter te spreken, dus zal het zo gaan zien. Bij mijn familie nog geen kleine kinderen, maar inderdaad grote verschillen tussen mijn familie en zijn familie. Ik heb gewoon moeite met neefje, geef hem wel wat aandacht, maar heb geen zin in spelen en knuffelen enz. Wat doet mijn schoonmoeder, drukt neefje letterlijk in mijn armen van houd maar vast, want hij is zo lief. Dat heeft dus de rest van de avond voor mij verpest, wat ze dus niet weten en ook niet willen inzien. Was al moe en gespannen door het werken. Heb het al zo vaak geprobeerd uit te leggen hoe ik me voel, dat ik het nu niet meer doe. Maar komen er vast wel weer uit hoor, hier ligt oorzaak bij manlief. Dus die zit met schuldgevoelens in dit geval. Maar wie weet zit het bij mij ook wel niet goed, wie zal het zeggen. Hier geen ovu-testen meer in rustronde. Hooguit wat tempen. Maar echt rust is het niet in mijn lijf nee. Zo herkenbaar allemaal inderdaad. Gelukkig ben ik niet de enigste die zo reageert. En neefje is heel schattig hoor, maar omdat het zo dichtbij is doet het zoveel meer pijn. Merk wel dat ik met kinderen die wat verder van me afstaan minder moeite heb. Maar onze tijd komt ook vast wel. Maar kost helaas veel meer moeite. Ook voor jouw een dikke knuffel.
Hier moe van gister was heel gezellig , vandaag samen met manlief alles weer op geruimt en heerlijk voetbal gekeken. Ik heb de was gedraaid ben nog bezig. Verder worden aardje en lotje hier goed verzorgt hihi, dikke buik heb ik ook , maar ben nog steeds 68 kilo. Dancer@ Meis ik hoop dat je gauw verder kunt!! Met de maatschappelijk werkster praten heeft geholpen ik blijf rustig , 23 november moet ik weer heen hopelijk met een zwangerbuikje. Zonnetje knuf meis weet hoe je je voelt.
Helaas meiden, vandaag toch ongi geworden. Dus ook dat hele gedoe met die ovutesten heeft niet geholpen. Maar ja, nu weet ik wel waar ik aan toe ben. Morgen ochtend het ziekenhuis bellen en hopelijk mag ik dan gaan starten met ivf. Mag ik morgenavond mijn eerste prik gonal gaan zetten . dus verstand op nul..................... juulzon: hoe ist nu met jou? maar rust ronde zal vast niet nodig zijn want poging 2 gaat hem gewoon helemaal worden. Ben benieuwd of we ook gelijk blijven lopen. zonnetje; kan me goed voorstellen dat dat moeilijk is. Het is toch voor anderen zo moeilijk te begrijpen. ze snappen het gewoon niet en voor ons is het weer slikken en doorgaan. Marnat: fijn te horen dat het goed gaat met je. Houden zo, en idd lekker zwanger naar je volgende afspraak met de maatschappelijk werkster. Wanneer mag je testen? ff een vraagje: op welke dag in je cyclus heb je ongeveer de punctie? of is daar niets van te zeggen.