Meis, Wat een super mooi wondertje, gefeliciteerd!! * Duimt voor alle andere meiden dat die snel mogen gaan volgen!! *
Lieve zonnetje..... Ik weet dat je altijd veel lichamelijke klachten heb na behandelingen, en wil je daarom ff een hele dikke knuff geven. KNUFF!!!!! ZO! En gewoon even lekker je eigen laten verwennen, en laten bedienen door je mannetje. Kan je alvast wennen aan de rust die je moet houden aan het einde van je (toekomstige) zwangerschap. Gewoon een oefentrajectje....... EDIT: Sammie dank je voor meeduimen! Hoe gaat t met jou-jullie?
@brabbel; man verwent me ook al de hele week lief hoor. En zorg er wel voor dat ik niet teveel doe. Hij is veel te bang dat het slecht voor ons emmy is. Dat was met de iui al. En nu dus helemaal. Op zich wel lief hoor. Maar moet zeggen dat het ook niet echt gaat. Hooguit een half uurtje bezig zijn en dan voel ik het al. Maar durf dus ook niet zo goed teveel te doen. Slik geen paracetamol, dan zou het vast beter gaan. Maar dan ben ik bang dat ik het misschien teveel belast. En daarna veel last krijg. Wil eigenlijk van de week weer gaan werken, alleen is dat dus veel lichamelijk bezig zijn. Moet ik maar eens over gaan nadenken. Of toch wat gaan doen met paracetamol. Want wordt nu ook moe en slap. En mijn humeur gaat er niet op vooruit. Dank je brabbel voor de knuffel. Vandaag een slechte bui, vond man ook al.
Zonnetje, ook van mij een hele dikke knuf. Hoop met heel mijn hart dat jullie mij heel snel gaan volgen. Zou zo gezellig zijn met z'n alle in een ander topic te kletsen. Een hele dikke knuffel van mij. En ik strooi heel veel hcg rond.
Brabbel; fijn dat de ongi er is! En op voor een wondertje! Dancer; wow, wat geweldig. GEFELICITEERD!!!! Zonnetje; zo is de mmm inderdaad nog een stuk zwaarder dan als je niet veel last hebt van de hormonen en behandelingen. Hoop dat dit de laatste keer is voor jullie. En dat er dan alleen nog maar klachtjes zijn met een zekere reden!
@Dancer: wat een super nieuws meid, gefeliciteerd!!!!!!!!!!!! Dat is toch het allerfijnste, gewoon zwanger worden zonder hulp, ik ben echt heel blij voor jullie!
@Kaboutertje, moest jij morgen weer naar het ziekenhuis? Succes alvast! @Zeehondje, hoe gaat het nu met jou? @Zonnetje, balen meid dat je zo'n last hebt nog, maar je weet inderdaad waar je het voor doet! Kan je op je werk niet aangeven dat jet het wil proberen maar dat je naar huis wil kunnen als het niet gaat? @Juuzlon, nog getest vandaag?
@dancer: ik hoop inderdaad dat we je allemaal snel gaan volgen. Is hier altijd best een gezellig clubje. Maar ja, hebben het helaas niet voor het zeggen. Ik ben redelijk stevig, zei vanmorgen dus tegen man iets over dikke buik. Toen zei hij van wie weet wordt hij binnenkort nog wel veel dikker. Om die rede zou ik het niet erg vinden hoor. Jij gaat in ieder geval een mooie dikke buik krijgen. @marni: kan helaas niet op mijn werk zeggen dat als het niet gaat ik naar huis ga. Kan wel zeggen dat ik bv maar 2 uur kom werken. En dan zoeken we een inval voor de rest. Woensdag is het probleem nog niet, maar voor donderdag ben ik bang dat het een lange dag gaat worden. Of ik moet alleen naar het overleg gaan. Werk in de thuiszorg, dus drukte ligt vooral in de ochtend en de avond. En vandaar dat ik niet zomaar weg kan. Wacht nog wel even af. @zeehondje: de hormonen vallen gelukkig deze ronde mee. En wat ik al zeg, normaal ook vaak al 1 tot 2 weken last van allerlei klachten. Maar hopelijk worden het inderdaad een keer kwalen die ik graag voor lief neem. @kaboutertje; succes morgen. @spannendetijden; jij succes dinsdag.
