Vanavond is onze eerste echo.. Ik zit nu al zooo in de zenuwen, eerder is het 3x misgegaan. Toen is ons zoontje geboren bij de 4e keer. Maar hoop gewoon zo dat het nu in 1x goed mag gaan, wil het gewoon niet nog een keer meemaken ik weet niet wat ik hier mee wil, maar ohhhh die zenuwen. Ik moet wachten tot kwart over 9 pff
Spannend en helemaal gezien je verleden. Hopelijk zit alles goed en kom je de dag een beetje door! Vervelend als je de hele dag nog moet wachten.
spannend! hier ook aan het aftellen alleen dan naar maandag! voor jou wel extra spannend zo te lezen maar komt vast goed!
Wat een vervelende tijdstip zeg! En wat spannend weer! Hopelijk alle stress voor niks, maar begrijp het heel goed die angst dat je weer die teleurstelling te verwerken krijgt. Maar positief blijven en heel veel plezier vanavond toegewenst!
Heel veel succes straks!! Nog een uurtje! We duimen mee voor jou!! Laat je ons iets weten hoe het geweest is?