Down voor Dummies - NPO Wat een heerlijk programma waar ik oprecht van kan genieten! Ik ben verliefd op deze meiden maar vooral op Barry. Wat doet hij dit geweldig goed zeg.
Fantastisch! Hello ik ben Sara Louise from the boiler (lees van de ketel) en ik 'strike' for people...
ik ga deze terug kijken ik heb zelf een broer met de syndroom van down, helaas word de programma in mijn familie niet goed opgenomen, bij mijn moeder bijvoorbeeld,
Ben ik de enige die het wel een mooi programma vind, maar me stoor aan dat er veel gepraat wordt over seksualiteit/aantrekkelijkheid etc etc. Een vrouwelijke presentatrice óf meer mannelijke down-deelnemers was meer op zijn plek geweest. Werk zelf in de gehandicaptenzorg, maar vind dit een twijfelgeval van grenzenoverschrijding. Helemaal zo op televisie.
Natuurlijk mogen jullie dat vragen, ik zal straks beantwoorden, ben nu op het forum met mijn tablet en ben beetje moe dus vandaar later antwoord, kletskoek en mamag
Ik heb er ook naar gekeken en wat een leuke meiden. Zo heerlijk spontaan. Ik hou er van! Ik vond het een goede keuze van het meisje om zich te laten steriliseren. Ze beseft dat het niet werkt denk ik, om voor een kindje te zorgen. Haar vriend (ook met down syndroom) wil wel graag kinderen... Hmm lastig dan.... Hoorde ik die Sara nou zeggen dat ze het met zichzelf doet? Of bedoelde ze wat anders?
Seksualiteit en relaties is juist een essentieel onderwerp voor deze jonge meiden. Ze willen dit ook, net als mensen met geen Down dit ook hebben.
Leuk programma, met leuke nuchtere meiden. Leuk om te zien hoe goed ze zich kunnen verwoorden en keihard door de taboes breken! En nooit opgevallen hoe woest aantrekkelijk Barry eigenlijk is...