Alles nog rustig. Ben me vandaag mentaal aan het voorbereiden op de inleidng morgen. Ik zie er best wel tegenop ondanks dat het vorige keer goed is gegaan, maar het is zo zwaar! Zeker als ze een ruggeprik zetten die verkeerd zet dus totaal niet werkt, behalve onder mn linkerknie. daarbij lag ik letterlijk vastgebonden op bed met al die toeters en bellen dus kon mn weeen niet opvangen. In totaal heb ik vanaf het breken van de vliezen er 9 uur overgedaan. Dus hoop dat het deze keer weer zo vlot mag, liever iets sneller zelfs! Ben echt zenuwachtig! Iemand ook voor de tweede keer ingelied geweest? |Heb een beetje opbeurende woorden nodig! Liefs, Lindsay ps morgen precies 39 weken
Hoi Lindsay, Ik heb geen ervaring met inleiden. Maar wil je wel heel veel succes wensen voor morgen en dat alles maar vlot en goed mag verlopen! Liefs Manon
:x Het is hier ook nog steeds erg rustig..... Ik vind het niet leuk meer, want ik begin nu een beetje mezelf bang te maken met het idee, dat ik misschien uiteindelijk wel in het ziekenhuis moet bevallen dmv inleiden. Dat is juist wat ik NIET wil! Maar ja, er is nog hoop nietwaar? Donderdag naar de vk en dan vraag ik hem wel of hij me kan strippen, ook al lijkt dat me ook NIET leuk. Ik wil het zo graag zelf doen, zonder zetje, alleen met hulp van Moeder Natuur. Dames, duim alsjeblieft dat ik voor donderdag beval. Voor degenen die naar het ziekenhuis moeten of gewoon thuis bevallen of in elk geval op de manier zoals zij voor ogen hebben: Succes! Liefs!
April, ik hoop dat het bij jou hetzelfde gaat als bij mij bijna 6 maanden geleden! Dan breken morgenvroeg je vliezen en heb je morgenavond je kindje in je armen! Ik dacht namelijk hetzelfde als jij, zat al volop met mijn hoofd bij het inleiden wat ik absoluut niet wilde! Succes meiden!
Ik zit daar nu ook een beetje mee vorige week had ik aldoor het idee dat het afgelopen weekend zou gaan gebeuren. Er waren toen zovele teken dat het echt zou gaan komen. Dacht ik, niet dus en nu is het gewoon weer rustig De hele dag nog geen wee gehad, geen harde buik niets alleen wat slijm. Ook ik wil het graag alleen doen zonder hulp van buitenaf.... Succes en ik zal voor je duimen . Liefs Manon
Dat geeft hoop, dank je! Heb net een middagdutje gedaan en voel me al weer wat optimistischer. Ik begin inmiddels een waterige afscheiding te verliezen (geen vruchtwater nog, maar het begin is er!,hihi) en mijn rug zeurt weer een beetje. Wie weet!
Vervelend he? Komt ook omdat je vandaag bent uitgerekend. Stiekem verwacht je toch dat het gaat inzetten. Tenminste, dat had ik dus wel vorige week. Daarna voelde ik me ook nog wel blij en had zo'n idee dat hij het weekend wel geboren zou worden,maar nu het weekend voorbij is....grrrr. Gelukkig is het geen uitzondering om een week 'te laat' te bevallen, dus ik hoop bij mezelf dat het voor donderdag (weer naar de vk) gaat gebeuren. Voor jou heleboel succes en ik duim voor je dat jij snel bevalt. (liefst vannacht of morgen al! ) Veel geluk en succes!
Hier ook nog steeds niets... zo langzamerhand krijg ik het idee dat ik me verbeeld dat ik zwanger ben en dat er een baby in mijn buik zit... ja, ik bedoel... ik hoef maar naar beneden te kijken om te zien dat ie er zit en ik voel hem ook nog steeds goed (al zit ie volgens mij wel krap), maar wacht nu al zo'n tijd. Het begint haast onwerkelijk te worden. Ik verleg mijn grenzen steeds een beetje. Ik moest sowieso al in het ziekenhuis bevallen. Inleiden lijkt me geen pretje, maar ik hoop toch echt wel nog voor het einde van de week te bevallen...