Kaboutertje: bij ons is het beleid dat er tussen elke behandeling 1cyclus zit. En dan net voor mn volgende menstruatie moet ik langskomen voor nieuw plan van aanpak en nieuwe medicatie ed. en dan krijg je te horen dat we op dag 2van nieuwe mensturatie weer echo moeten laten maken ed. en dan bespreekt ie ook meteen dat vorige ronde niet is gelukt! Gewoon formele afhandeling denk ik! En ik had vorige ronde een start met 2x daags 2mg maar daar groeide mn bms te langzaam op ik kreeg uit eindelijk na een week meten 2x daags 4mg en toen ging t wel goed! Dus hoop nu meteen 2x 4mg te krijgen! Vandaar!! Juulz: thanx en ik zal je blog morgen weer ff lezen, dan heb ik meer tijd xxx Brabbel: nee, di gesprek! Bij volgende ongi starten medicatie en dan ongeveer 2wk later terug dus ik schat/gok op begin maart! Denk rond de 4e En thanx, your welcome!! En jij bent ook een schat hor wat fijn dat jullie ff samen kijkje hebben genomen en natuurlijk .super dat je ongi bent! Op naar nieuwe ronde schat!!! DANCER!!!!!!!!!!!!!!!!! Whaaaaaaaaaa (gil t uit van blijdschap!!!!!) wat goed!!!!!!!!!!!!! In jullie rust ronde nog wel!!!!! Gefeliciteerd schat!!!!!!!! Wow!!!!!!!!! Zonnetje: thanx! En voor jij dikke knuffel! Gewoon zomaar
Marni; hier gaat alles goed hoor. Begin toch een beetje te hopen, terwijl ik eigenlijk helemaal geen vertrouwen meer heb in iui. Weer pijnlijke borsten. Vind ik altijd zo raar, komt pas na 9 dagen ongeveer na de Pregnyl. Kan dan toch niet daarvan komen? Of kan je ook pijnlijke borsten krijgen als je ongi eraan komt? Nou ja, nog een week wachten. ST; na een verse poging moeten wij ook een rustmaand inlassen. Tussen cryo tp's niet. Dat komt denk ik omdat ik dan helemaal geen hormonen hief te gebruiken (ook geen Pregnyl). Hoop dat je idd door mag en dan over een maand ongeveer de punctie en tp?!
Zo alles gelezen, maar mevrouw vergiet is het weer vergeten. Zonnetje: sterkte met het buikje sammie, wat staat je banner toch mooi dancer idem Spannende tijden ( ST handige afkorting trouwens): hier ook bij elke cryo gelijk door behalve na een punctiemaand. Aha vandaar dubbel progynova Zeehondje dat heb ik ook later. Maar kan natuurlijk ook zo zijn.... En ik mag morgen idd wat goed onthouden. Ben benieuwd, er is er van de week nl al een gesprongen, heb ik gevoeld. Toen veel last gehad, gister nog wat. Vandaag gaat het goed. Ben benieuwd wat we morgen zien.
@Zeehondje, ik hoop met je mee hoor! Ik heb voor ik ongi wordt altijd pijn in m'n borsten, maar nu heb ik het ook door alle hormonen want het is wel andere pijn dan normaal, dus moeilijk te zeggen. @Kaboutertje: gebruik je geen deca dan dat er al 1 gesprongen is? Of kan het dan alsnog gebeuren? @Brabbel: wanneer mag jij nu voor een fm? En fijn dat het ziekenhuis goed voelt, dat is toch belangrijk als je er zoveel tijd doorbrengt. @Spannende tijden: misschien wel een kerstkindje, zou je die maand dan niet beter overslaan zoals veel mensen doen @Zonnetje: heb jij ook zo'n pijn als je moet niezen?
jawel gebruik wel deca. Maar heb een raar lijf. Bij pregnyl zou hij ook niet moeten springen. Nou us dat zeker wel 5 of 6 keer gebeurt van de 9 IUI's
Even heeeel snel, reageer morgen wat uitgebreider op jullie, maaar: DANCER!!! WOW!!! Echt SUPER nieuws!!! Ben heeel heeel heel blij voor jullie!!! Dit is iets waar je alleen maar op hoopt, waar je van droomt, waarvan je nooit denkt dat het echt gebeurt en zie nu: JIJ BENT JE EIGEN DROOM!!!! Echt zo fijn voor jullie! Hoe voel je je? Voelde je je ook 'anders' dan anders? Meis, gefeliciteerd!!!! Dikke knuff!!!
@marni: ik nies gelukkig niet zoveel. Dus dan weinig last. Maar wel met hoesten, van de week last gehad als ik iets te hard in de lach schoot, met veel bukken. Dus ja, is herkenbaar. Gisteren even zitten googlen en dan kom je die verhalen vaker tegen. Dat schijnt ook de rede te zijn dat je na een punctie een maand rust moet houden. Duurt even voordat alles binnenin herstelt is. Bv de eierstokken zijn opgerekt door het aantal eitjes enz. Tip; houd je buik vast voordat je niest. Werkt bij mij tenminste wel. Dit is dus ook de rede dat ik niet kan werken. Want ik moet een heel groot deel van de dag bukken, tillen en kracht zetten om bv steunkousen aan te krijgen. En hier dus ook hele gevoelige borsten door de hormonen. @zeehondje: gevoelige borsten kan nog 2 kanten op helaas. Ook voordat je ongi wordt en bij zwangerschap. Nadeel dat het niet te zeggen is. Wanneer mag je testen? Volgens mij moet je ook nog een week wachten toch? @kaboutertje; hopelijk is er niks gesprongen bij je. Wel vervelend dat de med niet goed werkt bij je. Had je al een echo gehad? Hoe groot de eitjes waren. Want anders is het wel erg snel geweest dat ze gesprongen zijn. @kerstkindje: ik zou ondertussen er echt niet meer over inzitten dat het een kerstkindje wordt. Hoewel spannendetijden misschien net goed zit. Ik heb al een keer zitten kijken met de calculator en als deze ronde niet slaagt en een maand rust moeten hebben voordat we verder mogen is er ook kans op een kerstkindje met de tp. @ego: gisteren heb ik lekker een stukje gewandeld, dat ging prima. Ook weer zelf gekookt. Dat gaat dus allemaal wel weer, alleen dus niet teveel bukken en kracht op mijn buikje zetten. Moet zeggen dat ik de tijd erg langzaam vind gaan. Moet nu nog 1,5 weken wachten voordat ik mag testen. Zucht, wat duurt het weer lang allemaal.
