hoi allemaal, Na 2 jaar wil ik weer de pil gaan slikken. vroeger kon ik gewoon naar de apotheek gaan en kreeg hem dan mee. verder geen recept voor nodig stond gewoon in de computer. Nu ik weer wil beginnen moet ik dan eerst naar de huisarts om een recept te halen of kan ik gewoon weer naar de apotheek gaan en nieuwe doosjes halen??
Volgensmij kan je nu zelfs de pil halen zonder HA info. Zou gewoon naar de apotheek toe gaan en naar je oude pil vragen.
Ik heb toendertijd dat ik weer met de pil wou beginnen de assistente van de HA even gebeld en die heeft overlegd en 's middags lag mn recept klaar.
Volgens mij zijn die herhalingen een jaar geldig (bij onze apotheek iig). Dus na 2 jaar zul je waarschijnlijk wel even opnieuw de huisarts om een recept moeten vragen. Maar een telefoontje met de assistent is vast wel genoeg om dat allemaal te regelen..