Ik heb gisteren een buggy via mp gekocht. Heb em opgehaald voor 20,-. Hij was wel vies maar ik dacht: even schoonmaken en dan is dat best een leuke ding. Maar eenmaal schoongemaakt vond ik em toch niet helemaal geweldig. Hij was inmiddels wel schoon, maar behield wel vlekken, je kent het wel, van die vlekken die ontstaan op stof als je er heel veel aan zit. Van die zwarte vlekken. Zou je volgens mij best uit kunnen krijgen, maar dan moet je er wat meer moeite voor doen. Maar goed, ik heb em schoongemaakt en terug op mp gezet. En vanochtend verkocht voor 35,- Toch lekker 15,- winst. Je zou bijna een zaakje mee kunnen beginnen. Spullen opkopen, opknappen en weer verkopen, of doen meer mensen dit al?
Mooi centje eraan verdiend! Heb het 1 x met schoenen gedaan. Had ze in de uitverkoop voor een tientje maar eenmaal thuis vond ik ze geen bal aan. Online gekeken hoe duur ze normaal zijn en dat was 55 dus voor 25 verkocht Edit, wel inclusief 6.75 verzendkosten uiteraard.
haha leuk, mijn buurman deed ook zoiets maar dan niet opknappen. Die struinde rommelmarkten af op zoek naar autotjes. Vaak weten mensen niet wat ze hebben aan waarde en koopt die dingen voor 0,25 cent ofzo, hij weet dan welke wat waard zijn en verkoopt ze voor tientjes, soms tegen de 100 euro.
doe ik wel eens vaker, meestal koop ik dan bijvoorbeeld oude kale stoeltjes op, die pimp ik dan weer op en dan verkoop ik het weer met winst, nog leuk ook
Mijn vader deed dat altijd. Die kocht van die oude staande lampen op de rommelmarkt voor bijna niks (+/- 5 euro). Schuurde ze op en met een nieuw laagje verf kreeg hij er weer 35 a 50 euro voor.
Mijn ouders doen dat inderdaad met autootjes en boeken. Via MP kopen en dan verkopen op speciale markten voor liefhebbers. Verdienen er hun brood mee!
Ik koop soms merkkleding voor mijn dochter in de uitverkoop en als ze het niet meer past zet ik het gelijk op mp en dan verkoop ik het weer voor een leuk centje. Dus kan er dan weer een paar nieuwe kleren voor kopen voor haar. Ik heb er geen winst mee, maar als ik het in zo'n bak gooi voor oude kleren, verdien ik er helemaal niets aan. Zo had ik ook de kinderwagen, incl buggy en maxicosi (quinny) overgenomen van iemand voor 300,- en we hebben hem na 2 jaar verkocht voor 275,- Vind dat we daar ook wel goed zaken mee hebben gedaan.
Dat zou hier in de streek niet werken vrees ik. Als ik iets gratis op internet zet, vragen mensen nog of ik het even kan langsbrengen aan de andere kant van het land of dat ik het dan ook nog wil versturen (en zelf de verzendkosten betaal uiteraard). Alles waar ik nog een (klein) bedragje voor vraag, blijft gewoon staan tot ik het weggeef van ellende om dat het in mijn weg staat in huis. :/
Ja hoor, heb ik ook wel gedaan. Een nieuwe fietskar voor 35 euro gekocht en weer verkocht voor 65 euro. Of bij een 2e hands winkeltje voor 3 euro een Beng shirtje vinden en weer verkopen voor 15 euro ( bieden mensen zelf ervoor...) Maar niet heel vaak.