van welke website heb jij je geboorte kaartje en hoe beviel het?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door anica, 6 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. moesje83

    moesje83 Bekend lid

    18 apr 2008
    911
    0
    0
    Wij hadden babyboefjes, en echt super service goeie proef gekregen goed en snel mail contact en ik ben op donderdag bevallen mail s avonds eruit gegaan en vrijdag om 15 uur hadden we ze al ,maar dat komt wel omdat ik in dezelfde stad woon als waar hun bedrijf zit.
     
  2. miss anita

    miss anita Bekend lid

    22 jan 2006
    796
    0
    0
    1e keer bij vista print was lekker goedkoopp en snel 2e en nu bij babycards had ik kortingsbonnen van ook super vooral als je de envaloppen eerder kunt laten bezorgen om ze alvast te schrijven en na de geboorte je kaartje af kunt maken en bestellen volgende dag in huis
     
  3. loekie1981

    loekie1981 Bekend lid

    1 sep 2008
    578
    0
    0
    Office team manager logistiek
    t westen van brabant
    www.kaartjes2go.nl

    Je hebt daar ook een wat ruimere keuze met illustraties om er in te 'plakken' . Binnen 1 werkdag de proefdruk binnen, dus da's alvast goed;)
     
  4. Haasje83

    Haasje83 Bekend lid

    30 mrt 2009
    654
    0
    0
    Amsterdam
    Wij hadden ook www.kaartje2go.nl

    We hebben het kaartje zelf ontworpen met een eigen foto en eigen gedichtje! Ik vond het een prettige site, kon het kaartje helemaal klaar zetten voor mijn vriend, hij hoefde alleen maar de juiste datum in te vullen en op bestellen te klikken! De adressen kan je met een excelbestand uploaden, hierdoor worden ze meteen verstuurd, scheelt een hele hoop tijd met zelf schrijven.

    Zelfs de kaartjes naar het buitenland zijn goed en snel aangekomen.
     
  5. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.725
    3
    38
    Maastricht
    Wij hadden Julie´s geboortekaartje van www.ellabellaboem.nl

    Dit is van een schilderes die de kaartjes maakt, je kunt kiezen uit de standaardcollectie of een kaartje naar wens laten maken. Superleuke, kleurige kaarten, mooie kwaliteit. Ook een hele goede en persoonlijke service, snelle reactie op mails, snelle levering toen Julie eenmaal geboren was. We dachten dat we genoeg kaartjes besteld hadden, maar ik bleek nog wat mensen te zijn vergeten dus wilde ik nog een aantal bijbestellen. Ook die nabestelling had ik binnen 2 dagen in huis. Ik zou hier voor een volgend kindje zo weer bestellen!
     
  6. fenneke80

    fenneke80 Niet meer actief

    Idem!
    Wij vonden het leuk dat je hem zelf kan ontwerpen met hun plaatjes. Na 3 proefdrukken waren we tevreden en dat ben ik nog steeds!
     
  7. Pipo1973

    Pipo1973 Actief lid

    30 jan 2007
    431
    0
    0
  8. Agatha

    Agatha Fanatiek lid

    16 sep 2007
    1.382
    0
    0
    Ik zou mijn kaartjes rechtstreeks via internet bij de drukker bestellen. Maar toen ik voor de volledigheid nog even naar de plaatselijke Multi-copy belde om te vragen wat het zou kosten als ik de zelfde kaartjes via hun zou bestellen en latend rukken bleek dat zij veel goedkoper waren ! En is ook handiger, dan kun je vooraf de enveloppen alvast ophalen en schrijven.
     
  9. zolief

    zolief Niet meer actief

  10. denice

    denice Actief lid

    13 jul 2010
    423
    0
    16
    www.geboortedorp.com

    Dinsdag besteld en donderdag binnen. Via de mail een voorbeeld.
    Iedereen vond het een mooi en apart kaartje!
     
  11. Danabelle

    Danabelle Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.495
    0
    0
    Goh, als ik het zo lees zijn wij de enigen met een wat mindere ervaring!
    Bij een volgend kindje kies ik daarom voor één van de andere genoemde websites.
     

Deel Deze Pagina