Jeeej Ingrid, wat vliegt de tijd... alweer bijna met verlof joh. Nou heerlijk hoor! - Onewish, spannenddddddd dat is het al bijna! Oehhh... en ik moet nog zo lang geduld hebben. En heb je er deze keer een goed gevoel bij? Ga je een tweede streepje plassen?- En lieve Marjan, hoe istie met jou?
heb de gyn gebeld, nja de assistentte, zij had mij ook geinsemineerd, ze was helemaal blij..hihi ook ivm met utrogestan, dan moet ik weer nieuwe halen. xx
*Kloink* pleur van mn stoel! Onewhis daar staat echt een 2de streepje!!!! Gefeliciteerd! Nu hopen dat het een plakkerd is! @Kaatje: Nu jij lieverd! Hier alles ok hoor. Vorige week weer bij de gyn geweest en ik ben weer goed gekeurd. Over 2 en een have week moet ik naar de VK van het ZH. Over 4,5 weken moet er een suiker dagcurve gemaakt worden en over dik 5 weken moet ik voor een uitgebreide echo en naar de gyn aansluitend op die echo.... Verder voel ik het mannetje steeds vaker en heb ik al weer mega last van maagzuur had ik de vorige keer ook...het familie pak renie's is dus al weer uit de kast
onewish goed man!!!!! ik hoop toch zo dat ie mooi blijft plakken. en dan vpkaatje er bij achteran!!!!! Wauw goed begin van 2012 Onewish!! super! marjan fijn dat bij jou alles goed gaat. ik voel de kleine gewoon erg weinig in vergelijking met niels. hahaha die was gewoon mega druk in mijn buik. en deze is rustiger met een placenta aan de voorkant. nof 7 diensten werken joehoe!!!!!
Marjan, helpen de renny's dan ook voldoende? Mooi dat alles goed gaat en fijn dat je jullie ventje zo vaak voelt. Lijkt me een bijzonder en mooi gevoel. Weer eventjes een teken van leven. - Ingrid aftellennnnnnnn joehoe!! Nog 7 diensten, fijn hoor! Schiet nu echt op voor je. - Onewish... wauwie superdepuper hoor!! En ik hoop dat ik je zeeeeeer snel ga volgen. Wil je klein beetje HCG met me delen? - Hier 4dpo vandaag (na deze nacht tenminste). En dan maar hopen op ons eigen kleine humpie. Vanaf 5dpo kan het zich gaan innestelen. Dat kan nog tot 10dpo geloof ik. Nou ik duim en hoop en wens en droom en sta op mn kop en ohhh ik heb er alles voor over!
Dankje! Ohhhhhh ik wil t zooooooooooooooooooooooo graag!! Maar let maar op, duurt bij mij minstens nog een half jaar. Hoe snel ga jij 't je familie vertellen enzo?
Uhmm ik denk dat me mams het wel snel weet, zij weet wanneer ik ongi moet worden, gister vroeg ze al en? ik heb nog maar even niks gezegd hihi , maar of ik lang me mond kan houden, ik weet t niet
Trouwens... gisteren was 3dpo en had ik hele ochtend kramperig gevoel onderin mn buik, met name linksonder. Ik dacht dat dat misschien de nawerking was nog van de Puregon. Maar gisterenavond had ik ineens caramelkleurige afscheiding. Alleen gisterenavond, vandaag is het weer helder. Enig idee? 3Dpo is te vroeg voor innesteling.
ik heb ook niets gevoeld van innestelling hoor. Dat voelt denk ik maar 5 procent vande zwangeren of zo net als innestellingsbloeding heeft maar een heel laag percentage zwangeren. ik heb het bij allebei niet gehad. haha bij mij wist en mijn ouders en schoonzussen van het ziekenhuis gebeuren du swisten ze het ook binnen 2 dgn haha kon echt mijn mond niet houden hoor.
Ja ik denk dat ik het ook al heel snel ga vertellen hoor als het zover is. Maar probeer het tegen die tijd nog wel even stil te houden voor collega's en vrienden. Al zullen dat vast geen 12 weken worden. Dat is gewoon het nadeel dat iedereen het weet. Maar ja, is niet anders. Zonet kleine bloedsliertjes. Vaag steeds hoor. En heb me ineens een maaaaagpijn. Hoop niet dat ik ziek ga worden, kan ik nu niet gebruiken hoor.
Oke, ook nog 4 dagen erna? Heb het nog nooit gehad geloof ik. Maar niks verkeerds dus. Nou ik hoop toch echt dat het vanaf morgen in gaat nestelen. Pffff Ikke=ongeduldig