meiden, suuuuper bedankt voor jullie lieve woorden, vind het idd echt fijn om hier dit te kunnen delen en jullie medeleven te lezen en te voelen!!! Echt heel lief!!! Vdng idd een dagje voelen en dan maar weer door en het zoveel mogelijk rationeel bekijken en schouders eronder voor de volgende poging... Wil idd nog wel naar fert arts hoor, aankomende mnd laatste poging.Alleen nu dilemma: ga ik haar zeggen van de vmk? Want ben bang dat ze me dan misschien weer wegstuurt om het dan toch nog maar langer te proberen Dtje, mooie verhouding zeg! en wat heb je toch al een grote knul!!! logisch dat hij 92 draagt aangezien hij al 89 cm is! Hier ook logisch dat ze 80 draagt aangezien ze 80 cm is! Ik moet overigens over een half jaar terug komen! Toch anders hier. monteur al geweest?? irritant als iets toch niet goed werkt he?!!! en dan hopelijk lekker even naar buiten! krul hoe was het met je klas???!!!!
ff snel: Roos zou het denk ik toch niet zeggen tegen de fertarts... vrees dat je dan idd weer naar huis mag om het nog verder te proberen... Sterkte he meis. Hoop dat je wat kunt slapen vannacht. Lekker veel met ml en dl knuffelen. @Dtje: woooow wat issie groot he Alles perfect mooi in verhouding ook! @Linss: nog minder dan een maandje en dan nieuwe huis! Ga je ook echt over op 1 okt? OF eerst nog wat klussen enz? @ARmande: hoop dat alles ok is met jullie daar! @hier: klas leuk zo op het eerste gezicht. Maar ze zijn altijd erg timide nog he de eerste dagen/weken om mij en elkaar af te tasten. Maar zo op het eerste gezicht lijken ze gezellig en rustig en geen echte etterbakken. Maar wat niet is kan nog komen Erg fijn die halve dagen en nu een duo te hebben die tevens ook mentor is. Heb ik om gevraagd want je weet nooit hoe dingen lopen. Stel dat ik er ineens uit lig of wat ook; het is fijn als iemand de klas en evt ouders al kent en dat ik in geval van plotselinge uitval me niet nog druk moet maken om een goede overdracht. Net terug van schoonheidsspecialist. Was hard nodig. Duik nu mn bed in. MOrgen weer half 7 eruit... Truste meiden!
Hoi meiden, hier knallende koppijn.... Pfff m'n werkdag was haast niet door te komen. Duik m'n bed in! Kom morgen reageren!!
Hoe gaat het met je Roos? Beetje kunnen slapen? Heb je wat afleiding dit wknd? Staan er (leuke) dingen gepland? Alles goed met dl?
Ahhhh wat lief toch van jullie!!! Gaat goed hier. Nu wel even lekker om nergens mee bezig te zijn: geen productiewerk geen spanningen wel of niet zwanger, even rust. Maar blijft wel rot als ik erover nadenk maar dat probeer ik zo mijn mogelijk te doen. Het komt wel een keer goed, hoop alleen zoooooo dst het nu snel gaat. Afwachten maar weer, Straks lekker bbq met vrienden, dus das leuk! Jullie leuke plannen? Krul, beetje aan t bijkomen van je eerste werkweek? Goed bevallen en te doen? Fijn idd en mentor ernaast, zou je ook evt nog op therapeutische basis kunnen werken als het nodig is. Hopelijk niet! Lekker schoonheidsspecialist hoor! Lins, idd nog maar klein mndje, schiet op zeg! Armande, hoe is het daar meis?? Hopelijk goed!
Ff vraagje: hoe gaan jullie eigenlijk om met het klimmen op de bank?? Laten jullie dat toe of mogen ze dat niet? Ben zo bang dat ze er erg hard vanaf valt want ze klimt ook op de leuning.... Tot nu toe mag ze het dus nirt maar ze doet het wel continu en soms zo vermoeiend on haar telkens te corrigeren (niet een dametje die even zomaar altijd naar 'nee' luistert..)
