Zo wauw gaaf zeg!! Van harte moon81!! Das pas een duidelijke test! Voel me ook echt zenuwachtig dus kga niet meer te veel op de site zitten..hebben anderen daar ook last van? Had het eerder niet maar deze week in een keer.. Had maandag mn eisprong, zat op dag 10 ofzo. En vanaf dat moment kan ik nergens anders meer aan denken. De ass belde maandag ook nog over mn bloeduitslag, dat alles perfect was dus nu maar hopen..
Moon, wauw!!!! SUPER gefeliciteerd! Vind 't echt geweldig voor je!! Hier nog geen tweede knal ovustreepje te bekennen, nog steeds een licht streepje. Gisteren een mega-dip gehad... zit me allemaal gewoon ff tegen en dan ook nog eens dat lange wachten op een eitje. Hoe lang gaat het nog duren voordat ik zwanger zal zijn. Kon er niet van slapen en werd halverwege de nacht ook weer wakker toen ik toch eenmaal sliep. Het is zo frustererend. En ik weet ook door me zo te voelen ik het alleen maar uitstel. Heb hoofdpijn en voel me shit. :'(
hoi mieke, vervelend he, ik ken je probleem... mijn vorige cyclus heeft 69 dagen geduurd en heel veel testen en uiteindelijk een bloedtest maar werd daarna toch ineens ongesteld... hoopte nu toch weer op een normale cyclus ( toen ik 2 jaar geleden met de pil stopte had ik eigenlijk gelijk normale cyclussen en was ik de 2e ronde al zwanger) maar ben nu inmiddels alweer 2,5 week overtijd en van de week ook weer negatief getest, ik word er serieus helemaal moedeloos van en weet precies hoe je je voelt, succes en toch maar afwachten... van mijn vorige zwangerschap weet ik dat als je test en je bent zwanger dat dat toch wel vrij snel duidelijk af te lezen is op je test, dus ik hoop voor je dat je snel ongesteld word dan weet je tenminste waar je aan toe bent.... groetjes riniti
Hallo, toevallig kwam ik dit forum tegen en ben blij te lezen dat ik toch niet de enige ben die steeds in spanning zit te wachten op iedere vorm van vruchtbaarheid Ben eind mei gestopt met de pil en alleen in augustus ongi geworden, na 66 dagen. Daarna dus niet meer.. Heb afgelopen week orgametril moeten slikken van de dokter en wacht nu af of ik hiermee ongesteld wordt... ben benieuwd hoe het bij de rest van jullie verloopt...
@MOON!!!!! Wow Gefeliciteerd!!!!! Wat een goed nieuws!!!! @vpKaatje: Snap je helemaal hoor dikke knuf voor jou! Hier nog geen 2de streep op de ovu test dus...wachten, wachten, wachten!!!
Vind zo fijn dat ik bij jullie mn verhaal af en toe kwijt kan. Het is zo frustrerend dat lange wachten steeds. En in mijn omgeving weten niet veel mensen het en dat wil ik ook graag zo houden. Wel lastig, want iedereen vraagt steeds hoever het is en word er zo boos en verdrietig van. Het gaat ze niks aan. Vind het zo storend steeds. Wil het zo ontzettend graag, maar geen eitje, dan ook geen kans !!
Moon gefeliciteerd! Geweldig nieuws. Hier wachten we nog steeds, zit nu op dag 81. De ongesteldheid mag van my nu wel komen. Dan kunnen we weer met een frisse start beginnen... Temperaturen is haast onmogelijk. Ik werk onregelmatig, ene dag gaat myn wekker al om half6 andere dag kan ik lekker uit slapen. En om de wekker er voor te zetten vind ik tot nu toe nog wel een stapje te ver. Hoe doen jullie dit?
@vpkaatje: Ja helaas zijn mensen zo bot en denken er niet bij na dat het bij sommige mensen helaas niet komt aan waaien...Zo dom. Maar kom hier je verhaal maar lekker doen...Zitten we voor met zn allen. Dikke knuf voor jou! @Rianne: Ik doe dat ook niet hoor...moet eerlijk zeggen dat ik het tempen weer een beetje verwaarloos...Maar meestal doe ik het zo dat ik als ik voor het eerst op de dag naar de wc ga even tempen (heb ik mn vorige zwangerschap ook gedaan) En dat geeft ook wel een aardig beeld hoor.
