Ik ben nu 18 weken zwanger en heb net maatje 38 vaarwel gezegd en draag weer een broek maat 40 die ik nog had liggen uit een minder slanke periode Ik heb ook nog maat 42 liggen, maar ik zie hoor om me heen dat grotere maten 'normale' kleding straks niet meer lekker zitten als ik echt een bolle buik krijg. Ik denk erover om volgend weekend vast een positiespijkerbroek en -spijkerrok te gaan halen. (Mijn buik begint nu wel te groeien) De kleding van HEMA valt vaak wijd en is vrij goedkoop. Straks als het warme wordt heb ik nog wel een paar flodderjurkjes waarvan ik denk dat ze ook nog wel over mijn buik heengaan. Verder wil ik vooral combineren met lange shirts en tunieken. Ik wil er wel fatsoenlijk uit blijven zien, maar ik vind het ook zonder om er teveel geld aan uit te geven. Ik ben nu bijna op de helft en voorlopig red ik het nog wel met mijn eigen kleding. Ik vind het zonde om straks voor een paar maanden een hoop spullen aan te schaffen! Ik ga er vanuit dat ik na de bevalling vrij snel weer in mijn broeken maat 40 / 42 pas, omdat dit voor mij toch al een wat grotere maat is.
Jeeeej! Ik heb vanmiddag mijn eerste positiebroek gekocht! Hij is hartstikke leuk en inderdaad; wat zit dat lekker!!! Poeh, wat een opluchting zeg. Nu moet ik alleen nog even wachten tot hij ingekort is, ik kan hem zaterdag ophalen. Binnenkort ga ik nog wel voor een paar dingetjes kijken, maar daar had ik vandaag geen tijd meer voor. Ik ben blij!
Eerste zwangerschap heb ik mijn eerste positiebroek met 18 weken gekocht. Maar daarvoor had ik vaak al een knoop los van m'n spijkerbroek. Deze zwangerschap draag ik nu al vaak positiekleding Het zit gewoon zo fijn