Vroeg? Valt wel mee toch? (NOT) Dat heeft ze nu al 2 maanden afgezworen. Af en toe best lekker hoor, heeeel af en toe slaapt ze nog smiddags. Kan ik even lekker me eigen gang gaan.
jayla sliep met n maandje of 2 a 3 al 6 tot 8 uurtjes aan 1 stuk en nu is ze 14 maanden en slaapt ze 12 a 13 uurtjes en overdag nog 2 dutjes die verschillen van anderhalf tot 2 en n half uurtje dus mag niet klagen met mijn slaapprinsesje!
Moet eerlijk zeggen dat ik 3650gr bij 2 weken helemaal niet klein vind. Milan woog met 2 weken net 2980gr. Maar wat heerlijk dat ze gewoon slaapt snachts! En zo snel die nachtvoeding er al af!
9 van de 10x niet nee. Als ik af en toe (eens in de 2/3 weken) echt moe ben dan ga ik rond 9 uur naar bed en geef ik haar de voeding van 22.00 uur niet, en daar komt ze dan ook niet voor (uitzonderingen daargelaten dan ) Maar ben vandaag bij het cb geweest. Ze weegt nu 6790 gram en we hebben afgesproken dat als ze de 7 kilo heeft gehaald dat we die van 22.00 eraf kunnen laten, dus nog fftjes en dan vervalt die van 22.00 uur.
....Als doorslapen is vanaf s avonds tot de volgende ochtend dan moet ik helaas aan deze zijde zeggen dat het nog nooit is voorgekomen! Het langste wat Dean heeft geslapen is rond 18.00 uur naar bed en dan tot 4.00 uur, maar daar moet ik bijzeggen dat ie dan wel een keer..of 2...wakker tussendoor is geweest...ff huilen of een slokje drinken. Echt klokje rond "door"slapen dat kennen wij hier nog niet Vraag me ook af of we t ooit gaan meemaken haha Mirre
Mijn dochtertje is vrijdag 6 weken en ze slaapt nu sinds bijna een week snachts door. Ze krijgt 6 voedingen van 120 cc. Laatste voeding rond half 11 en smorgens meld ze zich rond half 7.
Mirre, OOIT gaan ze doorslapen (dat hou ik mezelf ook stug voor hihi) als ze 16 zijn, krijg je ze hun bed niet meer uit !
Mijn zoontje sliep vanaf 6 weken door en mijn dochtertje met precies 8 maanden. Zoonlief kreeg vanaf 2 weken kv en dochterlief heeft 9 maanden bv gehad.
het verschilt heeel erg per kindje... de eerste met een maand of 6, de tweede met 2 maanden. ik bedoel van 7 tot 7 dan.. de eerste sliep met 2 maanden van 10.30 tot 7. nu ja 7, vaak is het eerder 6.... allebei op volledige borstvoeding.