Gefeliciteerd met je zwangerschap!! ik denk dat het heel moeilijk in te schatten is als je nog niet het kindje in je handen hebt. Dat goldt tenminste in mijn geval, ik zei hetzelfde als jij hoor, toen ik in verwachting was. Maar ik voelde mij gewoon heel anders toen ze eenmaal geboren was. Maar dat is natuurlijk niet bij iedereen zo. Over de oppas dan he, mijn dochter gaat 2 dagen per week naar het kdv.
Tulip: dat zou best kunnen! Vandaar dat ik ook zei dat ik nog geen kindje heb . En bedankt trouwens! Ik denk ook dat het heel anders is als het van jezelf is, het enige wat me dan zou tegenstaan is het gebrek aan tijd voor z'n tweeen. En dan kan je wel zeggen je kiest voor een kindje, maar dat doe je wel omdat je van elkaar houdt en ik kan me niet voorstellen dat een relatie goed blijft gaan als je 4 keer per jaar iets samen onderneemt. Maar ik zal jullie over 10 maanden ofzo nog eens updaten . En ik lees wel even mee hier hoe anderen het doen!
wij hebben geen betaalde oppas maar dat komt meer doordat mijn broertje met zijn vriendin en het broertje van mijn man met zijn vriendin het heel leuk vinden op te passen en ze willen er niets voor hebben, ze hebben nu beiden 1 keer opgepast en dat is vanaf dat hij 1 jaar is . daarvoor paste mijn moeder wel eens op als we iets hadden, 2 keer gebeurd bij beiden een bruiloft waarvoor we de hele dag mee moesten en bij beiden hebben we ervoor gekozen hem niet mee te nemen dus mijn moeder heeft toen opgepast vanaf tussen de middag tot rond middernacht, nu hebben we binnenkort weer een bruiloft en gaat hij bij opa en oma logeren alleen de avond, wij hebben de tijd om af en toe even als stel weg te gaan wel even nodig hoor anders zien we elkaar helemaal alleen als papa en mama