Goedemorgen dames! Wij (mijn man en ik) hebben echt even advies nodig! Onze jongste is nu 2 jaar en 4 maanden. Al vanaf dat ze rond haar jaar was wees ze huilend naar een plek boven haar kast. Daar stonden toen knuffels. Knuffels verwijderd en veranderd, en wij dachten klaar te zijn. Nu heeft ze een paar maanden het babybed verwisseld voor een groot bed. Kast met knuffels weg etc. Al sinds weken huilt ze s'nachts rond 1 uur en rond 4 uur. Zonder echt aan te geven waarom. Soms zijn het monsters, soms is het niets. Vannacht: om 1 uur is mijn man naar haar toe gegaan. Even getroost, en ferm terug in bed gelegd. Vannacht om 2 uur 10: stond ze huilend langs haar bed. Ik heb haar getroost en gevraagd wat er was, maar ik kreeg geen reactie. Het gordijn bewoog. Ik dacht het mezelf te verbeelden. Ik leg haar na een minuutje of 10 terug, geef haar een knuffel en kus en spreek af dat iedereen nu gaat slapen. Draait ze ineens om, wijst naar de linkermuur van haar kamer en zegt: Mijn vriendje... Waar? Daar!! Ik zeg ik zie m niet. Zit hij in de la? Neeejeeehhh zucht. Hij is daar! Ik zeg: is hij lief? Ja. Wat wil hij? Spelen.... Morgen oke? zeg maar dat je nu moet slapen, en dat jullie morgen mogen spelen. Geef haar weer een kus, wil gaan, zij draait naar mij toe, zet de grootste schotels op die je ooit gezien hebt, en begint onbedaarlijk te gillen en huilen! Wijst ze weer naar de muur waar de knuffels gestaan hebben (hangt nu een kitty foto) en gilt dat hij eng is. Ik: de kitty? Zij: nee mama blieft boven jouw kamer! Daar is niet eng! Ik; ja ga maar mee (ik schrok me helemaal kapot van haar reactie). Ze durfde nauwelijks naar de deur.... Ze hing aan me, kneep me haast fijn en trilde over heel haar lichaam! Uiteindelijk is ze bij ons in bed beland. Na een uur of anderhalf begon ze opnieuw. Ze maakte ons wakker om haar vriendje te laten zien. Die sprong of rende (ze vond het iig heel grappig) op het plafon (wij slapen op zolder). Heel kort daarna keek ze steeds over mijn schouder en zei dat de 'enge' naast mijn bed stond, aan mijn kant dus, en dat ie mij wou pakken...Ze zei dat er op de trap stonden, en dat ze/hij niet op bed mogen. Ze durfde niet bij mij in de buurt te komen en bleef me maar aanstaren (echt eng) met van die grote pupillen... Zonder knipperen of wegkijken. Dit heeft tot vannacht 5 uur half 6 geduurd... Tenminste, dat is de laatste keer dat ik op de klok keek, en zij nog wakker lag te staren na het plafon en mij.... Wat moeten wij hiermee???? HELP!
hoi apie, je moet je hele huis alle hoeken en gaten langs gaan met salie, ik heb hier in het begin van me huis ook wat in huis gehad en nadat ik salie gebrand heb is het weg. dat jongetje kan een lieve geest zijn, maar die man kan een kwaad persoon zijn. die witte salie is speciaal om al het kwade uit je huis te verjagen. ik heb bij mijn zusje engeltje1 ook salie gebrand in haar huis omdat zei ook allerlei vage dingen hoorde enzo en sinds die tijd hoort of merkt ze niets meer.
Gadverdamme wat eng zeg, en je kindje is nog zo jong en dan al zo heftig reageren. Weet nooit zo goed wat je moet doen maar je kunt contact opnemen met iemand die je hier in kan helpen. Meestal doen ze zoiets wat RomyDani1719 schrijft. Veel succes met alles.
Thanks ladies! Witte salie... waar kan ik dat kopen? Ik heb wel gewone salie (in mijn moest tuin, dus weet niet of dat goed is?) Mijn man en ik hebben het er net nog eens over gehad. Terug denkend: een tijdje geleden hadden wij een oppas aan huis (vriendin die heel vaak hier is) en zij kreeg de creeps omdat onze warm water kraan ineens begon te stromen. Ze had m dicht gedaan, en een paar minuten later ging hij weer zelf aan en uit. Mijn man en ik hebben een tijdje geleden op de bank gezeten, en de kids zaten op de grond voor de tv. Ineens begon de bank te schudden. Heel kort maar.... Dat was wel ff schrikken, maar we hadden allebei niet het gevoel dat dit 'kwaad' was zeg maar. Eerder als grapje. Het voelde niet bedreigend... Haar vriendje is trouwens ook overdag aanwezig. Ze speelt ermee buiten. Weet niet zeker of we die weg willen jagen/ xxx
witte salie kan je in de tuinen halen (winkel). en als je dat gaat branden dan moet je er wel bij zeggen ik wil dat alle positieve energie blijft en al het negatieve verdwijnt! dan blijft haar vriendje gewoon. het is puur dat het kwade niet tege witte salie kan. daarom is het ook belangrijk dat je elk hoekje en gaatje pakt in je HELE huis. maar als je het liever niet zelf wilt doen dan zou ik de hulp in roepen van zo persoon die dat kan doen voor je. 1 ding salie meurt enorm als de neten maar helpt wel
@Apie Jeetje wat een verhaal. Ik zou ook dat van die salie eerst proberen heb dat wel eens vaker gehoord en anders misschien contact met iemand zoeken die er meer vanaf weet. En je kleine ook kan helpen/begleiden/gerust stellen. Wel grappig dat ze een 'denkbeeldig' vriendje heeft. Succes en ik hoop dat er snel een oplossing is zodat ze weer lekker kan slapen.