Hier klimt zl al best wel lang de bank en t bed op n heeft ook n veilige goede manier gevonden er weer af te kunnen Was er ook huiverig voor in t begin maar t ging vrij snel goed dat ik t wel aandurfde Neemt ni weg dat ondanks we er praktisch op zitten er toch wel eens n ongelukje is gebeurd(liep er zo af...) De keren dat we hem ni in zicht hadden is er nooit wat gebeurd maar was toen ook meer uit enthousiasme Laat der maar gwn klimmen denk n blijf er bij J ziet snel genoeg of t goed gaat of niet Zl zit hier dus gwn op de bank tv te kijken Stik gezellig
Even loslaten Roos, fijn om er nu even niet mee bezig te hoeven zijn. Maar toch op de achtergrond blijft het ergens wel aanwezig natuurlijk. Ik gun het je ook zo. Het is wel geweldig dat er iets goeds is gebeurd in je lijf nu! Deze maand naar de fertarts toch? Hoop dat je beetje van je wknd hebt genoten! Ik denk en duim elke dag aan en voor je! Wat betreft klimmen: zou dr laten gaan, net wat Dtje zegt. Wel bijblijven natuurlijk. Hier klimt ze ook al een tijdje op de bank, maar ze kan er ook veilig weer vanaf. Springen ed mag ze niet, want dat kan fout gaan natuurlijk. Valt niet mee he om te moeten corrigeren pff... Hier was ik gisteren alleen met dl op pad naar de winkel en ze was al erg moe. Ze wilde perse zelf lopen maar zat dus expres aan planten en bloemen van de tuinen waar we langsliepen. Zat ze er op te meppen en mijn "nee" en waarschuwingen hielpen niet. Op gegeven moment ging ze bij een mooie bloem staan en keek me zo met een lachje aan en pats trok ze de bloemen eraf. Dat was de druppel en heb dr weer in de wagen gedaan en al krijsend en gillend terug gelopen. Wat mensen kwamen kijken wat er aan de hand was, dachten dat er iets was gebeurd... Hier wou ze ook op tafel en de vensterbank klimmen maar dat vind ik niet ok. Inmiddels weet ze dat ook wel. Ze wijst er zelf al naar en zegt dan ook "nee." Het kost wat moeite, maar uiteindelijk werkt het wel Ik kan ook op therapeutische basis gaan werken als het moet. Het is lekker halve dagen, maar mijn lessen zijn niet goed verspreid. Ben ik niet echt blij mee eigenlijk. Op maandag en dinsdag heb ik geen lessen. Is lekker hoor, kan ik administratie enz doen en voorbereiden, maar op wo,do en vrij heb ik dan dus hele ochtend achter elkaar les. Ben gesloopt dan... Dus daar moet ik t nog maar even over hebben. Hier gisteravond een zandbak aangeschaft. Toch maar wel Hoewel ik huiverig ben voor zand en al die viezigheid...ik zag donderdag bij het ophalen bij t kinderdagverblijf hoeveel plezier ze had in de zandbak... dus vooruit ik ben overstag gegaan. Heb via mp een zandbak (zo'n dichte schelp) voor 5 euro op de kop getikt, was straatje hierachter. En ml heeft wat emmers zand op het strand gehaald Straks als ze wakker is mag ze lekker gaan spelen! Fijne dag nog iedereen!
Hee meiden, daar ben ik ook weer een keertje. Kom er niet echt aan toe hier nog vaak te schrijven. Druk met werk en de kids. Roos balen meid.. sterkte!!! Je had het zo verdiend nu eindelijk een X!! Ik zou ook niks zeggen tegen de gyn hierover anders mag je misschien niet verder... Krul welke tweelingwagen heb je gekocht? Fijn dat je deze voor een prikkie hebt kunnen kopen. Het is al duur zat twee baby's. D je grote vent is lekker groot ! Hier weet ik de lengte en gewicht niet. Moet volgende week naar cb. Hier kleding maat 86. Daan winterjas maar 92. Voor Sophie hadden ze de jas die ik wilde niet in de winkel dus heb 86 en 92 besteld online. Sophie is iets kleiner. Zl2 groeit ook lekker D! Hihi Krul ja die leerlingen houden zich nu nog in, beetje verkennen. straks zijn ze waarschijnlijk een stuk anders! Fijn dat je goede backup hebt op je werk. Ja nog minder dan een maand en dan de sleutel van ons nieuwe huis. Zijn hier en na al wat dingen aan het inpakken . Roos Wbt klimmen op de bank, ik laat dit toe. Zo leren ze het goed en ze weten ook dat ze er achterstevoren af moeten. Op onze bank lukt het ze niet goed omdat deze wat hoger is. Bij mijn ouders klimmen ze er zo op. Leuning verbied ik wel natuurlijk. Daar had Sophie een handje van om daar steeds te gaan zitten, nu niet meer gelukkig. Hier is het ook veel nee nee haha maar ja ze luisteren dus echt niet. Geef ze ook straf af en toe. Zet ze dan in de hoek neer haha.. Hier zet ik ze trouwens ook gewoon naast elkaar op de bank met tv kijken.. klimmen er zelf gewoon af. Hihi Krul toch een zandbak gehaald . Hier ook veel plezier ervan hoor!! Wij zijn vd week effe naar v en d geweest voor winterjassen voor de kids. Poe dat doe ik nooit meer. Ze mochten uit de kinderwagen want moesten natuurlijk passen maar dik drama. Ze renden de hele winkel door en jas passen echt niet!! Vet schreeuwen. Bij kinderboekje alle stoelen verplaatsen etc werd er gek van!! Voortaan maar alleen en dan ruil ik het wel.
Hoe vond dl de zandbak krul??! Is ook wel net jammer dat het zo verdeeld ik op je werk, hopelijk kan daar nog wat aan veranderd worden?! hihi, herkenbaar krul. Hier doe ik dl soms ook terug in de kinderwagen en dan barst de hel ook even los ik denk wel dat ik na deze mnd naar de fert arts ga. Hoop dan iig nogmaals een HSG te krijgen en hoop dat het dan allemaal wat sneller gaat en anders wordt het IUI, maar dat vind ik dan ook wel prima! Wat heerlijk om met je nieuwe huis bezig te zijn lins!!! jemig wat schiet dat nu al op he?! Lijkt me idd handiger voor je om gewoon online te bestellen en dan thuis te passen voor je!! Ik ga het idd maar toelaten dat bankklimmen en dan idd niet de leuning. Alleen heeft ze nogal de neiging om op de bank te gaan rollen/zich laten vallen e.d. Vindt ze helemaal geweldig maar das dus ook niet handig. Dtje, ahhh heerlijk als hij dan zo naast je zit op de bank he?! wat worden het dan toch al grote kindjes he!~? ik ga snel verder, ben aan het werk en kwam hier ff snel spieken
o ja, dtje, toevallig nog weleens wat van armande via de app gehoord? ik zie dat ze al ruim een maand niet op zp is geweest. hopelijk gaat het goed met haar! en ik hoop dat ze snel weer hier langskomt want ik mis haar hier wel!!