@thasista ik ken dit probleem,je weet nooit wanneer je nod zal zijn.Dus wanneer mag en kan je nu testen.Ik denk dat je moet doen wat je zelf wilt..ik kan nooit wachten dus ik ga uit van de kortste cyclus.Maar je kan ook zeggen ik neem het zekere voor het onzekere en ik wacht langer dan weet je in ieder geval dat je hcg(mocht ie er zijn)hoog genoeg is.Als je eerder test is de kans op een negatieve test volgens mij groter.Terwijl hij later wel positief kan zijn.Ik zelf hou de kortste aan,heb niet zoveel geduld,haha.Ben benieuwd,succes
tnx meissie wanneer mag jij testen? en in welke ronde zit je? soms leek het wel of ik zwanger was maar dat waren kwaaltjes van het ontpillen, ja je lichaam voelt t wel hehe
hihi jeps...maarre jij bent dus 3 dagen overtijd...wow niet de neiging iedere ochtend een testje te wagen?
Nee, helemaal niet...das dus t gekke. Had de afgelopen 2 maanden dus meer klachten dus eisprong en ongi. En had nu zoiets van; ach zal wel niet, duurt nog wel een paar maanden. De gevoelige borsten nemen af, dat is ook iedere keer tegen de tijd dat ik ongi wordt. Wel iets of wat steekjes in mijn onderbuik, maar niks noemenswaardig. Maar ja, bij de zwangerschap van Eva voelde ik de eerste 6 weken ook niks!
Ik mag volgende week woensdag testen.Dit is ronde 5.Voor jullie ook toch?Die rare kwaaltjes,ik dacht iedere keer dat ik zwanger was en helaas niks.Heb ook altijd veel last voor de ongi..heb nu strek het gevoel dat het niet raak is.
ja...je lichaam kan je goed voor de gek houden! ontpillen kost denk ik voor de meesten een paar maanden de tijd eer ze zwanger zijn..alhoewel sommigen meteen al bevrucht zijn... trwns willen jullie lachen?! ik had op jongegezinnen.nl een prijsvraag ingevuld...zojuist viel er een 'prijs'in de brievenbus... en wat t is, komt ie: een boek genaamd: SCHEIDEN met je ex toch samen goede ouders.. ik zei tegen mijn vriend: dan moeten we eerst kinders en trouwen en dan scheiden anders heb ik nix aan dit boek hihi
Haha..dat is een goeie.Nou weet je wat je te doen staat..Nee liever niet toch!Wanneer ga je nu testen?
he leuke pics! en mooie meiden zeg! beiden van jou en je mannetje? ben je nu bezig dus met de derde? ik hoorde dat als je net bevallen bent, de maanden erna je super vruchtbaar bent...is dat echt of een fabeltje?
haha testen..ik denk komende maandagochtend...mits ik t volhou.. moet zeggen..de eerste maanden was t moeilijker vol te houden dan nu..alhoewel mijn vriend de laatste ,maanden steeds verliefder naar babys kijkt en ons toekomstig babykamertje steeds meer in mijn ogen roept: 'zet er een wiegje in!'
@thasista, jawel heb er ook al 1 gedaan veel te vroeg en nega. Mijn cyclus wil nog wel eens schommelen en volgens mij heb ik m'n eisprong 10 januari gehad... tel daar 14 dagen bij op.. maakt zaterdag.....nu maar hopen dat m'n berekeningetje klopt
Hallo dames, Ik ga morgen testen, ben zo benieuwd... heb wel wat lichte kwaaltjes, maar na het stoppen met de pil heb ik helaas een onregelmatige cyclus. Heb wel het gevoel gehad dat 9 jan. mijn ei was... zit de hele tijd te denken zal ik nu al testen of niet.. maar nee, ik wacht netjes tot morgen en dan maar zien hoe of wat! Ik heb wel sinds gisteren het welbekende griepvirus. Had vanacht 39.6:S heeft dit nog invloed op je test? Groetjes!
@Mammamia..succes meid.Zal duimen voor je en kijken morgen natuurlijk of het positief is..Volgens mij krijg ik ook de griep..kan wel dus..Spannend!
Ik ga zaterdag of zondag testen! Spannend! Heb volgens mij geen bijzondere kwaaltjes. probeer aan de dingetjes die ik voel maar niet teveel aandacht te geven voor ik mezelf dadelijk gek maak!