Oh gets, ik hoop dat je in contact komt met iemand die je kunt helpen.. Kinderen staan er nog heel erg voor open dus voelen het vele malen meer dan jullie zelf. Bah krijg weer kippenvel.. zeker omdat ik zelf genoeg heb meegemaakt. Arme meid Helemaal overstuur en het niet snappen waarom zij hem wel kan zien en jullie hem niet. Ik hoop dat je veel tips krijgt hier want zoals ik het hoor is het een zeer negatieve, zeker omdat je dochtertje er zo erg van schrok.
@apie wat een verhaal wat vervelend voor die kleine meid dat ze zo bang is voor die kwade persoon. ik zou ook proberen met witte salie of iemand vragen je daar bij te helpen. maar niet alleen jullie dochter heeft er dus last van jullie zelf merken zijn aanwezigheid dus ook bang hoop dat die snel weg gaat en dat jullie weer rust krijgen thuis
Nouja we merken idd af en toe wel iets. Hetzelfde als bij mijn schoonouders (wonen verderop in de straat) die hebben een knipperende lamp die liefkozend "daar is oma" genoemd wordt. Maar geen enge of bedreigende dingen! Dit is voor het eerst. En ik weet niet of het door de reactie van die kleine was, of toch zelf ook het gevoel van hier klopt iets niet, of misschien een combi ervan... Ik kan niet met eerlijkheid zeggen dat ik het zelf als dreigend gevoeld heb. Ik weet het niet meer eigenlijk. Dat er iets was, en nog steeds is, daar ben ik van overtuigd. In die zin, ik ben er van overtuigd dat ZIJ het ziet. Maar ik snap niet waarom ineens nu? Vriendje is er al langer als ik er op terug denk. Maar die enge... die waarschijnlijk ook, maar ze wist het nu pas zo duidelijk naar ons toe te maken! Ze zegt dat hij haar slaat op haar hoofd en prikt in haar armen... Vaag he!
jeetje apie wat een eng verhaal en wat zielig voor je kleine meid dat ze zo bang is!! ik moest gelijk denken aan derek oglive toen ik het las,maarja die spreek je niet ff 1,2,3..... mss idd met die salie proberen en evt ook een paragnost/medium raadplegen?? succes meid!!!
he bah apie wat een eng verhaal! ik heb geen tips voor je maar ik hoop dat jullie er snel vanaf zijn... dikke knuffel vanuit hier Bekijk bijlage 179729
Dat is waar ja, want wij hebben dit huis gekocht van een man die hier in dit huis is overleden aan een hartaanval En nu hoor ik niets meer
apie ik kan je ook helaas niet helpen maar ik zou me ook zorgen maken , wat een eng verhaal!!! misschien zeggen dat de geesten in het huis niet welkom zijn en jullie met rust moeten laten!!! heb gehoord dat dat kan helpen als je ze weg stuurt! sterkte want je word zelf ook brak
tja..druk aan het zoeken geweest. Maar wat of wie is nou een betrouwbaar medium?? Man ik wordt er doodziek van: bel nu 0909 en we vertellen je precies waar het euvel ligt! Bah! Het kleintje (de lieve) kan wel lopen zei ze tussen neus en lippen door. Maar hij kan niet uit ons huis/ voorbij de plaats. Dat vind hij niet leuk want soms wil hij mee als we van huis gaan... Blijf het toch erg bijzonder vinden hoor!
Heel vervelend.. Met het na bed brengen ging het gelijk weer fout. We hebben inmiddels d'r halve kamer verwijderd, en alle deuren hermetisch afgesloten. Dit is echt heel zielig! Morgen toch maar ff langs de spirituele winkel. Kijken of we daar verder geholpen kunnen worden. Bah wat frustrerend dit zeg.....
Ik zou inderdaad ook je huis doorgaan met brandende salie. Dit helpt geesten verdrijven en wie weet heeft ze er dan minder last van! Of iemand zoeken die dit voor je kan doen. Succes!
Opnieuw een terror nacht gehad...... Ze heeft wel bij ons geslapen, maar hoe bizar: 1.11 en 2.10 exact dezelfde tijden als gisternacht....Onze hond werd ook helemaal gek benenden????? Raar. Ze gaf aan dat ze haar lade kast uit haar kamer wilde hebben. Daar zat de boze op. Die heb ik in een aparte kamer gezet. Deur dicht. Komen wij later boven: Deur open. En die klemt... dat is niet een deur die de kids open kunnen krijgen. Daarbij sliepen ze.... Deur weer dicht. Om 2.12 stond hij weer open.... Kippenvel! En vervolgens was het om 4 uur vannacht ook onrustig. Daarna niet meer.. We gaan nu naar zo'n winkel waar ze salie enzo verkopen. En wellicht weten zij iemand betrouwbaar die wil komen kijken bij ons. Man, ik wil het niet groter maken dan het is. En ik ben een heel nuchter persoon.. maar tju toch, nu schijt ik ook 7 kleuren stront hoor!