Hoi meiden, Het onderwerp van dit topic zegt het eigenlijk al; vanaf wanneer kunnen je tepelhoven donkerder worden? Ik zit nu pas 4 DPO maar heb het idee dat ze al wat donkerder zijn dan voor mijn ei.. En nee, ik heb niet topless gezond Liefs!
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Hier ook die bobbeltjes, maar die heb ik geloof ik altijd na mn ei. Maar het viel me op dat mijn tepelhof normaal vrij roze is en nu opeens wat bruiniger. Hopelijk betekent het iets moois!
Ik meen me te herinneren dat mijn tepels inderdaad heeeel subtiel veranderden toen ik net zwanger was...ik weet nog dat ik er echt naar heb gekeken van is het nou wel zo of toch niet? hihi Inmiddels zijn ze idd bruiner dan normaal, en ook iets groter. Maar het is wel heel geleidelijk gegaan hoor! Verwacht geen schokkende dingen in een keer
@ amaryllis, haha ik zie het al voor me. 's Morgens wakker worden met tepels zo donker als chocola Het gaat hier inderdaad maar om een subtiele verandering. Net alsof ze zeg maar iets gebruind zijn van de zon. Weet niet zo goed hoe ik het anders moet uitleggen.. Ook zijn mn tepelhoven iets groter geworden en ze lijken een beetje 'opgezet'
ik ben nu bijna 20 weken zwanger en ik heb absoluut geen donkere tepels, zijn nog hetzelfde. Hooguit dat de tepelhof wat groter en dikker is, en dit kwam ook pas met 16 weken. Sinds 2 weken groeien mn borsten ook pas. Ik dus juist niet aan mn borsten zien dat ik zwanger was.
ik ben nog maar net zwanger...2 dagen voor nod zag ik al verandering in mijn tepels..de rand om tepelhof was iets donkerder en tepelhof iets gezwollen...nu zijn mijn borsten enorm gevoelig...en worden ook al groter...is dat niet een beetje snel? xxx
Ik zit nu 2 dagen voor NOD, mijn tepels zijn al sinds een week zoiets een stuk groter en meer bobbeltjes erop. Verder niet donkerder ofzo, zou dit een teken zijn?
Bij mijn 1e zwangerschap was dat pas in week 6 dat mijn tepels donkerder werden, bij deze zwangerschap merkte ik voor NOD al dat mijn tepelhof groter was en blauwe aders op mijn borsten, donkerder zijn mijn tepels op dit moment nog niet
Het viel mij op met 33 weken. Dus aan mijn ervaring heb je ook niks als je in afwachting bent van je nod Ik had wel al vanaf dag 1 enorm zere borsten, dat hield na 20 weken pas op. Succes!