Gister een pretecho gehad. Nou bleek de navelstreng bij het nekkie te zitten. Ze ze wilde niet zeggen of hij er echt om heen zat. Mijn vriend maakt zich nu erg zorgen. Kan de navelstreng nog van plek veranderen of blijf hij om het nekkie zitten als hij daar zit?
ik had dit ook een week geleden en heb gevraagd aan mijn gyn of dit kwaad kon. Ze zei dat het heel vaak voorkomt, en dat heel veel babys ook ter wereld komen met de navelstreng rond het nekje.. Geen zorgen zei ze
er worden heel veel babys geboren met de navelstreng om de nek en meestal is deze lang zat zodat je kindje gewoon geboren kan worden. alicia had op de 23 weken 3d echo de navelstreng al om der nekje (zie foto album) en langs der hoofdje lopen. bij de geboorte zat hij dus om der nekje maar zodra het hoofde buiten is halen ze hem eraf en kan de baby verder geboren worden. er zijn ook negatieve verhalen maar meestal loopt het gewoon goed af. denk dat 7 van de 10 babys met de navelstreng om de nek geboren wordt. in mijn omgeving eigenlijk alle kindjes haha.
O vervelend zeg, ik hoop dat het je wat gerust kan stellen; ben zelf vroeger ook geboren met navelstreng om mijn nek
Kan me voorstellen dat je vriend onrustig is! Bij mijn vorige zwangerschap zei de echoscopiste dat de navelstreng 2 keer om het nekje zat, dat was even schrikken. Volgens mijn gyn. moest de echoscopiste dit niet zeggen, want we waren echt geschrokken toen. In de loop v/d zwangerschap was dit weer "opgelost", en werd onze dochter zonder de navelstreng om haar nek te hebben geboren. Je moet a/h eind van de zwangerschap even op letten dat je de baby voelt bewegen; zo niet, gelijk melden! Nu kan je er niets aan doen, maar de baby heeft nog veel ruimte, komt vast goed. Succes.