@Stringetje jij ook al aan de pannenkoek. Ja het voelt dan gelijk fout heh, ook al kan het qua calorieën. Leuk, waar ga je heen?
Ik heb even gekeken maar daar zitten 82 kcal in per stuk. Van AH eigen merk, voor de rest zag ik geen andere.
Ach, zolang je kcal overhoud is er niets aan de hand. Ookal ontbijt je met patat ofzo haha. Ik had gisteren als avond eten kip shoarma met knoflooksaus en twee pita broodjes, ook verre van gezond. Maar wel binnen de kcal die ik mocht hebben, dus dat is prima.
Die met spinazie bodem lijkt me ook erg lekker. Maar is nog steeds 208 kcal per 100 gram (en een andere pizza bijv Mozzarella is 251) dus dat vind ik het niet waard, (om dan pizza te eten want dat is dan gelijk bijna 700 kcal) Ik ben namelijk een grote eter, en eet zo een pizza op. (Wel met de bulten op mijn oren, maar ik eet 'm wel op) Daarom doe ik altijd met courgette. Dat scheelt een heleboel calorieën! En vind ik echt enorm lekker.
Ontbijt: havermoutpap met banaan en chiazaden. Een kop koffie met 1 zoetje en lactosevrije melk. Zometeen weer werken na 9 dagen vrij, zooooooo geen zin.... ben benieuwd wat daar vanmiddag te eten is. Gisteren begonnen met metformin, mag die niet nuchter innemen en mag absoluut niet onder de 1000kcal per dag komen, dus klein beetje opletten de komende tijd, is ook weer een omstelling..
Barcelona! Heeel veel zin in! Maandag ben ik daar nog dus ik kan niet mee wegen dan. Jullie horen denk ik dinsdag weer van mij. Ik ga er heerlijk van genieten, lekker eten en drinken waar ik zin in heb, en af en toe heus wel proberen een beetje een gezonde keuze te maken maar ik wil er niet krampachtig mee bezig zijn. Logisch toch! Tot over een paar daagjes. Alvast een goed weekend jullie allemaal.
Zo, mijn middageten was ongeveer een halve schnitzel met ... shit, wat is dat in het Nederlands xD.. dat bestaat in NL niet denk ik ... met groenten maultaschen met ei en een beetje paprika saus. Ook wat aardappelsalade, wortel en komkommer gegeten. En halve liter water erbij. Nu net thuis, had zit in een paar dropjes (in NL gehaald want Duitsers vinden dat HEEL vies en hier vind ik eigenlijk alleen kokindjes haha) ontbijt was 390kcal. middageten ongeveer 850kcal
Goed dagje! En snap dat je dropjes hebt ontvoerd richting Duitsland haha! Lekker veel water drinken helpt wel hè? Ik heb net bij de Kruidvat een pot eiwitshake smaak ijskoffie gehaald. Ben benieuwd! Zitten veel eiwitten in en weinig suikers. 200 calorieën per portie. Dacht ideaal even als ontbijt richting werk op een makkelijke snelle dag..
Ja hij was lekker! Heb hem in de blender gemaakt vanochtend. Hij smaakt wel wat melk achtig natuurlijk. Hij had wel wat sterker naar koffie mogen smaken maar had daarvoor een bakje zwarte koffie gehad. Dus misschien was mijn smaak al wat bevooroordeeld haha. Maar zeker niet vies!
Ik heb hem om 6 uur genomen toen tot 11 uur gewerkt bij de cliënten aan bed. Kreeg rond 12 uur weer zin in wat. Dus op zich prima vond ik!
Ik heb net gewogen 91.7 kg. Dus bijna niks af in een maand. Sprak gisteren een vriendin met PCOS die is sinds juni begonnen bij een dietist want zij kwam ook alleen maar aan. Nu is ze 12 kg kwijt! Van 100 kg naar 88 in twee maanden. Nu gekeken dat er in het gezondheidscentrum twee straten verderop ook een dietist zit gespecialiseerd op PCOS. Misschien ga ik dat ook doen. Het is wel wat prijzig en hoop dat ik het vol hou maar misschien heb ik toch wat begeleiding nodig.
Dankjewel! Ik ga vandaag met vriendinnen een dagje naar Amsterdam. Morgen even lekker een dagje sauna. Echt zin in, even lekker ontspannen.
Ik heb net een roerei op van 2 eitjes met bieslook, zout en peper en 2 toast erbij. En een kop koffie met zoetstof. Ben nu al zo blij als het morgenavond 21:30 is.. lekker 2 dagen vrij na 5 dagen bikkelen. Het is zo enorm druk op het werk pfffffff... zo geen zin meer haha.... vandaag over 2 weken de laatste werkdag en dan 3,5 week VRIJ. Waarvan de eerste 1,5 week NIKS xD kan niet wachten!!!! Heb verder helaas veel last van snaaiaanvallen... drop, chocola... vreselijk... ik hoop maar dat het is omdat ik bijna ongesteld moet worden (fingers crossed, vorige keer duurde het 146 dagen, zit nu op dag 48 ofzo...ik DACHT een piek gevonden te hebben en dan zou mijn NOD morgen zijn... dus ben ontzettend benieuwd of het ook echt een piek was en ik dus morgen/overmorgen ongesteld word.. zo niet.. dan is het weer afwachten.)
Ah balen zeg! @Nora92 Krijg je dat niet vergoed via je verzekering? Klinkt wel heel succesvol als je naar je vriendin kijkt. Klinkt als een gezellig weekend. Geniet van de sauna. @duitshollandsmeisje Mmm. lekker hoor! Lekker gaan aftellen voor je vakantie! Daar kan een mens zo naar uitkijken. Ga je ook nog weg? Heh wat lastig van je snaai aanvallen. Doe je af en toe een ovulatie test gebruiken of doe je het structrureel? Zou je temperaturen niets vinden? Dan ben je vrijwel zeker van een eisprong.