Ned1 21.35 uur vanavond weer zat 19 mrt. Reportages waarin Nederlanders worden gevolgd die hun geluk in het buitenland gaan beproeven.
Ja ach gossie.. Die arme jongen in het voorstukje.. 'Ik weet niet eens wat we gaan doen' En dat meissie.. 'Ik wil niet buitenspelen, ik wil naar Nederland' Soms vind ik dat de kinderen wel meer begeleid mogen worden in het proces. Het is niet niks zo'n emigratie
Vond het wel een leuke aflevering in een prachtig land zeg. En ook weer eens wat anders als een B&B of camping. Kinderen deden het ook prima. Leuk en ze waren goed voorbereid. Dat zie je wel eens anders bij mensen die die grote sprong wagen.
leuk programma alleen erger ik me altijd dat die mensen niet eerst de taal goed leren voordat ze gaan emigreren maakt het leven daar een stuk makkelijker lijkt mij maar ja wie ben ik
Tja, inderdaad, ik snap er ook niets van dat ze niet eerst de taal leren. Komen ze daar in Noorwegen; do you speak English? Ehh... no, zeggen de Noren. Oh, nou dan moeten we maar eens Noors gaan leren. Tjoh, zou je denken??! Daar snap ik werkelijk geen biet van. In het begin had ik er weinig vertrouwen in, even in een weekje het pand moeten vinden voor hun bedrijf. In eerste instantie hadden ze alleen maar kritiek op een pand, maar toen ze de gunstige prijs hoorden werden ze ineens erg enthousiast.. Maar toch respect hoor, ze doen het toch maar wel. En het lijkt ze nog goed te lukken ook. Echt knap!