ik wil binnenkort nieuwe boeken op mijn ereader te zetten. Nu zag ik de mogelijkheid voor kobo plus abonnement. Voor degene die het hebben, bevalt dit? Zijn het ook de nieuwste boeken die erbij staan. Als je abonnement afgelopen is verdwijnen dan ook weer je boeken?
Ik ben ook heel benieuwd. Krijg nu via bookschoice 8 boeken per maand. Maar dan kan je dus niet kiezen. Je krijgt wel een divers aanbod en ik lees er zeker 4 boeken van, als het niet meer is. En dat voor 2 euro (was ooit een aanbieding) per maand.
Ik wil het deze zomer nog even aanhouden, maar denk dat ik het daarna opzeg. Ik vind 120€ per jaar best prijzig en zo heel veel kom ik niet aan lezen toe, dan kan ik beter losse boeken kopen, want ik kan er ook niet altijd vinden wat ik wil lezen.
Ik heb me net aangemeld voor de gratis 30 dagen die ik bij mijn nieuwe Kobo e-reader heb gekregen. De allernieuwste boeken staan er niet tussen, maar wel veel nieuwere titels. Je kan gewoon op Kobo Plus zoeken en dan zie je wat het aanbod is. Voor mijn vakantie kan ik in ieder geval vooruit!
Volgens mij ben je je boeken dan kwijt. Anders zou iedereen maar 1x in de zoveel tijd een maandabo nemen om weer een hele zooi boeken op de ereader te zetten om de rest van de tijd te kunnen lezen.
Staat allemaal vrij duidelijk uitgelegd op bol.com dus zou daar even gaan lezen, het werkt iig als een bibliotheek. Je kunt een bepaald aantal boeken erop zetten. Wanneer je je abbo opzegt ben je die kwijt.
Ik heb het twee maanden gehad, veel gelezen, nu even pauze omdat ik minder tijd heb. Dat vind ik wel fijn; je kan het heel makkelijk stopzetten. Verder werkt het heel fijn, vond ik, veel keuze ook. En als ik dan dus een paar titels mis, zeg ik het tijdelijk op en lees ik zelf die boeken (door ze bv bij de bieb te lenen of te kopen).
Ik ben trouwe sponsor, maar toevallig net mijn maandelijkse bijdrage opgezegd. 4 maanden lid, maar geen boek gelezen. Kreeg ze niet op de ereader en daarna vergeten op te zeggen, totdat ik laatst weer een afschrijving zag...toen heb ik het snel opgezegd.