Hoi allemaal, Mijn dochter is bijna 16 weken, 6 kilo. Ze drinkt nu om 7.30, 11.30, 15.30 en 19.30 180+6. Iedere fles gaat schoonop. We hebben haar de laatste dagen tegen 0.00 wakker gemaakt voor de laatste fles. Maar deze drinkt ze met moeite leeg en valt geregeld in slaap. Tegen de tijd dat ie leeg is, is ze klaarwakker. Wat vinden jullie? Flessen gaan ophogen naar 210+7 of afwachten of ze komt na de fles van 19.30? Ik wil wel graag dat ze richting de liter drinkt omdat ze wat te licht was voor haar lengte.
Gewoon de laatste fles laten vallen. Heeft ze honger (blijkbaar niet als ze slaapt) dan kan je alsnog ophogen. Met 4 maanden en 4x210 is veel en tot 6 maanden kan er geen fles af mocht je gaan bijvoeden.
ik zou ook om 19:30 de fles geven eventueel een beetje verdikken en dan lekker laten slapen en kijken wanneer ze weer komt.
Stoppen met die fles en ze mag al bijna rijstebloem in de laatste fles (vanaf 4 maanden). Ikzelf geef geen flessen groter dan 180/6.
Bedankt voor de reacties. We hebben inderdaad gewacht gisteravond. Vannacht kwam ze om 3 uur en dronk em zo leeg daarna heeft ze zonder morren nog doorgeslapen tot 8 uur.
Wij hebben haar op gegeven moment ook niet meer wakker gemaakt en het ging van 2 naar 3 naar 4 uur etc.. Inmiddels slaapt ze door tot zes uur..