9 nov ben ik onverwachts bevallen met 21 weken van onze zoon Max.. 3 dagen ervoor hadden we nog een perfecte 20 weken echo. Zowel ik als Max waren gezond.. Er is nu na aantal onderzoeken nog steeds geen reden gevonden. Ik mis hem en m'n bolle buikje heel erg.. We zijn nu pappa en mamma maar helaas geen kindje om voor te zorgen maar alleen om van te houden.. Gelukkig hebben we m een week thuis mogen houden en m daarna kunnen begraven.. Het doet zo'n zeer en vraag me vaak of hoe we weer verder moeten.. Gelukkig hebben we elkaar.. Dag lieve Max.. Voor altijd in ons hart..
Wat vreselijk dat Max niet langer bij jullie mocht blijven, maar ook gefeliciteerd met jullie zoon. Jullie zijn papa en mama geworden maar er is geen kindje om voor te zorgen en dat doet afschuwelijk veel pijn en verdriet... Heel veel sterkte en als je behoefte hebt aan ervaringen of vragen: wij zijn ook compleet onverwachts na 20 weken ons mannetje verloren afgelopen jaar en waren verscheurd van verdriet. Waarom? Dat zullen we nooit weten, waardoor weten we inmiddels wel. Zijn er nog onderzoeken gedaan of horen jullie binnenkort meer? Heel veel kracht en steun van elkaar, vrienden en familie gewenst in deze zware tijd. Ooit wordt het draaglijker. X Bee
Krijg hier kippenvel van tot in mijn kleine teen!! Kan niks anders dan jullie meer dan sterkte wensen en liefde ook voor kleine Max de leegte die hij achterlaat zal zo groot zijn! Ben er stil van, sterkte
Hoi Bee. Wat naar te horen van jullie zoontje... Weet je ook waardoor? Daarvoor veel sterkte want weet dat verdriet nooit weggaat.. Ben benieuwd naar je verhaal.. En gefeliciteerd! Je bent nu weer zwanger? Hoop dat alles goed gaat... Gr. D
Wat lief dat je er naar vraagt. Een zwakke baarmoedermond heeft ervoor gezorgd dat ons mannetje veel te vroeg is geboren. Met hem was alles goed, hij bewoog nog, maar ik had met alleen een beetje zeurderige buik- en rugpijn al 4 cm ontsluiting en uitpuilende vruchtzak. Ze konden niets meer doen. Ik ben nu idd weer zwanger, opnieuw van een zoon, dolblij zijn we, maar wat je zegt: het verdriet om ons mannetje gaat niet weg, maar we kunnen er inmiddels wel beter mee leven. En dit nieuwe lichtpuntje in de toekomst doet ons ook heel erg goed, al is het superspannend natuurljk. Ik ben pas gerust als we ons kleintje in onze armen hebben. En ons mannetje zal altijd grote broer zijn en blijven. Krijgen jullie onderzoeken of al gehad? Of is het 'pech' dat Max te vroeg is geboren? Want de 20-wekenecho was dus nog helemaal goed? Nogmaals heel veel sterkte meid!
Ze hebben nog geen echte reden kunnen vinden. We waren toevallig een weekend bij vrienden in Belgie toen het gebeurde.. Ben met gillende ambulance daar naar ziekenhuis vervoerd. Zo snel ging t.. Achteraf gezien wel weeën gehad die de vk (had ik gebeld op noodnummer) afdeed als een blaasontsteking. Ze gokken nu op "onrustige baarmoeder" of tekort aan progesteron.. Of verkorte baarmoedermond maar dat kunnen ze niet meer testen. Als ik vragen mag wanneer was je weer zwanger daarna? En heb je nu cerclage of progesteronspuiten? Of andere voorzorgsmaatregelen? Ik duim voor je dat nu alles goed gaat! Succes..
Wat vreselijk dat het net in België gebeurde! Toevallig ben ik ook in het buitenland bevallen, tijdens onze vakantie. In Nederland hadden ze nog wel wat geprobeerd om ons zoontje te redden, maar we kunnen er niets meer aan veranderen. En natuurlijk mag je dat vragen. Ik heb een cerclage sinds 12,5 weken, heb er zelf om gevraagd, normaal beleid is eerst metingen en als de bmm korter wordt een cerclage. Maar dat risico durfde ik niet te nemen. Omdat ik echt alleen maar een soort menstruatieachtige pijn had en geen weeën is een zwakke baarmoedermond vrijwel zeker, ik had geen weeen. Vandaar dat ze de cerclage aandurfden. Als jij wel duidelijk een onrustige baarmoeder afgaf zullen ze het misschien niet preventief doen, maar ik zou bij een volgende zwangerschap wel zeker vragen om metingen van de bmm en progresteron. Moeilijk lijkt het me dat onduidelijk is wat de uiteindelijke oorzaak was. Ik heb sinds deze week progesterontabletten erbij om de boel stevig en rustig te houden. Ik kwam 3 maanden na de geboorte van mijn zoontje erachter dat ik weer zwanger was, toen 4 weken, dus was in feite na 2 maanden weer zwanger. Heel snel, daar zijn we nog steeds heel blij om. Hebben jullie het ook alweer over zwanger worden? Is heel begrijpelijk hoor. Zo ja, dan heb je er misschien steun aan om bij de vlinder clubs mee te praten in het topic Weer zwanger worden, wie ook? Daar zijn veel dames in hetzelfde schuitje .
Wat lijkt jouw verhaal veel op de mijne zeg, ook met idd dat buitenland gedoe.. Daardoor val je wel een beetje Tussen wal ent schip.. Moest met een hoop dingen zelf achteraan... Idd stiekem wel weer de wens zwanger te worden.. Misschien snel maar ik wil graag weer een leventje in m'n buik voelen.. Max krijgen we hoe dan ook niet terug.. Dus weer een lichtpuntje verzacht misschien ook een beetje t verdriet al zal t ook erg dubbel zijn.. Maar we zullen zien wat de natuur voor ons in petto heeft... Dacht misschien een kleine ideetje voor je: misschien leuk om een doppler aan te schaffen.. Daarmee kan je hartje van baby horen.. Weet dat dat niet de oorzaak was bij jullie (bij ons ook niet) maar misschien is t af en toe wel fijn en geruststellend om op elk gewenst moment even te luisteren. Voor je man/vriend ook leuk! Succes!
Wat ontzettend verdrietig dat jullie kleine Max moeten missen. Heel veel sterkte met dit immense verlies
Sterkte meid! Ook wij zijn ons zoontje verloren bij 20 weken. Wat doet dat onwijs zeer he. Ik mis mijn buikje ook enorm maar met name ons kleine mannetje! Hopelijk kunnen jullie de steun bij elkaar vinden in deze moeilijke tijd!
Lees ook iets over dopplers. Ik persoonlijk raad die dingen af wij hebben ten onrechte gedacht dat het goed zou gaan met ons zoontje.
@mammavanle bedankt voor je berichtje en wat naar te horen van je zoontje.. Heel veel sterkte.. En ja t doet heel veel zeer.. Hoop dat t ooit minder wordt.. Is er bij jullie nog een oorzaak gevonden? Bedankt voor de tip van de doppler.. Zo had ik t nog niet bekeken.. En naar dT je daardoor voor de gek gehouden bent..