Hoi, Een vraag, krijg je alleen als symptoom duidelijke adersover je borsten of kan dan ook aan de zijkant van je buik bijvoorbeel komen, en in je lies en op je bovenbenen? Iemand die dit weet??
geen idee, ik heb nooit duidelijke aders gezien in mijn zwangerschap van mijn dochter, denk dat dat per vrouw verschilt...
Hoi meiden, Nee tis geen straie, dit heb ik ook maar alleen omdat ik zwaarder ben geworden. Aders heb ik ook normaal gesproken maar nu zijn ze meer duidelijk en over de tepels heen. Ik heb ze nu ook in mijn liezen en een beetje bij mijn eierstokken. Daarnaast gaat er één van onder mijn borst naar mijn lies.
Hoi, Ik heb ze normaal gesproken alleen een beetje over mijn borsten maar direkt de dag na de eisprong begonnen m'n borsten zeer te doen en de aders meer en meer te voorschijn te komen. Ik heb ze nu overal zelfs mijn aders op mijn armen en benen zijn meer duidelijk. Heb ze zelfs over mijn eierstokken en rest van mijn buik. Weten jullie of dit ook te maken kan hebben met mijn ongi, NOD is 2 mei. Heb het anders nooit gehad??
ik had ze over mijn borsten maar ook aan de zijkant van mijn buik dus ja daar kan je ze ook krijgen maar zijkant van mijn buik eigenlijk naar mijn buik groeide dus later in de zwangerschap
Hoi ik geloof dat ik misschien weleens zwanger zou zijn maar ik weet het niet zeker. Heb een plus op mijn zwangerschapstest maar is heel erg dun dus ik weet het niet zeker. Ik wordt pas 2 mei ongesteld
Hoi, Nou ik ben zwanger en in mijn vijfde week. Spannend allemaal. Dus mijn voorgevoel over die aders waren dus juist. Nu is het wat afgenomen heb ze nu nog meest over mijn borsten. Verders voel ik niet zoveel, beetje trekkend gevoel daar beneden.