Kaatje spannend hoor! Ik zeg ook voor jou binnen 2 mnd zwanger! Duim me eigen gek voor je! Hier van daag mn temp lager ben bang dat ik morgen ongesteld wordt....
hey marjan iets gezakt zie ik maar nog steeds ruim 37 dus t kan nog hoor meis! @ all ja mijn fotos kan je alleen zien als je vrienden bent.. Mijn temp is vandaag weer 37.2!!
Hehhh bahhh Marjan, je temp naar beneden, had echt zo'n goed gevoel voor jou deze ronde! Ik dacht echt das raak. Maar je weet 't niet, hij kan best piep beetje zakken en dat je toch zwanger bent. Maar ja, hoger was mooier geweest he. Nou spannend joh, ik duim voor jou ook! Lala super man! Mooi hoge temp, kan niet missen!! Heb jou ook maar even toegevoegd, ben natuurlijk wel erg benieuwd naar die streepjes van jou! Een licht streepje dus met avondurine, nou dan wist je wat je eigenlijk vanmorgen te doen stond! Ben op de helft van de Provera, vandaag neem ik nummer 6 van de 10! Duurt me veeeeeels te lang. Maar goed. Mn darmen zijn wat aan het rommelen al vanaf dat ik er mee begonnen ben, geen idee of het toeval is, er heerst ook van alles. Maar heb zelf 't idee dat 't misschien toch een soort van bijwerking is. Hoop echt dat de Clomid gelijk aan zal slaan, anders moet ik of weer heel lang wachten of opnieuw Provera gebruiken. En daar zit ik echt niet op te wachten.
geaccept hor! Ja maar ik wacht liever even af wat me temp doet en dan wel deze week weer testen was gwn beetje bang weer hetzelfde streepie te zien..snappie Wil mezelf niet blij maken met niks.. Of ik ben al ongi of over een paar dagen betere test!
lala spannend hoor hahaha we zijn met z'n allen erg neiwusgierig naar die streepjes van jou. Hmm heb nog steeds steken links en rechts en midden. Ga er maar vanuit dat dat een eiis dat niet wil springen. Oftewel wel de pijn van een eisprong maar geen dansend ei. nog 3 weken en de gyn. haha dan ga ik gewoon voor een kerstkindje.
Lala, je temp ziet er mooi uit! Ben benieuwd naar je testen (heb je ook ff toegevoegd als vriendje). Vpkaatje, aftellen is dus begonnen. Hoop voor je dat je ongi snel doorbreekt en met een frisse start kunt beginnen! Vond manlief het ook spannend om z'n zaadjes in te leveren? Marjan, je temp is niet veel gezakt hoor, bij mij zakt hij ook wel eens 0,2 na beneden. Er is nog hoop! Duim voor je Shirbeuk, jeetje wat is jou temp gister ineens omhoog gevlogen? Wel op hetzelfde tijdstip getempt? Balen dat je misselijk bent, ik had dit ook vaak, maar dan met name voordat ik ongi werd. Ingrid, wachten is zo vervelend, begrijp je helemaal meis. Aftellen tot je naar de Gyn mag, hoop dat je binnenkort je cyclus weer op de rit hebt of verrast wordt met een zwangerschap. Heb de afgelopen dagen wel wat meegelezen via de tel. helaas kan ik alleen niet reageren. Hier gaat het goed, begin me echt zwanger te voelen. Sinds zaterdag iedere dag misselijk (stiekem ben ik hier best blij om, geeft me weer een goed gevoel dat er toch echt iets gebeurd in mijn lichaam). Ene dag erger dan de andere, maar het gezonde eten wordt nu steeds moeilijker, maar we doen ons best. Ook de moeheid begint erger te worden, maar verder mag ik niet klagen. Bloedverlies is sinds 3 dagen helemaal gestopt, vanmorgen kwam ik wel weer een heel klein beetje tegen, maar neit verontrustend. Hoop dat het verder met iedereen goed gaat!
Jeetje Ingrid, wat klinkt dat nog ver weg he, kerstkindje. Maar ik teken ervoor! Rrianne, mn man vond het vervelender dat het moest gebeuren zo 's ochtends en zonder gemeenschap in een potje moest belanden dan het wegbrengen op zich. Het was er niet druk op de poli. Fijn dat het bloeden gestopt is nu en je begint de HCG in je lichaam te ervaren, dat is een goed teken. Ook al is de misselijkheid natuurlijk wel weer vervelend Lala, ik zal je testjes even bekijken nu
Jaaaaaaaah lala! Absoluut een tweede streepje! Je hebt dus in ieder geval zwangerschapshormoon in je lijf. Joehoeeee!! Het is nu spannend of het inderdaad zo blijft, innesteling blijft een complex iets. Maar ik ga echt uit van een positieve zwangerschap bij jou!
Ik wil je testjes ook kunnen zien lala, accepteer me even!!! hahaha Volgens mij ben je gewoon zwanger hoor! Rianne, fijn meid dat het bloeden in ieder geval gestopt is en je krijgt nu idd de echte zwangerschapskwaaltjes ( misselijk). Marjand, het is idd nog niet over bij jou hoor kan nog een hoop gebeuren, kijken wat je temp morgen doet, ik hou het in de gaten en duim voor je! Vpkaatje, hoop voor je dat je snel met een nieuwe start kan beginnen en dat die cyclus dan een einde heeft met een mooi plakbabytje!! Hier ben ik een soort van ziek, denk aan een nierbekkenontsteking, moet morgen mijn urine bij de huisarts brengen en heb dan ook gelijk een afspraak met hem. Kunnen misschien ook bijwerkingen zijn van die dubbel antibiotica die ik heb gelukkig mrgenavond de laatste twee pillen innemen. Dus mijn temperatuurkaartje is even niet zo interessant!
Lala, Ik ziel wel wat hoor al is het nog heel licht. Ik zal duimen draaien dat hij overmorgen of komend weekend knal is Duim, Duim, duim. Wanneer ga je weer testen?
http://www.zwangerschapspagina.nl/me...ture32966.html http://www.zwangerschapspagina.nl/me...ture32967.html http://www.zwangerschapspagina.nl/me...ture32969.html toch nog eens getest vandaag meiden geen twijfel meer!! zo onwerkelijk!!
ja die is echt al veel duidelijker hoor. super gefeliciteerd!!! haha en dat is nr 2 van dit topic. geweldig hoor je mag gaan genieten!
Echt tof hoor Lala....ik sla deze ronde over vandaag 36,6 dus zal vanmiddag of vanavond wel aan de rooie zijn...het goede nieuws is dan wel dat mn cyclus nu "nog maar" 39-40 dagen is!