ik ben nu 5 weken en 4 dagen zwanger , maar ik heb zo een opgezette buik ! pfff denk echt dat mensen het zo al kunnen zien . ik had dit bij mijn vorige zwangerschap ook wat eindigde in een miskraam . ik heb wel gelezen zijn dat dit je darmen kunnen zijn maar ik heb voor de rest geen last van mn darmen en bij de vorige keer wel :S heeft iemand hier ook last van ? groetjes
Ik heb ook erg last van een opgezette buik. Al voor ik positief teste. Ik krijg mijn broeken nog wel dicht, maar het voelt fijner om het niet te doen. Heb ook niet echt het gevoel dat ik last heb van mijn darmen, maar ik ben donderdag nog voor het eerst naar een echo geweest, en mijn baarmoeder was al behoorlijk groot, dus misschien daarom? Ik ben trouwens nog niet aangekomen, eerder een beetje afgevallen!
ja hoor is normaal. Kunnen je darmen zijn, maar het komt ook door een bepaald hormoon dat je buikop blaast. Progesteron dacht ik, weet niet zeker. Miskramen beginnen echt niet met opgezette buiken hoor!
Ik had ook zo'n opgezette buik hoor. Rond 15 weken werd dit minder en dan lijkt het of je buik niet meer groeit. Maar dan komt de babybuik naar voren.