Nu de tweede eraan zit te komen ben ik bezig met de laatste spulletjes. Het grootste punt van mijn twijfel op dit moment: Welk aankleedkussen? Thijs heeft die van bebe-jou. Die is wat groter (5 CM langer dan de ISI, etc) en het middenstuk oogt wat dikker. Hier het twistpunt: - De commode van nr. 2 is wat kleiner, dus minder ruimte - De bebe-jou is 2x zo duur - Natuurlijk wil ik dat nr. 2 veilig en lekker zacht ligt, direct na de geboorte, maar ook nog na een jaar (en er dus niet "uitpuilt") Welke hebben jullie? En bevalt hij?
ik heb van de hema, bevalt me niet. hele zijkant is gescheurd (van het plastic). Wil voor baby dan ook een nieuwe, betere.
Weet het merk niet, maar van nijntje bij de babyplanet. Geen problemen mee gehad, ligt lekker. Nu heb ik deze maar tot ongeveer 1 jaar gebruikt. Dreumes wordt nu op de bank of ons bed (of waar we maar zijn) verschoond.
Hier ook een Bebe-jou. Is nog van onze dochter geweest, en wordt nu voor de 2e keer gebruikt. Ziet er nog 'als nieuw' uit, niet doorgelegen ofzo. Is misschien iets duurder, maar dus wel ook van goede kwaliteit. Anders misschien via marktplaats?
Hier ook hema, maar een vriendin zweert bij kidzimpulz (Aankleedkussen XXL | KidZ ImpulZ) Haar zoon van ruim 1 kan er nog steeds goed op liggen, maar ik vind het een duur kussen.
Ik heb die van Prénatal, weet niet of die fijn is omdat de kleine nog moet komen maar de hoezen zitten er mooi strak om.
ik had hema. die scheurde aan de zijkant helemaal uit na een tijd. Nu de goedkoopste van de babydump. deze ziet er wel steviger uit dan die van cde Hema. maar of hij dat ook is kan nog niet zeggen. Maar vind een aankleedkussen niet een prioriteit als het om de uitzet gaat. ik verkleedde en verschoonde altijd veel op de bank of het grote bed.
Naar mijn idee ligt ieder kind prima op een aankleedkussen, welke je ook neemt. Hier die van de Hema. Mijn zoon van 2 (bijna 1 meter lang) past er nog op. Hoofd en billen raken het kussen. Inmiddels is mijn kussen wel gescheurd op de naad, maar dat vind ik ook niet gek. Daarvoor heb je dan hoezen; zie je het ook niet
Wij hebben een barrier op de commode en ik wilde er graag een die zo goed mogelijk paste. Dat is helaas niet helemaal gelukt. De XXL-kussens zijn te groot, de gewone (hema enzo) zijn wat kleiner dan die ik nu heb. Maar de kier langs het kussen is nu in ieder geval kleiner dan ie had kunnen zijn. Ik zou zeggen, meet je kast op en kijk welke maat je daar het beste op kan passen met voldoende ruimte aan de rand van de kast. Het moet niet eng op het randje liggen natuurlijk.
De goedkoopste van de babydumpis na ruim een jaar gescheurd. We hebben gewoon een nieuwe gekocht, weer de goedkoopste. Na een jaar gebruik je hem toch bijna niet meer.
Hema vind en vond ik prima en idd hij kan los laten bij de naden maar ik heb er toch een hoes om. Voor de oudste van bijna 3 gebruik ik ook nog steeds de Hema
Ik heb er gewoon 1 van de hema, gebruik heb al bijna 2 jaar. De zijkant is idd zoals bij veel gescheurd, maar er zit een hoes omheen dus wat maakt het uit.
Hier de zilveren van Jolein, na twee jaar nog helemaal goed! Ga hem nu voor de tweede weer gebruiken.. Hij blijft mooi en is niet gescheurd oid.
Ik heb een lakzilveren van Jollein. Lekker groot en breed. Ben er heeeeel blij mee! Kost 31,50 Jollein Waskussen Zilver Lak | Babypark
Ik heb ook het aankleedkussen van de Hema, en die van mij is ook gescheurd. Maar heb er altijd een hoes om, dus ik merk er niets van. Voor de baby heb ik nu ook weer een Hema aankleedkussen.
Ik heb 1 van de prenatal. Na bijna 3 jaar nog steeds geen scheuren. Maar gebruik hem ook niet zo intensief, alleen in het begin.
Ik heb die van de babydump, was maar 8 euro ofzo. Ze past er nog steeds prima op en ziet er nog goed uit.