De titel zegt het al: zowel mijn ouders als schoonouders willen nu toch beginnen aan een smartphone en de antieke Nokia die nu alleen met lange autoriten mee gaat de deur uit doen. Welke zouden jullie aanraden? Ik ben zelf weg iPhone fan, maar wil ook graag jullie ervaring horen. Het moet dus intuïtief handig zijn voor mensen die niet gewend zijn aan een smartphone en niet teveel poespas: bellen en appen. Ik zal ze denk ik in het begin privélessen moeten geven maar hoop dat ze het oppikken. Kom maar door met se tips!
Mijn moeder heeft een iphone, omdat ze sowieso al een ipad had ook. Maar ook (dat was toen ook de reden voor de ipad), omdat mijn zus en ik allebei een iphone en ipad hebben, dat maakt helpen (en zeker op afstand), veel makkelijker. Dus ik zou zeggen, zelfde type als je zelf hebt, iphone dus.
Mijn schoonvader heeft een oude iPhone van mijn schoonzus gekregen en kon er meteen heel goed mee overweg! Zeker bellen en sms’en/ whatsappen is heel intuitief.
Ja ik Ja dit zou ik ook doen! Mijn moeder heeft een Samsung en ik een iPhone en kan haar altijd slecht helpen omdat ik niet met een Samsung over weg kan en vooral niet gewend ben. Ik stuur meestal m’n zwager naar haar toe omdat hij een Samsung heeft.
Dat is maar net wat je gewend bent. Ik kan niks met mijn iPad, maar vind mijn Samsung super simpel. Maar ik zou ook kopen wat je zelf hebt, dat werkt gewoon het makkelijkste. Mijn ouders hebben net als ik Samsung. Al zou ik ze ook niet onderschatten hoor, mijn vader is 72 en kan er zelf prima mee overweg..
https://www.medipoint.nl/producten/senioren-smartphone-f101-grouped.html?channable=e39671.MTg4MTU&gclid=EAIaIQobChMI2obN2KXu4wIV1fZRCh1dyAjfEAQYAyABEgJ2xfD_BwE Geen ervaring, maar er is er dus wel een voor senioren. Mijn moeder heeft gewoon een iPhone en IPad en dat lukt prima. Na enige oefening en uitleg