Hallo! Ik nu 5 weken en ook bijna nergens last van... soms wat lastig gevoel in mijn buik maar daar blijft het bij. Nog niet misselijk, voel helemaal niets in mijn borsten, niet meer honger. Moe wel, maar ik werk in shiften dus dat is ook niet raar Denk soms ook dat dit misschien niet goed is, maar mijn moeder zei me dat zij bij beide zwangerschappen ook totaal niet misselijk is geweest. Misschien goede genen op day vlak, haha! Geniet van je zwangerschap!
Hi! Ik heb me tot de 10 weken redelijk goed gevoeld. Daarna ben ik iedere morgen misselijk geweest, Tot zeker de 16e week. En non stop moe. In de 17e en 18e week heel fit. En daarna werd ik weer moe. Kwaaltjes komen en gaan!
De meeste symptomen zoals misselijkheid, bepaalde eten niet aanzien of wel juist, slaap, vermoeid. beginnen meestal na 6 weken. ben momenteel 6 weken en 2 dagen en het feest is al begonnen!!
Nu 17 weken zwanger maar geen kwaaltjes over het algemeen.Sinds kort meer rugpijn enz maar niet hoeven spugen,maagzuur of dat soort dingen.Het is echt verschillend per persoon.Pas tijdens de echos zag ik dat ik echt zwanger was.Je moet je geen zorgen maken,zonder die ‘nare’kwaaltjes is alleen maar beter!Ooh ja heb wel gevoelige borsten gehad en dat was vrijwel direct begonnen maar nu heb ik dat niet meer.
Ik heb ook nerges last van, en heb altijd gedacht dat ik mij anders zou voelen. Ik heb wel wat dingetjes, snel moe, voel me baarmoeder trekken, hongergevoel hele dag door. Maar had echt erger verwacht. Me man wordt soms gek van mij. Omdat ik mij continu afvraag gaat alles wel goed? Groeit het wel ? Waarom voel ik niks. En nu nog 4 weken tot de eerste echo, dat worden dikke lange 4 weken.
Bij de eerste had ik 10 dagen na de eisprong al een gekke buikpijn. En vanaf 3 weken had ik bij allebei de zwangerschappen problemen met geuren.. Misselijkheid heb ik niet gehad, wel last met minder hongergevoel en dat kwam vanaf een week of 7/8. Maar die geuren was voor mij het eerste echte teken..
Hier nu alleen nog maar moe,pijnlijke tepels, obsipatie en kattige hormonen hahaha. Owjaa en krijg overal puistjes
Tm wk 9 alleen een beetje buikkramp soms, ook omdat mn darmen overstuur waren. Met 10 weken misselijk en verder moe maar dat was t wel. Nu weer wat darmkrampen en soms gevoellige tepels maar sinds kort pas en heeeel af en toe
Ik ben blij dit allemaal te lezen. Ik merk ook helemaal niets echt niets. Heel soms een trekkerig gevoel in mijn buik maar grootste deel van de dag voel ik me compleet normaal zeg maar. Als de streepjes er niet zouden staan zou ik het echt niet merken of weten dat ik zwanger was
Symptomen kunnen verschillen de 1e heeft er sneller last van als de ander Voorkomende symptomen zijn uitblijven van Menstruatie misselijk Moe zijn vreemde geuren kunnen ruiken en noem maar op Haha Ik ben nu 5 weken En had last van me borsten nu alleen erg moe en veel Honger in de avond totaal Geen trek hebben de Meeste zoals overgeven zal wel rond 6 weken beginnen of niet haha
Ik iedere keer nog vanaf 4 weken warme/grotere borsten, verder niks. Vanaf 6 weken werd ik bij nr.1&2 vreselijk moe, dat duurde tot een week of 20
Tot NOD wat lichte steekjes in de baarmoeder, opgeblazen gevoel en ongiegevoel. Daarna soms lichte vlagen van misselijkheid en bizar moe.
Ik vind het ook spannend! !@ ik weet niet hoever ik zwanger ben omdat het niet helemaal de bedoeling was en mijn vorige menstruatie zo gek was dat ik twijfel of het geen innestelingsbloeding is geweest. Ergens tussen de 6,5 en 10,5 week sowieso. Ik ging testen omdat de menstruatie ongewoon op zich liet wachten maar wel steeds die kramp heb. Ik ben dus zwanger maar heb continu zo'n zeur gevoel. Vanmorgen voor het eerst een beetje misselijk en vandaag voor het eerst ineens zin in eten dat ik normaal eigenlijk bijna nooit eet. .en nu zo'n onweerstaanbare drang, haha. Maar 'gelukkig' niet heel misselijk of overgeven. Ik geniet er nog maar even van. Dit is ons derde kindje. Bij de andere 2 van 8 tot 12 weken erg moe geweest en geen eetlust. Verder ook geen klachten
Ik merk of voel nog steeds helemaal niets.....Zo raar. Gisteren nog wel test gedaan en knetter positief nog dus tja het zal dan toch wel.... merk dat ik me toch zorgen maak dat ik nog steeds niets merk
Hier 5+2 en nog relatief weinig symptomen. Meestal eind van de dag wel gespannen gevoel in me buik en wat hoofdpijn maar verder is het nog vrij rustig. Wel is extra honger iets wat ik nu begin te merken, als ik dan niet op tijd eet voel ik me wat misselijk/naar/alsof ik al een week niets heb gegeten.
Snap ik heel goed! Toch voelen veel vrouwen pas na 6-7 echt wat qua symptomen. Al eerder zwanger geweest? Ik merk dat ik een bepaald gevoel herken van 2 eerdere zwangerschappen anders zou ik het ook niet geloven hoor
Ik herken ook veel van vorige zwangerschappen. Zit nu nog voor NOD en heb continu een opgeblazen gevoel/ongiegevoel wat ik herken van eerdere zwangerschappen. Ben benieuwd of het innestelen ook goed gaat en of er een zwangerschap uit komt.