Meiden, ik kom even een hart onder de riem steken: Ik wens jullie heeeeeeeeeeeeeeeeeel veel succes, hoop dat jullie niet al te lang meer hoeven te wachten en dat er niemand ingeleid hoeft te worden! TOI TOI TOI! Zet hem op dames! Ennuuuh... even flink vrijen met de mannen Kan weeën opwekken! Een flink stuk wandelen (mocht daar de energie voor zijn) En doe eens gek: eet het hart van een ananas Joh, baadt het niet, dan schaad het niet
Vanaf hier alvast bedankt. Het is toch fijn om aangemoedigd te worden! Dat vrijen, daar is de afgelopen 2 maanden weinig meer van gekomen, maar ik zal het weer proberen vandaag, als ik nog weet hoe het moet @: Lia Veel sterkte en geluk deze week. Ik hoop voor je dat alles snel gaat gebeuren!
Ook vanaf hier bedankt voor alle aanmoedigingen. Dat vrijen helpt bij ons in iedergeval niet. We hadden het zo'n 8mnd niet gedaan ik had er echt geen zin in. Nu sinds vorige week wel weer... of zal het komen doordat het misschien bepaalde effecten kan opwekken? Combinatie van bijde denk ik. Oh erg he..... [-X Lia ik hoop voor je dat het vandaag of morgen toch gaat doorzetten. Groetjes Manon ps schaamt zich wel een beetje
Bedankt voor het hart onder de riem... tsja, dat vrijen is bij ons wel een paar weken geleden. Ik voel me net zo sexy als een schemerlamp en mijn man is bang dat ie een deukje in het hoofdje van de baby maakt (ja, we weten echt allebei wel dat dat niet kan, maar toch...) En ik heb echt al aardig wat tonic gedronken, daar zit ook kinine in, net zoals in ananashart... maar ja, het heeft tot dusverre allemaal niet mogen baten @April: ik zie dat je vandaag de twijfelachtige eer hebt om ook in de 42e week van je zwangerschap beland te zijn. Welcome to the club; ik hoop dat je hem snel weer mag verlaten, want je wilde graag thuis bevallen, he? @Manon: ik hoop voor je dat het snel gaat beginnen!
Nog even volhouden meiden! Ik herken het wel hoor, dat je soms twijfelt of er wel een baby in je buik zit, ook al is daar geen twijfel over mogelijk . In ieder geval had ik niet het idee dat ik ooit nog ging bevallen. Achteraf gezien, wat is een week (of 2) nou? Ik was die vrijdag het laatst bij de verloskundige en ze zei: ik hoop dat je het weekend belt, dan heb ik dienst (was een stagaire met wie ik het goed kon vinden en bij wie ik telkens de controles had op het laatst). Ik zei: ik hoop het ook. Maar ik had echt zoiets van, weet je wel wat je zegt, ik ga echt niet binnenkort bevallen. Wat was ik blij dat ik haar die zondag kon bellen!
@Lia: Goh, we zitten samen bij 2 topics. Wel grappig, heb net bij het klaagmuur-topic een heel verhaal gezte voor je, haha. Tja, de 42e week nu al. Iemand schreeef het hier al, wat is nou een week of 2 en ze heeft gelijk. Bij mij is de druk er nu een beetje af, nu ik weet dat als alles goed blijft gaan en ik evengoed met 42 weken word overgedragen aan het zh, ik nog steeds de kans krijg mijn kindje ze'lf op de wereld te zetten, zonder medisch ingrijpen. Wat sex betreft, het was vanaf dag 1 t/m ca. 35 weken geweldig en veel fijner dan normaal, maar sindsdien....... :thumbdown: Geen zin meer, want vriend is opeens bang me pijn te doen, omdat ik 1x pijn heb gehad. Maar ja, als je 1x au zegt en daarna 100x dat je wél behoefte hebt...en er gebeurt niks meer, dan heb ik ook weinig zin meer. Ik wacht wel weer tot na de bevalling. (in het gunstigste geval na 6 wkn meen ik?)