Nou het eerste wat ik gekocht was toen ik erachter kwam dat ik zwanger was, was een nieuwe bh... Bij 6 weken was ik al een cupmaat groter...:S Verder vorige week wat nieuwe jurkjes gekocht in een maat groter zodat dat buikje niet zo opvalt... Vandaag een rompertje gekocht met: tante's knuffel...om te laten zien dat we zwanger zijn zeg maar...
Okee, leuk van die knuffel zeg!! Jaa, ik snap het niet. Heb behoorlijk grote borsten van mijzelf (80E en heb zelfs al een verkleining gehad!) maar ik pas nog steeds mijn beha. Het zit iets krapper, maar scheelt echt niet veel! Moet alleen echt op zoek naar nieuwe broeken! Haha!
Net weer thuis van het werken. Op het werk vanmiddag nog een klodder slijm verloren met een paar stipjes rood. Hoop zo dat het niet gaat doorzetten. We zouden anders waarschijnlijk morgen gaan testen, maar ik wil nu zelf eerst zien wat mijn lichaam gaat doen. Vertrouw het nu niet helemaal. Verlies wel heel veel slijm, is dat normaal? Beetje van dat plakkerige. Heb wel maar 1 x een beetje rood gezien. Misselijkheid is er bij mij de hele dag geweest. Oja en mijn tepels zijn wat jeukerig en een beetje gevoelig aan het worden. vanmiddag nog een sms van manlief gehad, ik zie JULLIE vanmiddag gelukkig weer. Hij is er nu ook wel mee bezig hihi. Is wel heel lief. Nichelle hoe was de echo vandaag?? Hier nog geen idee wat we gaan eten, heb wel onwijs honger maar geen zin om te koken.
Hoi dames, Echo was goed. Nog geen hartje te zien, ben nu ongeveer 6 weken. Moet over een maand terugkomen voor nog een echo. Heb geen foto meegekregen deze keer. @wondertje in de maak ik hoop dat het niet doorzet voor je! @imp en @anna8 succes morgen en vrijdag! Ben benieuwd!
Fijn dat de echo goed was Nichelle! Toch alweer iets meer zekerheid! Wondertje: ik had ook best veel slijmverlies hoor. En een beetje rood kan ook innesteling zijn he! Ik duim voor je dat het goed blijft gaan! Hier is ML voor derde avond op rij weg, dus ga lekker de bank op en op tijd naar bed. Ben echt kapot! Fijne avond!
Anna der was nog al 1 die zei dat het mis innesteling was. We wachten maar weer af. Meer kunnen we toch niet. Jij ook een fijne avond.
Hallo meiden, ik kom ook weer even kijken. Hoop dat alles goed met jullie gaat. Hier gaat het niet heel erg lekker. Nadat we maandag zo geschrokken zijn was ik helemaal kapot. Mijn zus is een nachtje blijven slapen om er voor mij te zijn en mij te helpen want manlief moest erg veel werken. Maar sinds dinsdag ochtend heb ik verschrikkelijke last van misselijkheid. Er komt maar geen einde aan, het is zo erg dat ik er niet van kan slapen en helemaal niet kan functioneren. Dus vanmorgen maar de dokter gebeld en kan vanmiddag medicijnen ophalen bij de apotheek. Duimen dat ze werken!
Ik heb me hier toch zo'n spierpijn achtig gevoel in mijn buik. Heb ook af en toe steken in mijn rechter lies sinds gister avond. Vanmorgen weer misselijk en heb tot nu toe geen rood meer gespot!! Testen hebben we niet gedaan omdat ik gister na het douchen dacht ongi te worden. Vanmorgen wakker geworden en gewoon niets meer te zien. Was zou blij tampontest ook een keer gedaan maar was gewoon wit slijm wat er aan zat, geen kleur oid. Wij gaat zaterdag weer testen. Als we zwanger zijn moet er wel wat te zien zijn hoop ik. emmaleigh hoop dat de medicijnen het werk gaan doen meid.
Emmaleigh...dat is niet leuk zeg...sterkte! WIM....Ik had ook zo'n spierpijnachtig gevoel in mijn buik, maar dan wel helemaal onderin zeg maar. Hier...goede echo gehad! Baby werd zelfs een dag verder bevonden dan wat ik dacht... Kloppend hartje gezien en een mooi mini-mensje! Ik ben blij...
Sterkte Emma! En WIM; spannend hoor! Nog een nachtje en dan testen.. hopelijk positief! Wat fijn Imp, die goede echo! En ik kan er nu over mee praten.. Hier vanochtend echo gehad en alles was goed! Hartje zien kloppen en het was druk aan het bewegen! Echt een heel bijzonder moment! Blijf op dezelfde uitgerekende datum staan, dus nu 10 weken en 5 dagen!
imp ik heb het ook echt onder in de buik!! Anne en imp fijn dat jullie een goede echo hebben gehad! Super hoor lekker genieten nu. Hier af en toe een klein stipje rood bij heel veel slijmverlies maar gaan morgen wel testen hoor. Nu onwijs moe en moet nog werken tot half 4.
Ja zeker lekker genieten! Morgen naar broertje van m'n man en dan mag de hele wereld het weten! Eindelijk! En Wim.. Al test gedaan??
Oh nee!! Wat erg... Ik had er nog wel zo'n goede hoop op! Sterkte meis, knuffel voor jou! En hopelijk in de volgende ronde meer geluk voor jullie!
Dat hopen wij ook. Vandaag de nodige traantjes al gehad en het zit nog steeds hoog maar we gaan gewoon verder met de volgende ronde.