Hey, Ik vroeg me even af, kan sinds een paar dagen mn buik dus echt niet meer inhouden gaat echt zeer doen!! Blijkbaar is alles van binnen opgezet ofzo, en hou ik vocht/ontlasting/ vast en zijn mn darmen opgezet.. Maar kan m dus echt niet meer inhouden, ik ben maar 1.60 en weeg 49 kg... Is dit normaal??? Voel me best voor lul lopen.. Ik bedoel van mn baarmoeder kan t niet zijn.. En sta echt met moeite mn buik in te houden maar voelt gewoon zeer onprettig!! Hadden jullie dit ook??? Owja... En gelijk nog een vraagje.. Wat kan je behalve je gezicht goed reinigen doen aan al die puistjes?? Voel me nu net een puber . Thanks, ben wel benieuwd naar jullie ervaringen!
Dat is volkomen normaal, dat zijn je darmen. Je baarmoeder zit nog achter het schaambot tot 12 weken ongeveer. Je zal merken dat je buik 's morgens vroeg weer een stuk platter zal zijn en in de loop van de dag zal die weer dikker worden.
Jep hier had ik er ook erg veel last van! Zijn indd je darmen! Duurt tot een week of 12 maar maakt het verdomde moeilijk het te verbergen.. En je puistjes.. Niets aan doen komt door de hormonen.. In laten drogen door de zon of snachts met sudocreme werkt wel verder niet aan komen. Enne gefeliciteerd!
Ik had het hier ook al erg vroeg! Liep dan ook al heel snel in positiekleding, gewoon omdat mijn eigen broeken knelde.. Zijn inderdaad je darmen, dus is heel normaal.. En je puistjes.. tja daar doe je helaas niks aan.. ik heb mijn hele zwangerschap een Himalaya gebergte op mijn rug gehad.. Is pas na de bevalling weer langzaam weggetrokken.. Probeer er niet teveel aan te krabben enzo.. dan krijg je van die 'putjes' ..