thanks juul. Ja, het is net of ik droom. Kan het nog steeds niet geloven dat dit mij gebeurt. Dat gebeurt altijd bij anderen en niet bij mij. Heb ik altijd gezegd. Maar zie het resultaat. Het is zo onwerkelijk en ik besef me ook heel goed dat er nog van alles mis kan gaan. Maar, ik kan zwanger worden en dat vind ik ook heel fijn om te weten. Mocht het fout gaan, zal daar wel een reden voor zijn. Maar daar gaan we niet vanuit natuurlijk. Hoe ik me voel, last van mijn boobs (steken zo af en toe maar niet constant), erg rommelige darmen, af en toe krampen in mijn buik. Nog niet misselijk maar laat wel heel veel boertjes Dus eigenlijk voel ik me best goed en heb helemaal niet het idee dat ik zwanger ben. Kan om half elf de ivf poli bellen om het goede nieuws te vertellen. En hoop natuurlijk dat ik wel zo'n vroege echo mag. Vind het ook erg moeilijk om mijn mond dicht te houden. Natuurlijk hebben we gisteren mijn ouders, broer en 2 schoonzussen op de hoogte gebracht. Vandaag komt mijn beste vriendin langs haar vertel ik het ook. Maar verder niemand en willen we wachten tot de 12 weken voorbij zijn. Of me dat gaat lukken weet ik niet hoor. ben zo verschikkelijk blij dat ik het wel van de daken kan scheeuwen. (sorry voor de lange ego, maar moet het even kwijt bij mijn forum dinnetjes)
@dancer: zo lang is je ego niet hoor. En ik hoop voor je dat je ook een vroeg echo mag. Maar dat lijkt me van wel gezien de situatie. Zo niet, kan je kijken of je wat kan regelen via de poli van de gyn. En we blijven hopen dat er niks mis gaat bij je. Helaas is er geen garantie mogelijk. En ik kan me voorstellen dat het erg onwerkelijk is. Gezien de kans zo klein is dat het gebeurd. Maar zo te zien kan het dus echt.
marni: hoe ist nu met je? merk je al iets? trek je het nog een beetje die wacht dagen. Juulzon: heb je nog getest? Spannend allemaal hoor, hoop zo dat je me gaat volgen. brabbel: Meid eindelijk kan je gaan beginnen. Spannend hoor, hoop zo dat het allemaal voorspoedig gaat verlopen. Ik ga heel hard voor je duimen. spannende tijden: suc6 dinsdag met het gesprek. Hoop dat je er wijzer van wordt en dat je weer snel mag starten voor een volgende tp. zeehondje: Nog een week wachten, meid een hele dikke knuf van mij. Ik weet hoe het is. kaboutertje: Ik hoop dat de echo vandaag positief nieuws brengt en dat al je mooie follies er gewoon nog zitten. Ik ga ook voor jou heel hard duimen draaien. Het moet gewoon goed komen. zonnetje: Meid ook voor jou een hele dikke knuf. Komt goed schatje!!! Meiden vind het zo moeilijk jullie hier achter te laten. Ken sommige van jullie al zo lang. Heb me wel al gemeld bij de oktober bevallingslijst maar voel me daar nog helemaal niet thuis. Hoop niet dat jullie het erg vinden dat ik nog regelmatig hier langs kom. Als jullie mijn banner storend vinden kan ik die ook uit zetten hier.
Meid je hoeft hem voor mij niet uit te zetten hoor, ben echt blij voor je en ik hoop dat we allemaal snel volgen. Het gaat bij mij nog goed hoor, al zal ik wel wat eerder gaan testen denk ik, misschien volgend weekend, bij m'n zoontje teste ik 2 dagen voor nod al dik positief. @Zonnetje, een kertskindje is bij ons ook superwelkom hoor, m'n zoontje is van begin december dus rond sinterklaas hebben we er ook al een verjaardag , maar als je die topics wel eens leest dan gaan m'n haren recht overeind staan! @Kaboutertje: ik duim voor een goede echo vandaag!