@ Marjand, ik ben nu net een week begonnnen. Steeds tempen voordat ik 's ochtends naar de wc ga. De dagen waarop ik rond half 6 temperatuur zit ik rond de 36,4 en de dagen dat ik later temp (rond 9 uur) dan zit ik rond de 36,7. Ben benieuwd hoe het volgende week zit. Ik zie hier dus wel duidelijk verschil in. Omdat ik zo onregelmatig ongesteld ben, wil ik ook nog niet met de ovu-testen beginnen
Ja heb ik ook......Maar door dat je ook op een aantal dagen om de zelfde tijd tempt heb je toch een aardig beeld. En ik gebruik juist doordat ik zo'n rare cyclus heb gehad ovu test...wil weten waar dat ei uit hangt....
Rrianne, ik werk ook onregelmatig... maar ik temperatuur gewoon meteen zodra ik wakker ben en dan maakt het volgens mij niet zo heeeel veel uit hoe laat dit is. Je zirt misschien wel dat de temp iets schommelt, maar op het grote geheel maakt het niet uit. Na eisprong zie je wel dat temp enorm omhoog gaat enzo. Ik ben dus ook heeeel onregelmatig. Maar ik vind die ovutesten daarom juist handig, anders heb je echt geen idee meer. Zit nu opd ag 40 en weet dat ik nog geen eisprong gehad heb. Als ik niet getest had dan had ik nu bij elk symptoompje gedacht zwanger te zijn ofzo. Het is een dure hobby, maar het is 't mij meer dan waard. Ja dankje MarjanD! Haaha will idd ook weten waar dat ei uithangt! Hier nog steeds niks. Ja weer van die eiwitsliertjes en steekjes in mn onderbuik. Maar heb mn baarmoedermond gevoeld oehhhhhhh dat zou ik niet doen, maar het was de enige manier die ik heb uitgesteld en was TE benieuwd. Maar deze was hoog en hard en betekent niet vruchtbare tijd. Dus het is zo apart allemaal. Tsja de testjes zijn ook nog negatief hoor, maar had de hoop dat het er nu toch eindelijk aan zat te komen.
Gisteren dus van die steekjes en kleine eiwitsliertjes. Vandaag is mn temp hoger dan in de afgelopen 40 dagen (36,8) en hij schommelt normaal tussen 36,4 en 36,7. Vandaag is teststreepje verdwenen. Bijna wit, heeeeeeeeeeeeeel vaag zie je nog iets. Terwijl hij al weken lang roze was. Zou ik een stiekem eitje gehad hebben? Vind 't zo vaag allemaal.
Owww okee, jullie doen het dus ook niet altijd op vaste tijdstippen. Las ergens anders op het forum dat er meiden waren die er de wekker voor zetten, vandaar de vraag. Ik ben idd net een weekje begonnen met temperaturen, ben benieuwd of ik hier wat aan heb. Mocht dit ook niet werken begin ik vast met ovu-testen. Alleen wacht toch het liefst op myn menstruatie en dan maar hopen dat hy wat regelmatiger wordt. Maar als ik dit allemaal zo lees is iedereen erg enthousiast over de ovu-testen.
Hoi dames, ik zit vandaag op dag 42. Vorige maand keer zat ik op 38. Ik ben in juli gestopt met de pil en in het begin had ik nog een keurige cyclus en nu merk ik dat het steeds langer wordt. Is dat normaal? Ik ga sowieso geen ovu-testen meer kopen omdat ik dan een XXXXXXXL pakket nodig heb en dat kost dan veel geld. Misschien dat ik ga (als mijn ongi eindelijk komt) ga beginnen met tempen.
Ja Rrianne, ik ben erg te spreken over de ovutesten. Maar Laika heeft wel gelijk, met die lange cyclussen wordt het een dure hobby. Zelf heb ik het er nog wel voor over, maar weet niet hoe lang ik dit nog zo vol ga houden. Laika, het kan allemaal ontpillen zijn, ene keer wat korter dan de andere keer. Ik had vorige keer een cyclus van 67 dagen, zit nu op dag 41 geloof ik... dus moet binnen twee weken mn eitje wel hebben anders wordt deze ronde ook langer dan de vorige. Is toch echt niet te hopen zeg.
Het komt vast goed, daar gaan we wel van uit. Zou gewoon fyn zyn als myn menstruatie doorkomt, dan kun je weer vol goeie moed beginnnen! En de ovu-testen bewaren we tot myn cyclus wat regelmatiger is.
En ik heb ook nog veel afscheiding, dus elke keer denk ik: jippie, ik word ongi, maar nee hoor. Helemaal niks. Ik hoop dat mijn cyclus wat normaler wordt, anders wordt het ook niks met gericht sexen voor een kindje.