Valt me vies van j tegen Hahaha Nee hoor schat heb ik ook daarom reageer ik bijna nooit meer op je N buitenstaander zou denken dat we woorden hebben Hahaha
Morning dames @ego, dl heeft om 20u gedronken en toen pas om 2u weer! Daarna om 6u. Wij lagen er om 21u in dus we hebben even bij kunnen slapen, heerlijk Gister strak schema aangehouden en het ging echt heel goed, zo trots op dr! @linss, meid ik snap het hoor...t valt sowieso soms niet mee en zeker in je eentje met twee! Niet dat @caroline en ik het licht hebben uitgevonden hoor, maar miss heb je er wel wat aan hoe wij het nu doen...? Ik heb er een boek over maar op internet staat het beknopt en dat leest net ff wat makkelijker inbakeren.nl - rust en regelmaat Mijn dochter baker ik in, maar dat hoeft niet natuurlijk, zonder inbakeren kan er al een hoop rust komen. Sterkte!! @krullie, leuk shoppen! Wij gaan ws volgende week! Waar ga je heen? Wil naar goes of bergen op zoom. Ik zei al tegen ml dat we dan allebei achter de wagen lopen, de kinderwagen met dl en de buggy met zl wat een rijkdom! Hihi een nieuwe luiertas, idd als ie maar twee vakken heeft heb je écht een andere nodig hoor Ben je al n btje thuis in de mode? Felle kleurtjes he? Lekker fris. Niet dat ik al een winkel van binnen heb gezien maar mn moedertje is altijd op de hoogte Meiden ik ga ff eten trekkkkk
Morning Ladies Hoe gaat t met jullie? Goed geslapen? Na m'n besluit gistermiddag is t direct beter gegaan met zowel de beeb als mij.. Hij heeft heerlijk geslapen tijdens z'n voedingen door.. Was voor t eerst tot 21u ook alleen n heb zelfs nog hem in badje kunnen doen, zelf kunnen douchen en hier n daar schoongemaakt toen hij sliep.. Hij was voldaan n rustig, arm mannetje was natuurlijk volledig uitgeput.. Savonds nav t advies vd lk geclusterkolft en had nog 100 cc wat ik m voor t slapengaan heb gegeven.. Was n aangename verassing want moest ni zo zeer kolven voor melk, maar vooral om te stimuleren.. Vanacht melde hij zich om 3.15 m'n kwam toen weer zon drie u later n nu net heb k m aangelegd.. Hij drinkt lekker dus hoop dat ik t voorlopig zo kan voortzetten.. Ml z'n werk is begonnen, is net de deur uit.. F wennen.. Maar na de Pasen is t al weeë rustiger en hoeft ie niet elke dag tot weer n drukkere periode Ga vandaag voor t eerst weer naar de grote Ah n Etos hier Nog ni naar toe geweest alleen of met de beeb F lekkers halen n eten voor VNV Weer zelf koken na al die weken verzorging Van m'n schoonouders.. Mag ni klagen he na al die weken hihi Maar raakte al n beetje aan die luxe gewend Wat staat er bij jullie op de planning?
@armande; heerlijk! En wat goed! Goed dat j er zo vroeg in lag die rust heb j maar mooi gepakt he hoofdpijn helemaal over? Idd n rijkdom, jullie gezin prachtig Zie t zo voor me Voelde me eergister ook zo trots Hihi verbaasd me niks dat j mama op de hoogte is vd laatste trends Kreeg al die indruk nav die foto toen N mama van deze tijd! Leuk! Boz heeft meer winkels dan Goes.. Maar is allebei leuk zeker na zo lang niet te zijn shoppen Ik wil ooook t begint te kriebelen
Mormonen ladies! Lekker sneeuw met de Pasen... Not.... Wil met m'n meisje naar buiten maar t sneeuwt nog steeds hier. @d, meis wat fijn dat je een besluit hebt genomen met de lk. Al had je natuurlijk liever de bv zien slagen, maar een uitgeputte moeder heeft zl niets aan. En je nacht meteen beter. Fijn!!! Klinkt luxe zeg al dat koken door schoonouders, heerlijk toch. Maar denk ik ook wel weer lekker om zelf te gaan koken. @armande: had natuurlijk ook geen andere dan de maxicosi kunnen zijn, haha!! Niet ook toevallig nog de zwarte...?! Wat goed dat jullie er vroeg in lagen en mooi wat meer hebben kunnen slapen. En een goede nacht van dl, super! @krul: ohw lrkkerrrr om te gaan shoppen!! Idd wat armande zegt, zulke leuke kleuren nu (al wel veel op internet bekeken 😄 ). Gisteren voor t eerst ons meisje meegenomen naar een verjaardag en ging heel goed. Ze heeft gewoon heerlijk door al t geluid heen geslapen, trots op m'n meisje!!
