Clear Blue of Predictor?

Discussion in 'Eerste symptomen' started by Nomusa, May 25, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nomusa

    Nomusa Lid

    Nov 10, 2006
    60
    0
    0
    ff snel een vraagje: welke zwangerschapstest is volgens jullie "beter"? Bij welke zie je het resultaat sneller als je indd zwanger bent (ofwel welke heeft minder hcg nodig om t op te pikken).. zit nl sterk te denken dat ik voor mijn NOD al wil testen... thnks
     
  2. acire

    acire Fanatiek lid

    spannend!

    maar verder kan ik je niet helpen, heb er gewoon een bij de apotheek gehaald en die deed t perfect..

    maar veel succes! ik hoop voor je dat t raak is
     
  3. liesje1981

    liesje1981 Actief lid

    Sep 25, 2006
    176
    0
    0
    ik had zelf clearbleu
    en die dee het goed was net 3.5 week zwanger ofzo!

    spannend ben je al lang bezig?
     
  4. Nikkie

    Nikkie Fanatiek lid

    Dec 1, 2006
    1,561
    0
    0
    Ze zijn beide goed maar CB test eerder positief dan predictor. Deze vaak pas bij een week overtijd. Hangt er vanaf hoeveel hcg ze nodig hebben.
    Dus zou dan CB (de normale niet de digitale) proberen.
    Succes!

    groetjes
     
  5. Vlinder3

    Vlinder3 VIP lid

    Jun 26, 2006
    5,288
    1
    0
    Putte
    Ikzelf test altijd met clearblue maar dat komt denk ik omdat ik die het meest vertrouw, andere testen zijn ook goed hoor maar t zit tussen mijn oren hihi.
    Als ik bv met een andere test posi test teste ik daarna altijd nog eens met clearblue ;)
     
  6. Nomusa

    Nomusa Lid

    Nov 10, 2006
    60
    0
    0
    We willen al een hele tijd een kindje, maar na mijn MK vorig jaar hebben we het een tijdje gelaten voor wat het was. We hadden allebei tijd nodig om het een en ander te verwerken. Deze maand is eigenlijk de eerste maand dat we weer voor het 'echie' gaan :)

    Ik heb zowel de CB en een van de Etos (eigen merk) gehaald. Denk dat ik wel maar wacht tot morgen vroeg met testen.. jemig het kriebelt nu wel. xxx
     
  7. Mamasu

    Mamasu Fanatiek lid

    Apr 10, 2007
    1,778
    1
    0
    Clearblue Digitaal! Die zegt gewoon heel duidelijk ZWANGER of NIET ZWANGER. Kan niet duidelijker. Ik heb ook een predictor gedaan en die gaf overigens ook een duidelijke stip. Maar ik vond het toch wel handig om die digitale te hebben. Geen twijfel over mogelijk.
    Succes!
     

Share This Page