hallo , mijn cyclus is meestal 27 dagen vandaag ben ik op dag 28 dus. Mijn vraag is vanaf waneer kan je met clearblue digital met weekindicator testen ? Tis de enigste die ik nog liggen heb en wil hem zeker niet te vroeg gebruiken.
Dat staat er toch op...vier dagen voor je ongesteld moet worden.dus die kun je doen.succes!laat je de uitslag zo even weten?
Ik heb ook gewacht dat de goedkopere testen eerst goed zichtbaar zijn en dan een Clearblue, is anders erg zonde van het geld.
Zo deed ik dat ook Omdat je het dan wel al zeker weet, maar het is gewoon leuk om het in een woord te zien staan ZWANGER
Allemaal dezelfde dag. bovenste action, daaronder dipstick van one step. En de duidelijkste streepje is op kruidvat 2v5
Dat wilde ik ook net zeggen. 't Is dat de Clearblue 1-2 aangeeft... bij die andere (op de Kruidvat 2v5 na) zie ik zo geen 2e streepje.