....... Dit bericht. Zwavelzuurgooier Zoetermeer in cassatie | nu.nl/binnenland | Het laatste nieuws het eerst op nu.nl Wat afschuwelijk. Arme vrouw, arm kindje.
Erg voor die vrouw maar vooral ook voor hun kindje. Die advocaat van de ex vriend spoort ook niet. Hij heeft en het leven van de vrouw en dat van hun kindje verpest. Dus die straf vind ik wel goed, hoop niet dat ze gaan minderen.
Schandalig, vooral het verweer ook " de intentie was niet om haar te doden" nee joh het was voor de gezelligheid zeker dat je iemand met zwavelzuur overgooit.
Wat sneu dat deze vrouw toch nog zelfmoord heeft Ik geloof er ook echt in dat door zijn daad haar zelfmoord tot gevolg is gekomen en niet door andere omstandigheden. Wat heeft deze vrouw moeten lijden en haar dochtertje ook! Hoop zo niet dat ze die man zijn straf gaan aanpassen!
Ik hoop dus wel dat ze zijn straf gaan aanpassen. Hij verdient levenslang voor het ontnemen van de moeder van zijn eigen kind. Maar dat zal wel niet kunnen. En inderdaad, verder kan ik er geen woorden voor vinden.
Wat een vreselijk verhaal zeg. Advocaten zijn er zelfs voor de grootste criminelen, of ze het er nou mee eens zijn of niet
Vreselijk! Er was hier 5 jaar geleden ook een vergelijkbaar geval. De nieuwe vriendin van de vader overgoot de twee kindjes van haar vriend en zijn ex-vrouw met gootsteenontstopper terwijl ze in de auto zaten. Vooral het jongste meisje raakte erg gewond, in haar gezichtje en op haar romp. Die domme vent bleef haar nog verdedigen al die tijd, terwijl het gewoon zo klaar als een klontje was dat zij het gedaan had. Pas toen ze in voorarrest kwam liet hij het los. Hoe 'liefde' blind kan zijn... Dat arme meisje moet nog elke dag zo'n heel strak pak dragen voor de verwondingen. Zij was 2 ten tijde van de aanval, de oudste 5... die heks draait voor 30 jaar de bak in.
Voor dit soort mensen zie ik eigenlijk maar één oplossing. Ik denk dat die niet zo moeilijk te raden valt.
In zulke gevallen ben ik voor "oog om oog en tand om tand". De best passende straf in zulke gevallen vind ik door de dader hetzelfde te laten ondergaan. Pas dan voelen ze wat voor pijn hun slachtoffer heeft geleden. Laat ze maar lijden.
16 jaar? Dus over een jaar of 10 of nog minder (in de praktijk hier in dit domme land) loopt zo'n idioot weer gewoon op straat. Onbegrijpelijk, ik word hier echt zo verdrietig en boos van!
Ik vind hier ook van alles van! Niks te laten lijden; gewoon permanent beëindigen. Geen woorden aan vuil maken, geen geld in steken door allerlei proceskosten. Gewoon goodbye. Of zoals uit een televisieprogramma van vroeger: u bent de zwakste schakel; tot ziens!
Ik heb 20 minuten na het lezen van dit topic gewacht met reageren omdat ik niet voor mezelf in stond. Ik wilde de meest ordinaire vieze woorden type en gun deze man vanalles toe. Ik heb me herpakt, maar wat ben ik verdrietig, voor moeder en dochter. Dochter heeft geen ouders meer, moet haar verdere leven alleen keuzes maken. Als een moeder zo ver heen is om zoiets te doen, dat moet toch echt wat zeggen. Mama's gaan voor hun kinderen door het vuur, willen niet zonder hun kindje. Deze man heeft dat kapot gemaakt! Deze vrouw heeft zo een ellende moeten doorstaan, $%#%$#$%# ik heb er geen woorden voor !!!!!! Vieze paarden piemel, ik hoop dat hij in de bak flink word GENAAID! Dat ze hem maar open scheuren.
Gewoon ziekelijk dit, dat dit kan... Heeft ze zelfmoord gepleegd omdat die zot zwavelzuur over haar gegoten heeft en haar verminkt heeft voor het leven? Misschien niet. Maar ik hoef geen expert te wezen om te zeggen dat het wel zo klaar als een klontje is dat het in ieder geval niet meegeholpen heeft!!!:x Het lijkt me vreselijk voor hun dochter... reken maar dat die nu al veel te volwassen is voor haar leeftijd, met wat ze heeft meegemaakt .
Dat mensen iemand zo iets aan doen! Ik snap dat ze zelfmoord heeft gepleegd als je geen moeder meer kan zijn. Het gaat ook om de emotionele mishandeling, het alles ontnemen, maar daar zijn geen wettwn voor. De advocaat doet gewoon haar werk.
Wow, dit is zo mogelijk nog erger dan het andere verhaal :x :x :x... Als je zulke wrede dingen kunt doen naar een onschuldig kindje dan mag je van mij héél snel onder een bus lopen. 30 jaar is nog te weinig. Wat betreft die advocaat van die vreselijk vent. Ik snap dat advocaten hun cliënten moeten verdedigen en dat het goed is dat ook de grootste criminelen een advocaat hebben, maar ik snap simpelweg niet dat een gewoon mens met een functioneren geweten zo'n persoon kan verdedigen en dan 's nachts nog kan slapen. Ik denk dat zulke advocaten hun gevoelens heel vaak heel diep weg moeten stoppen- erg gezond lijkt het me niet.