Ons mannetje is vandaag 6 maand en 1 week. net vanmorgen bij het CB geweest. met 4 maanden moesten wij al beginnen met bijvoeding. vanaf morgen moeten we het volgende proberen 8:00 fles pap 10:00 fruit 12:00 boterham+fles melk 15:00 liga+sap 17:00 warme maaltijd 20:00 fles melk ons mannetje kreeg al pap in de laatste fles maar dat is echt een drama wij denken dat hij eht niet lekker vind. Als hij die fles blijft weigeren moeten we gelijk s'ochtend ook een boterham geven+fles melk.
Je moet wel veel zeg van het cb... Waarom moest je met 4 maanden al beginnen met bijvoeden dan? En heeft je zoontje al eens gewoon een korstje brood gehad? Zo nee, dan zou ik daar eerst eens mee beginnen en nog even wachten met een hele boterham aan te bieden. En de pap in de laatste fles kan je best achterwege laten als hij het niet lust. Mijn dochter lust ook geen pap en krijgt gewoon een flesje melk 's avonds. Ze heeft ook heel lang 's morgens alleen een fles melk gekregen en vanaf ca. 8/8,5 maand pas een boterham als ontbijt.
Jah is idd opeens wel een verandering qua voeding! van het CB MOESTEN we nu met brood beginnen omdat hij nu granen binnen moet krijgen. We bieden hem trouwens nu s'ochtends de papfles aan en die drinkt hij helemaal leeg. Hij heeft nog geen broodkorstje gehad, is dat beter? Het brood eten gaat namelijk nog niet goed, maar dat is ook heel begrijpelijk.
Wat een onzin. De meeste mensen beginnen nu pas met bijvoeding en dan begin je ook niet meteen met een boterham.