Hallo, Dit is mijn eerste maand dat ik ovu testen gebruik. Dus ik weet helemaal niet wanneer hij nou echt positief is. Kan niet een hele duidelijke foto krijgen. Mocht het een slechte foto zijn dan moet ik kijken of ik hem duidelijker kan krijgen. Volgens mijn eigen berekening zou dat pas zondag moeten zijn. Maar als ik bij alle andere berichtjes heb gelezen en die van mij vergelijk dan is mijn ei al geweest. Uitleg over de foto. De bovenste is van woensdag en de onderste van vandaag. Ik zou dan zeggen dat mijn ei van de week is geweest. Dankje wel alvast. Groetjes!! Yvonne
yvonne, wanneer ie echt posi is, betekend dat de testlijn donkerder is dan de controle lijn.. als ik zo even naar de fotos bekijk dan zou ik zeggen dat de bovenste posi is geweest..
Nee we hebben woensdag en donderdag niet stil gezeten. Is het verstandig dan om nog verder te testen of gewoon afwachten. Zal dan woensdag mijn ei geweest zijn of misschien dinsdag al dat ik te laat ben.
je ei springt doorgaans 24 tot 36 uur NA je LH piek (positieve ovu test) dus als je Woensdag de bovenste test (volgens mij ook die positief) hebt gehad zal wellicht donderdag je ei gesprongen zijn (?)
Zou het dan nog nodig zijn om verder te testen of gewoon afwachten tot mijn NOD 25 dec. Hopelijk heeft eitje en zaad elkaar gevonden. Zou wel leuk zijn na een half jaar. Dank jullie wel voor de reacties.
de bovenste is mooi posi !! en dan kun je wel ophouden met testen .. dan zakt je piek alleen maar verder weg is zonde van je geld ! hoop dat het raak is