Verjaardag was zeker erg gezellig! Heerlijk om er weer even uit te zijn! En heb van die vriendin wat flessen gekregen van difrax (bevalt haar wel...) alleen ff nieuwe spenen ervoor kopen. Dan kan ik volgende week voor t eerst gaan kolven! Volgens mij zit vitamine k toegevoegd aan kv, maar dat kunnen de andere meiden je beter vertellen. Voor degene die een triptrap kinderstoel willen, hij is nu in de aanbieding bij de prenatal!
Spannend Caroline! benieuwd hoe t gaat! Hier lekker wezen wandelen weer naar de stad ipv de Ah. Langs m'n mama, rondje gedaan, samen geluchnd Lekker weer f eruit Voel me zoveel beter nu de voeding beter loopt en ik ook beter slaap en aan dingetjes toe kom. Hij zit ook echt beter in z'n vel merk ik.. Nog plannen voor VNV? Gebruiken jullie een boodschappennet aan de wagen? Nu doe ik grote boodschappen met ml maar dacht als hij veel werkt ga ik met de wagen en dan is dat wel handig toch? Kun je toch meer in meenemen als alleen in dat vakje van onder..
Hier er ook even doorheen ( dat ik dat ooit zou zeggen)..... Baby M slaapt gewoon niet!!! Ligt de hele tijd met open ogen om zich heen te kijken. En owee als ie zijn speentje niet krijgt... Gelukkig afgelopen nacht hebben ze als roosjes geslapen. Om 21 uur voeding en toen pas half 3 weer en pas half 8 weer. Wauw I love it. @meidenmama's ik moet een leuk kraamkadootje scoren voor een meisje...wat raden jullie aan????
hier zelfde verhaal marlies. in de nacht zelfde ritme als die van jou. Nu beide weer huilen. Ik word er gek van. Ik kan toch niet steeds de speen gaan brengen. Heb nu al spijt dat ik die ooit gegeven heb.
@Lins die heb ik niet gegeven maar de verpleegsters en bedankt.... M houdt maar vol, hij is zooooo moe maar toegeven ho maar.... Zucht Vindt het zo sneu voor m....
ja hier ook. Ziekenhuis zei heb je een speentje. Sophie ligt nu beneden rustig in de reiswieg. Daan hoorde ik net even, maar nu weer stil. Wij gaan poging doen om te eten. Ik snap echt niet wat dit is. Al 3 dagen huilen ze steeds.
O wat rot he lins.. Had dat toen m'n beeb te weinig binnen kreeg maar we dat nog niet zeker wisten.. T toppunt was die afgelopen zaterdag dat ie bijna 12 u wakker was met af en toe n kort hazenslaapje.. Nu hij genoeg binnen krijgt gaat t zoveel beter.. Hij is tevreden en voldaan.. Net als in de eerste weken.. Waarom ze bij jullie zo lang wakker blijven? Ti's geen honger toch? Dat zouden jullie wel herkennen natuurlijk maar moet er aan denken.. Hij sabbelde dan ook steeds op z'n handje, zo zielig.. Bleef maar aanleggen.. Miss mogen ze meer voeding? Zit er Waarschijnlijk helemaal naast maar je weet t niet.. Kan zomaar ze worden ook steeds groter/ouder.. Je hebt vast alles al uitgesloten ( vieze broek etc) Kan t zijn dat ze beetje oververmoeid zijn? Komen ze ook heel moeilijk in slaap.. Zou willen weten hoe, maar weet ook niet wat je nog meer kan doen.. Evt in bad? Worden ze beetje slaperig van.. Wippen in een wippertje? Wiegen? Rondj met de wagen door t huis.. Succes!
ja ik weet het ook niet meer. Ze kregen al te veel voeding. Ik denk dat ze nu meer willen, dus heb vanmiddag al extra gegeven. Heb al heel veel geprobeerd, maar niks helpt.
Had je mn berichtje gelezen met de link? Wil je niks opdragen hoor, maar probeer mee te denken Kan me voorstellen dat je t niet meer weet Tis ook lastig met die voeding vind ik, want bij bv geef je wanneer ze willen maar bij kv heb je schema's. Dl drinkt nu 120cc maar heeft vandaag al 5 flessen op en daar komt er nog een bij, dat zou dan eigenlijk een teveel zijn.... Kweet t ook niet...ze heeft toch echt honger. Ik ga slapen Hopelijk n goede nacht allemaal!
Vandaag met cb overlegd Voor z'n gewicht mag ie meer maar met z'n leeftijd niet Dus mag nu 5-6 x 150 cc Plus ochtend borst Maar vanochtend moest ik al bijvoeden erna en wat ik nu kolf is net water en heel weinig boehoe dat gaat snel