De titel zegt het al: Wat voor 'pijn' had jij in je borsten toen je zwanger bleek? - gevoelige aan beide zijkanten - gevoelig aan beide borsten over de gehele borst - gevoelig aan de onderkanten van beide borsten - niet gevoelig - gevoelige tepels - gevoelig aan de bovenkant van de borsten - anders...? Ik ben erg benieuwd!! Zelf heb ik meestal na de eisprong gevoelige borsten op dezelfde plekken.. Nu voel ik helemaal niks en zijn ze zacht.. 7 mei is mijn NOD!
Gevoelige tepels en een wat gestuwd gevoel in beide borsten. Maar dat was van heel korte duur, waardoor ik er niet vanuit ging dat ik zwanger was. Maar een jetser van een puist bevestigde het een paar dagen wel .
Bij mij begonnen mijn borsten gevoelig te worden aan de zijkanten toen ik 4 weken en 4 dagen zwanger was. En dan ook alleen in de avond. Nu voelde ik ze voor het eerst vanmorgen en ben vandaag 5 weken.
Een week voor NOD kreeg ik zere borsten (zijkant en onderkant) na het uittrekken van mijn BH. Na NOD kreeg ik gevoelige tepels. @ Lauraw25. Spannend! 7 mei NOD. Wanneer ga je testen?
Ik had zeer gevoelige zijkanten. En heel gevoelige tepels, dit was nog voor ik wist dat ik zwanger was. Ik zei toen nog tegen mijn man "Alle, waarom doen mijn zijkanten van mijn borsten nu toch zo'n zeer" Na een aantal dagen deden mijn borsten ook pijn als ik mijn BH uitdeed. Dan kwam er een hele grote druk op te staan omdat ze geen ondersteuning meer hadden. Ik moest mijn BH altijd heel rustig uitdoen
Ik ben daar ook benieuwd naar want ik vind ze altijd pijn doen als je erop drukt! Ik zou het verschil niet voelen!! Wanneer ga je testen wij lopen gelijk!
Na mijn vermoedelijke eisprong beginnen mijn borsten gevoelig te worden aan de zijkanten en lichtelijk onder en bovenkanten.. Maar nu niet, nakkes, nada
Uit jouw reactie begrijp ik dat je voor je NOD geen gevoelige borsten had? En toen je niet zwanger was ervoor? Had je toen na je eisprong wel gevoelige borsten?
Meestal krijg ik ook een week voor NOD gevoelige borsten aan de zijkanten, maar niet zwanger.. Ik wacht het sowieso af tot NOD, anders testen die dinsdag of woensdag als ik volhoud
Bij mij was het wel het eerste en enige symptoom dat op zwangerschap wees.. Ik moest op een woensdag ongi worden en kreeg vanaf vrijdags pijnlijke borsten.. Vooral als ik erop drukte aan de zijkanten en mijn tepels.. Maar dat was dus wel 2 dagen na NOD, heb uiteindelijk zaterdags getest en bleek toen zwanger.. Voor NOD dus nergens last van.. Veel succes!
Meestal beginnen mijn borsten na mijn eisprong gevoelig te worden aan de zijkanten, ook als ik erop druk maar ook als ik gewoon zit, lig, sta, sport, loop.. Echt aanwezig, en nu dus niet.... Ik wacht het af tot dinsdag en anders testen, meestal krijg ik dag voor NOD iets wat gekleurde afscheiding.. Teken dat mijn menstruatie eraan zit te komen.. Deze week is slopend hè, dat wachten!!!
Voor mijn nod niet inderdaad. Nooit gehad trouwens. Bij mijn vorige zwangerschap had ik ze gevoelig vanaf mijn nod. Ook aan de zijkanten. Bij deze zwangerschap heb ik wel na mijn eisprong een aantal dagen gevoelig tepels gehad bedenk ik me nu. Maar ruim voor mijn nod was dat al weer gestopt.
Ik heb daar nooit last van ik ben altijd gelijk volledig ongi en altijd maar 3 dagen,Heb nu blaasontsteking dus ik Wachten tot me antibiotics kuur Af is
Normaal krijg ik gevoelige tepels bij eisprong. Vlak voor mijn menstruatie heb ik nooit klachten. Nu ik een week voor NOD klachten begon te krijgen die steeds erger werden, had ik wel gedacht dat het eens raak zou kunnen zijn
Ik voel dus alleen aan beide borsten iets van gevoeligheid aan de zijkanten als ik erop druk.. Verder heb ik een rommelende darmen, puisten, beetje hoofdpijn dat komt en gaat.. Ik zit vier dagen voor NOD
Ik heb vooral pijn als in s avonds mn bh uittrek. Alsof er door de zwaartekracht nog harder aan getrokken word (zo voelt het teminste). Vooral aan de zijkant en aan de bovenkant. Oh ja en ze jeuken de hele dag :s