wat is dit opeens

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door littlemama, 9 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. littlemama

    littlemama Actief lid

    28 okt 2008
    141
    0
    0
    iris is nu de laaste paar dagen erg jennelig en slaapt veel.
    gelukkig eet ze goed ed .
    maar ze is toch anders als anders (huilend wakker worden ed
    wat kan dit zijn?
    kan dit een sprong zijn? want ze heeft nu 7 tandjes maar voel verder geen bobbels of zo of zou het toch een kiesje zijn (ze bijt wel overal op)
    dus wie heeft er een idee
     
  2. guppie81

    guppie81 VIP lid

    13 sep 2006
    12.334
    1
    0
    dat ging bij ons ook zo, net voordat ze 9 maanden was. Kan idd de 11 maanden sprong zijn, die is erg heftig
     
  3. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    11 maanden sprong met 9 maanden? :confused: Oejee..
    Mijn dochter is de laatste tijd ook ehm.. hoe zeg je dat..? Niet echt aangenaam.. :) Maar ze is 6 weken te vroeg geboren dus lijkt mij dat de 11 maanden sprong nog niet aan de orde is?

    Litllemama, kan ook een kiesje of nog een tandje zijn. Of misschien een beetje grieperig. Kan van alles zijn. Maar een sprong ook dus ;)
     
  4. mama33

    mama33 Actief lid

    11 sep 2006
    255
    0
    0
    Achterhoek
    mijn zoontje heeft ook al een poos onrustige nachten. Kwam een ander topic hier tegen met hetzelfde. Dat kindje was ook van dan die leeftijd. Toch wel heel typisch dan. Het gekke is dat ik me dat van de andere kids niet meer kan heugen.

    Lasse was altijd aan de vroege kant met z'n sprongetjes maar dait zou dan wel heel vroeg zijn maarja, je weet maar nooit!
     
  5. guppie81

    guppie81 VIP lid

    13 sep 2006
    12.334
    1
    0
    dan is er altijd nog de 9 maanden sprong ;)
    Bij ons zat er geen tijd met een zonnige periode tussen die 2 sprongen, vond het heel heftig. Nog steeds gaat het niet als een zonnetje, maar het gaat iig weer...
     
  6. pollywol

    pollywol Actief lid

    14 aug 2007
    264
    0
    0
    Ach, die sprongen.... Ik heb er nooit in geloofd. Maar ze hebben wel altijd een periode dat ze dingen verwerken. Kan zijn dat sinterklaas indruk heeft gemaakt. Of dat er iets anders veranderd is. Of misschien gewoon even een groeistuipje.
    Ons meisje heeft zo iedere maand wel even een periode dat ze wat jengeliger is.

    En vergeet niet: er heerst vanalles aan verkoudheden en zo!
     

Deel Deze Pagina