We zijn zwanger geraakt toen ik 28 was en bevallen met 29 jaar. We hadden wel graag eerder kinderen gehad, maar geen zekerheid met werk etc. Nu nog steeds geen zekerheod met werk, want ik moest eruit in mijn zwangerschap. HOe ironisch, achteraf denk je dan waar heb ik op zitten wachten er bestaat geen zekerheid, maar okee zo'n kleintje maakt heel veel goed. Dan maar geen zekerheid, wij redden ons er wel om.
Ik wil heel graag voor mijn 25ste moeder worden en eigenlijk heb ik vanaf mijn 18e al moeder willen worden, maar mijn situatie liet het nog niet toe.. Intussen heb ik het een stuk beter voor elkaar en hoewel het nog niet perfect is (ik ben nog steeds bezig met mijn studie) is het in zoverre op orde (relatie van meer dan 3 jaar, koophuisje, etc) dat het geweldig zou zijn als we een kindje zouden krijgen!
Heel leuk om al die verhalen te lezen meiden! Helaas zitten er ook verhalen tussen van de dames die al heel lang bezig zijn... Voor jullie meiden, heel veel sterkte gewenst! Voorlopige conclusie, de meesten van ons wilde of waren zwanger tussen hun 20ste en 25ste! Voorlopig nog geen moeders vanaf de 40.
Ik denk eigenlijk ook dat een groot deel van de moeders boven de 40 wel eerder een kindje wilden, maar dat het gewoon niet lukte en ze langer hebben moeten wachten.
Ik heb niet op de poll gestemd omdat ik niet echt een leeftijd in gedachten had. Ik wilde altijd een kindje als we eindelijk gingen samenwonen in onze nieuwbouw. Maar toen dat moment er was, zag ik het eigenlijk niet zo goed zitten en wilde nog wat qualitytime met ons tweetjes. Na anderhalf jaar hebben we de knoop doorgehakt. Aanstaande dinsdag word ik 26
Ik was 23 toen ik gestopt was met de pil en net 24 toen mijn zoontje geboren werd. Was een geheel bewuste keuze
riep toen ik in klein was al dat ik met mijn 21 moeder wilde worden. toen ik met mijn (net) 20ste een eigen woning had, vaste baan en toen al enkele jaren de zelfde partner hebben we er voorgekozen om er voor te gaan. ik raakte binnen 6 maanden zwanger en zou op mijn 20ste al moeder worden. helaas werd dit met 11 weken een mk. uitindelijk raakte ik op mijn 21ste opnieuw zwanger en werd ik ook moeder. iets wat me zo gelukkig heeft gemaakt dat we na een verhuizing (woonde voorheen in een 3 kamer flat) naar een groot huis we snel zwanger bleken van nummer 2 . nu is ons gezinnetje compleet en dat op 24 jarige leeftijd
Ik hab het al over moeder worden toen ik nog met babaypoppen speelde... Helaas is de wens nog steeds niet vervuld...
ik wou met 20 jaar mama zijn, maar ben nu 22 en weet dat ik niet voor m'n 23 mama ben (word in jan 23)
we hebben bewust gewacht en ik wordt nu op mijn 24e mama, liever had ik op mn 18e al mama willen zijn qua gevoel enzo, maar nu hebben we alles voor elkaar en zijn getrouwd.
Ik heb geen gebruik gemaakt van de poll want heb 3 antwoorden Op mijn 16de wist ik al dat ik jong moeder wilde worden,maar wilde een kind wel een toekomst kunnen bieden Op mijn 20ste gestopt met de pil, en op mijn 23ste zwanger en op mijn 24ste moeder geworden.
Ik wilde kinderen voor mijn 25ste, mocht dat lukken, ik ben nu 29 en mijn dochter is 5, you do the math......
ik wilde eigenlijk nog lang geen mama worden maar het lot heeft anders beslist... en blij toe! had het niet anders gewild achteraf gezien.. ik was trouwens net 3 weken 25 toen ik beviel van mijn dochtertje
Vroeger heb ik er niet zo overnagedacht eigenlijk. Toen ik 22 was hebben we besloten te stoppen met de pil. We hebben er uiteindelijk een jaar overgedaan en ben toen natuurlijk nog 9 maanden zwanger geweest dus was ik 24 toen mn dochter geboren werd.
ik wilde op mijn 21e zwanger zijn en dan zo rond mijn 22e bevallen.... dat zwanger zijn lukte maar milan* redde het niet de relatie ging over... mijn (huidige) man en ik wisten al snel dat we kinderen wilden... afwachtend gingen we er gewoon voor. goddank het was in 1 keer raak en nu is mijn schatje alweer 1,5 ik word volgende maand 25
Ik heb altijd graag jong kinderen gewild, maar wanneer precies wist ik niet. In januari 2008 dacht ik even dat ik *oeps* zwanger was, dat bleek niet zo te zijn maar vanaf toen ging het wel kriebelen. Ik was toen nog net 20. Maar mijn man was er nog niet aan toe en ons huisje was ook te klein. Dus hebben we een datum geprikt om te stoppen met de pil en zijn we hard gaan zoeken naar een huisje. In januari 2009 ben ik gestopt met de pil, en in januari 2010 was het eindelijk raak. Al met al dus twee jaar nadat het ging kriebelen, maar alsnog ben ik er denk ik vroeg bij! Als alles goed gaat wordt ons eerste kindje geboren in oktober, op mijn 23e.
Wij hadden er nooit over nagedacht. Totdat ik op mijn 30e een keer ziek was na de vakantie. De dokter zei dat ik toen zwanger was en ja dat was even slikken. Maar daarna vonden we het super leuk. De 2e was gepland op mijn 33e en de laatste op mijn 35e was niet gepland.
Ik wilde al op mijn 17de een kindje. Ik had toen wel een partner maar we vonden dat we nog te jong waren. Daarna nog wat losse relaties maar niks serieus genoeg voor een kindje. Daarna met mijn ex jaren 'bezig' geweest maar die bleek steriel. Ze waren na 2 jaar mij volpompen met medicijnen e.d. toch maar eens gaan kijken of er met hem niks mis was . Na mijn scheiding met mijn huidige man ook 9 jaar 'bezig' geweest en uiteindelijk pas op mijn 39ste moeder geworden.
Ik wist al heel jong (12 jaar) dat ik graag jong moeder wilde worden, maar ja dan moet je natuurlijk wel een vriendje al wat langer hebben die dat ook wel en gelukkig was dat ook het geval voor ons. Ik was 18 en (toen vriendje) inmiddels mijn man was toen 20 toen we ons huisje kochten en een paar maanden later gestopt met de pil met de wetenschap dat het wel een jaar kan duren voor dat je zwanger word. Maar het was in 1 keer raak waar we best van schrokken en ik ben bevallen toen ik 19 was. Inmiddels alweer 8 maanden gestopt met de pil en we zitten nu in mmm, zo zie je maar dat een eerste snelle zwangerschap geen garantie voor een snelle zwangerschap in de toekomst bied.