Weet eerlijk gezegd niet of ze een echo doen als je bloed hoop het wel en anders maar over een weekje terugkomen vind ik
Klinkt misschien heel gek maar ben aan de éne kant wel blij dat ik nu duidelijkheid heb. Ik herken de pijn nu heel erg van mijn eerste miskraam dus eigenlijk bestaat er voor mij geen twijfel meer over
Het is ook wel gek met wanneer ei ongi bloed test etc Dus snap dat duidelijkheid wel fijn is. Al had je die misschien liever van een echo met beeb gehad. Maar als dat niet zo is dan weer een nieuwe ronde is. Succes morgen. . Zijn er al weer nieuwe testers in de zaal ? *Zit nog steeds ongeduldig op het wachtbankje*
Is dit nu een goede ovulatietest? Oftewel gezellig maken? Ik heb elke dag met ochtendurine gedaan tot ik gisteren las dat je dit niet moet doen. Dus vandaag met de 2e plas deze test. We hbben het vannacht al gezellig gemaakt. Dus vanavond nog maar keer en morgen? Hij is trouwens van de action. Dus de NOD is later maar hoe en wat weet ik niet. Mann ik vind zo spannend!
Balen Sammieshiba! Maar wel fijn dat je uit de onzekerheid bent... Ze zullen misschien toch nog wel een echo maken voor de zekerheid? Volgens mij trekken die zich niets aan van het bloeden, ik denk dat die wel wat gewend zijn Voor het plaatsen van mijn spiraaltje moest ik juist komen tijdens de menstruatie en werd een echo voor en na het plaatsen gemaakt. (Vond ik best wel gênant toen ) Ik heb ook zo eens een prille zwangerschap gehad met steeds kleine beetjes bloedverlies en dat werd uiteindelijk vlak voor de 6 weken een miskraam. Daar had ik vanaf het begin geen goed gevoel bij omdat ik bij mijn eerste zwangerschap geen drupje bloed gezien had. Ik hoop ook echt dat het deze keer zo gaat zoals bij mijn eerste en derde zwangerschap, want de onzekerheid van een positieve test in combinatie met bloedverlies is gekmakend!!! Babyluvv hoe gaat het bij jou? Nog getest?
@ Aapje, ik heb geen ervaringen met ovu testen, maar het ziet er wel positief uit lijkt mij?! Heb jij ze van de action? Als het deze ronde niet raak is ga ik denk ik ook aan de ovu testen beginnen... Ik wil gewoon graag weten hoe mijn cyclus in elkaar zit merk ik
Goedemorgen dames, Net bij de verloskundige geweest. Heb vannacht onwijs gebloed, zo erg dat ik doorgelekt was, vanochtend bloed het ook al flink door. De verloskundige heeft een vaginale echo gemaakt en daar was op te zien dat ik indd een miskraam heb. Er zit nog best wel wat bloed dus ben de aankomende uren? dagen? hier nog wel zoet mee grrrr. Waarschijnlijk was ik toch 6 weken zwanger maar is het al heel snel mis gegaan en is mijn baarmoeder nu aan het opschonen. Eierstokken waren gelukkig schoon dus geen bbz (was ik ook wel een beetje bang voor). Zodra ik gestopt ben met bloeden mag ik, als ik wil, voor een nacontrole komen. Mocht het bloeden over 10 dagen niet gestopt zijn dan moet ik sowieso terug maar daar gaan we natuurlijk niet vanuit. Voel mij gek genoeg niet heel verdrietig, baal natuurlijk wel maar had natuurlijk al het gevoel dat het niet goed zou zitten. Op naar ronde 2 , hopelijk stopt het bloeden snel want ben het inmiddels echt heel erg zat.
Balen sammieshiba.. Ik hoop voor je dat het de volgende ronde weer raak is! Hier heb ik voor de derde dag bruine afscheiding.. Vanmorgen weer een testje gedaan maar deze was negatief. Nu weet ik dat het vroeg is om 9 dpo te testen, maar bij mijn miskraam kreeg ik toen al een heel licht streepje dus ik heb er geen hoop meer op. Ik denk dat mijn menstruatie gewoon niet wil doorzetten grr..
Balen Sammieshiba dat je zo'n last van bloedverlies hebt! Wel fijn dat je nu duidelijkheid hebt en weer vooruit kunt kijken. Sterkte met het bloedverlies en de eventuele krampen en hopelijk is je baarmoeder snel weer op orde voor een nieuwe (vlekkeloze) zwangerschap!
Sterkte Sammieshiba. Ook al had je je erop ingesteld het is toch naar. Ik hoop dat het bloeden snel over is. aapje ik zou het ook gewoon gezellig maken kan nooit kwaad
Meiden! Mijn CB gaf vandaag 1-2 weken aan! ❤❤ Ik ben helemaal blij natuurlijk! 😍Alleen nu de vraag wanneer ga je naar de vk toe. Ik dacht dat intake al met 6-8weken kon. Maar is dat 6-8 weken met de bonusweken vanaf je eerste dag van je menstruatie, of vanaf de bevruchting?
Dankjewel dan zit ik nu op 4+5 dan zou ik over 4 weken mijn 8weken hebben en naar de vk kunnen? Voor intake. En is er met 8weken al een vruchtje te zien? Sorry ik ben erg nieuwsgierig