vanaf week 5 had ik al dat het eten minder smaakte vanaf week 6 misselijk vanaf week 22 ging het iets beter de laatste weken begint het helaas weer op te spelen. Ik heb overigens wel medicijnen tegen misselijk, verkrijgbaar via huisarts
Vanaf een week of 6-7, tot een week of 16 (na 13 werd het al wel minder, maar bij 16 was het echt over). Had dan vrijwel continu een weeïg gevoel, en heb een paar keer overgegeven. Overgeven vooral 's morgens. Zorg ervoor dat je maag nooit leeg is, eet vaak iets, liefst iets droogs (cracker, beschuit, geroosterde boterham). Maar ook van die heel zure snoepjes (napoleon) hielpen bij mij wel. Kauwgum kauwen niet, van dat extra speeksel wat je dan aanmaakt ging ik juist over m'n nek. Ik at 's morgens in bed altijd wat fruit voordat ik opstond. Voorkwam de ergste misselijkheid, en áls ik dan toch moest overgeven smaakte het niet zo goor.
Vanaf het begin tot nu, heel de zwangerschap dus. Gelukkig nu niet meer met overgeven maar zit af en toe net op het randje.
3 dagen voor ik kon testen,had ik in de avond ineens momenten dat ik bijna moest spugen ! Ik dacht echt dat ik griep kreeg.. Maar was zwanger Na mijn positieve test eigenlijk niet meer.. Alleen als ik niet op tijd at.
Ik kan nu zeggen dat het sinds een aantal dagen wat minder word die misselijkheid, heerlijk! Maar slik nog wel medicijnen dus denk dat ik zonder medicijnen wel misselijk ben.
nou ik had bij me eerste nergens last van gead. maar nu het ik er wel erg last van . niet over geven maar echt misselijk en bijna tot overgeven maar net niet. ik kan dat niet. nu heb heb ik als het zo is dat ik een slokje neem van rode spa dat helpt wel of iets an gember is vies maar helpt wel. maar ja ze zeggen dat gezonde ziekte is. hebben jullie het ook als je wat hebt gegeten dat je daarna weer eens zinin wat hebt. dat je maag weer zinin wat eten heeft terwijl je ak hebt gegeten.
van ons dochtertje was ik vanaf week 5 misselijk elke dag heel de dag door overgeven ook best wel wat kilo's afgevallen. en dat duurde to week 19 ongeveer. toen alleen nog in de ochtend spugen. vanaf week 22 nergens meer last van. en toen tijdens met bevalling nog 1x flink overgeven.
het was, achteraf, mijn eerste symptoompje! 3weken en 2 dagen (had dan al op 3 weken + 3 dagen een heel heel heel licht positieve test) Niet heel erg, maar het komt op bij drukte om me heen. Die avond had ik bijvoorbeeld een etentje met collega's. Gisteravond een gezellig borreltje doen met vrienden... heb mijn man boos aangekeken, toen hij zij dat hij nog een half biertje had en ik "rustig aan" moest doen. Wahhhhhh ik wilde weg!
Marijke: de hele dag "honger", maar met eten ben ik zo klaar. 10 minuten na het eten heb ik weer, jawel, "honger".
oke gelukkig dacht dat ik de einge was. en soms ook zinin wat lekkers. heb van de week op avond nog broodtje witte met vlees er in kom effen niet op die naam heb ik anders nooit. allen had laast van die chipjes die dan kan op vullen met zoon soort smeer kaas met zoon koksmutsje allen dan zonder dat spul. maar mag je dat wel hebben weet effen niet hoe dat heet.
Niet echt misselijk geweest. Alleen wat weeig. Wel werd ik de eerste 14 weken (behoorlijk) misselijk in de sprinter. Dit was net de trein die ik moest hebben om naar m'n werk te komen. Ik ben daardoor 2,5 maand met de auto naar m'n werk gegaan, was flink duurder (want ik betaalde ook voor m'n trajectkaart) maar zo had ik iig geen last van publieke misselijkheid. Dat was me nogal wat waard.
Vanaf wk 8 tot nu...al 5x keer in het ziekenhuis gelegen wegens uitdroging afgelopen woensdag weer opgenomen en vrijdag was ik weer thuis nu weer bijkomen en opknappen...en het houdt niet op!! ben al 16 kilo afgevallen..
Oh jeetje Danty88 dat lijkt me echt rot zeg. Helemaal omdat het zo lang duurt. Dan heb ik geen klagen. Hopelijk ben je er nu wel snel van af en kan je de laatste weken nog even genieten!
Hier misselijk in de ochtend vanaf eind week 5. Lekker de wc pot knuffelen Als ik later op sta gaat het beter, en hoef ik vaak niet te spugen. Maar vanmorgen moest ik de haarbal/kots van mijn kat opruimen en hing ik zelf ook heel snel boven het toilet. Verder verafschuw ik luchtjes van de viskraam en het koken in de winkels... iehhhh Verder heb ik nog niet echt veel trek en heb ik veel zin in erwtensoep, bami met kippenvlees en satesaus...
Ik voel helemaal niks. Maar twee testen bevestigen toch echt dat ik zwanger ben. Dus misschien dat die misselijkheid nog moet komen