Me buik word dikker,lijk wel 4 maanden zwanger.Word steeds misselijk,paar keer overgeven en krijg zelfs dikke aders op me buik,heb ik nog nooit gehad.Vandaag naar de dokter geweest,en kon niks raars vinden,stuurt me naar de gynaecoloog,en kan pas 12 maart terecht,moet ik nog 2 weken wachten voor zekerheid.De dokter zei ziet wel dat ik een vergroot baarmoeder heb.Hoop wel op goed nieuws.
Ik hoop ook voor je op goed nieuws, alleen jammer dat je dan weer zo lang moet wachten. Hoop voor je dat het raak is, als HA al zecht dat je vergrote baarmoeder hebt, maar heb je al een test gedaan dan? gr moppie
Hoi Moppie Ik kan pas volgende weekend testen,ik word gewoon nog ongesteld.Ben 5 Februari nog ongesteld geweest,zondag had ik me eisprong ,maar me temp gaat wel goed omhoog.Ik voel vanaf me eisprong elke dag misselijk en overgeven.Bekenden en me vriend denken dat ik al langer zwanger ben,omdat me buik behoorlijk groeit.Hopelijk zien ze bij een echo wat er aan de hand is met me,word zo onzeker ervan.
Hey, Ja dat miss idd wel zo kunnen zijn als je buikje al behoorlijk groeit. Heb je pas toevallig nog een test gedaan? Het zou miss wel kunnen zijn dat je zwanger bent maar gewoon ongi wordt heb gehoord als je al een poosje zwanger bent en je doe dan een test dat hij dan negatief aan geeft omdat de hormonen dan weg zijn. Hoop dat je goed nieuws krijg bij de gyn.
Ja ,voor me nod had ik nog getest,maar was negatief.Ik denk dat ik 1 Maart nog eens zal testen.In september;11 heb ik een vroege miskraam gehad,toen teste ik ook steeds negatief,4 dagen na miskraam was de test pas licht positief.s,maandags naar de dokter en een test gedaan was die ook positief,dinsdag na gyn en kreeg te horen dat test negatief was,was allemaal zo verwarrend.
Ja dat is inderdaad raar,maar dokter zei ik maakte pas laat hcg aan.maarja is weer afwachten,volgende week weet ik meer.Maar moppie ik zie ,jij bent ook 4dagen overtijd?heb je al getest?
Ja ik heb getest alleen was negatief terwijl ik dinsdag op woensdag nacht een lichte bloeding heb gehad. Was 1x afvegen en toen niks meer had tampon ingedaan dacht van jah dan zal ik wel ongi zijn was licht roze en toen ik me om half 9 wou verschone was de tampon nog net zo wit. Gister weer testje gewaagt maar ook weer negatief snap er niks van heel miss een laat eitje maarja hoop het niet. Kijk het nog aan als ik het dinsdag nog niet ben, dan ben ik week over tijd en anders volgende week vrijdag, hoop dat ik ook bij de mense hoort die pas laat dat hormoon aanmaak maarja en als het na een dinsdag of vrijdag nog niks is dan bel ik de HA even. Was vanaf dinsdag ook al ziek dusja gaat nu weer stukke beter nog niet helemaal zoals het hoort af en toe nog misselijk koppijn warm/koud enzovoort buikkrampen ook.
Oeei wat spannend meiden!! Ik ben heel benieuwd! Wat raar dat je buik steeds dikker wordt kittycat. Vraag me dan ook wel af hoe dat kan komen. Ik heb wel eens ergens gelezen dat je lichaam zo erop ingesteld is zwanger te worden/er zo erg op hoopt dat je al bepaalde symptomen gaan vertonen.. misschien is dat iets? Groetjes Pilou
Hoi Moppie,misschien maak je inderdaad laat hcg aan.Dat je ook pas later kan testen,mijn arts zegt ook tegen mij je kunt beter 1 week overtijd zijn,en dan pas testen.Maar dat duurt erg lang,en zit je ook weer in onzekerheid.Of je hebt inderdaad een verlate eisprong.En lichte bloeding kan ook innesteling zijn geweest he,hoop het voor je
Ja ik hoop het echt dat ik dan idd laat hormonen aan maakt vond het al vreemd dat ik maar een super kleine bloeding heb gehad van paar druppeltjes. Dusja stille hoop is er wel. Mn vriend is wel echt schattig vandeweek zate we in de auto om volgens mij toen een test te hale zat hij over mn buik te vrijven en zij hij der mag nu wel eens een wondertje inzitte , echt schattig. Maarje de stille hoop is er.
Ja Pilou,vind het ook raar,en ik eet ook niet eens veel.vroeger kon ik snoepen zeg,en kwam niet bij.Nou zit ik al op bijna 73 kilo,normaal vorig jaar zat ik nog op 65kilo,binnen jaar 8 kilo bijgekomen.Nou dat op die symptomen,ik voel elke maand iets en misselijk ben ik al een paar maanden,maar word toch steeds ongi ,je lichaam kan raar doen ik weet het .Misschien wel de hormonen
Moppie,misschien is jouw tijd al daar,even blijven afwachten en de hoop niet opgeven.Doe ik ook niet,wel leuk van je vriend.De mijne zei gisteren ik hoop dat je al zwanger bent,hij verheugt zich ook op een kleine van ons.
Ja de mijne verheugd zich er ook op we zijn niet super lang bij elkaar maar het voelt goed en hij is ook al 29 dusja dan begin de tijd voor hem ook te dringen zeg maar. Hoop dat dit de laatste ronde was.
Ooh dan zal ik maar niet zeggen hoe oud wij zijn,ik 42 en vriend 49 we zijn 5 jaar samen.En vorig jaar Augustus,zhad hij gevraagd of ik misschien nog een kind wilde,en natuurlijk greep ik die kans meteen.Toen ik in de dertig was had ik me zelf voorgenomen,dat ik zwanger wilde worden voor me veertigste,daarna niet meer.Maar kijk het knaagt toch wel weer,we zien er allebei nog jong uit,de mensen uit de omgeving schatten ons in de dertig haha,maar als we zeggen onze leeftijd geloven ze ons niet.Me vriend heeft nog pikzwart haar voor zijn leeftijd,terwijl de meeste mannen al grijs zijn jonger en dan hij.